دکتر نجفی در دیدار با وزیر راه‌و‌شهرسازی تاکید کرد؛ تسریع در تعیین‌تکلیف طرح جامع تبریز/ ضرورت ایفای نقش وزارتی در بازآفرینی مجموعه تاریخی صاحب‌الامر

Untitled-1.jpg

 شهردار تبریز در دیدار با وزیر مسکن و شهرسازی بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف طرح جامع تبریز تاکید کرد.

به گزارش تبریزمدرن ، دکتر صادق نجفی در دیار با عباس آخوندی با بیان اینکه طرح جامع تبریز، حاصل چشم انداز آتی توسعه شمال غرب کشور است، گفت: تسریع در نهایی کردن و ابلاغ این طرح با لحاظ موانع و الحاقیه های لازم ضروری بوده و راهگشای برنامه های توسعه شهر خواهد بود.

وی اضافه کرد: از وزارت راه و شهرسازی و شخصا شواری عالی شهرسازی و معماری انتظار می رود همچون گذشته، بسترهای قانونی لازم را جهت تسریع در سند چشم انداز کلانشهر تبریز فراهم کنند.

دکتر نجفی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به اقدامات شهرداری تبریز در خصوص بافت های ناکارآمد شهری یادآور شد: شهرداری تبریز بر لزوم سرعت گیری پروژه بازآفرینی مجموعه تاریخی صاحب الامر تاکید کرد و افزود: احیای این مجموعه تاریخی به عنوان یکی از مورد هویتی کلانشهر تبریز در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفته است.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: نقش هماهنگ کننده و تسهیل کننده وزارت راه و شهرسازی در شتاب این پروژه حایز اهمیت است.

12
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo