دکتر بابایی اقدم : تعطیلی پروژه مرکز تجارت جهانی فرش در آستانه تبریز ۲۰۱۸ قابل قبول نیست!

 

رییس  کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر از رکود عملیات مرکز تجارت جهانی فرش تبریز انتقاد کرده و این وضع را در آستانه رویداد مهم  تبریز ۲۰۱۸  غیر قابل قبول خواند.

به گزارش پایگاه خبری تبریز مدرن ،  دکتر بابائی اقدم با انتقاد از تعطیلی  پروژه مشارکتی مرکز تجارت جهانی فرش تبریز در خیابان گلکار بر لزوم پیگیری شهرداری تبریز  جهت تکمیل این پروژه طی یک سال آتی تاکید فرموده و گفت: بیش از  شش  سال از قرارداد مشارکت احداث مرکز تجارت جهانی فرش می گذرد که زمین و پروانه صادر شده، آورده شهرداری بوده  و ساخت و احداث مرکز تجارت فرش بر عهده سرمایه گذار طرح میباشد  ولی طرف مشارکت  در عرض ۶ سال تنها  چند طبقه از سازه  بتنی این  پروژه را اجرایی نموده است و هم اکنون نیز بیش از یک سال است که پروژه به کلی تعطیل گردیده و به حال خود  رها شده است !

دکتر بابایی اقدم تعطیلی پروژه مرکز تجارت فرش تبریز در آستانه تبریز ۲۰۱۸  را به ضرر تبریز که مهد فرش جهان میباشد   دانسته و بر لزوم  تعجیل، برای تکمیل طرح، تا یک سال آتی تاکید داشتند.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری در پایان  گفت برخی از پروژه های مشارکتی تبریز بدلیل عدم لحاظ بازه زمانی و جرایم تاخیری در دچار تاخیرهای چند ساله میگردند که این امر توسعه شهری تبریزرا به تاخیر می اندازد .

بابائی اقدم افزود :از مسئولین امر  انتظار میرود ، علت این رکود در پروژه را به جد پیگیری و بررسی نموده و تکمیل این پروژه مهم را  در اولویت برنامه های ۲۰۱۸  قرار دهند تا با تکمیل پروژه   به زودی شاهد افتتاح  یکی از بزرگترین مراکز بین المللی تجاری فرش  در شهر اولینها باشیم.

 

 

 

 

19
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  جناب آقای دکتر بابائی اقدم، لطفا پیگیر تکمیل پروژه تالار مرکزی شهر نیز باشید چرا که با وجود اهمیت بسیار بالا در صورت توجه زمان و هزینه بسیار کمتری نسبت به بسیاری پروژه ها طلب می کند.

  7

  0
 2. ab گفت:

  اگر پروژه پیشرفت داشت قابل قبول نبود! تعطیلی پروژه از نظر مسئولان یک امر کاملا” طبیعی است. یعنی از نظر مسئولان اگر پروژه ای چند سال تعطیل نشود پروژه نیست. ما عادت کردیم که امروز کلنگ بزنند ۱۰ سال بعد شروع کنند و ۲۰ سال بعد آنهم شاید با افتخار بگویند که با مشکلات فراوان پروژه افتتاح شد.

  9

  1
 3. Taha گفت:

  بله این پروژه خوب خوابیده عین چند پروژه دیگر
  ای کاش شهرداری از آقای عظیم زاده برای سرمایه گذاری در بخش هتل و فرش تبریز که خودشونم اهل اسکو هستن . دعوت کنه.
  از موزه فرش در خاقانی چه خبر؟

  11

  2
 4. شناس گفت:

  این ویدیو رو ببینید آقا پویا خودت هم ببین
  آقای ناصر واثقی که سرمایه گذار و مسئول اجرای این پروژه هستن و در تلویزیون و شبکه سراسری هم کلی راجع به این پروژه و ساختش توضیح دادن ولی الان پروژه چه وضعه ؟؟
  http://www.telewebion.com/#!/episode/1223931/

  3

  0
 5. بابک گفت:

  کسی میتونه توضیح بده کاربرد و تاثیر گذاری این پروژه چی خواهد بود؟ با وجود بازار مظفریه و پروژه موزه فرش؟

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo