شهردارمنطقه ۳ تبریز خبرداد: پروژه مسیرگشایی امتداد کمربندی میانی در آستانه بهره برداری

76.gif

 شهردار منطقه ۳ تبریز از اجرای مراحل نهایی پروژه امتداد کمربندی میانی حدفاصل زیرگذر خرمشهر تا میدان فاطمی خبر داد.

به گزارش تبریز مدرن ، پرویز عباس نژاد با اعلام این خبر گفت: با اجرای عملیات آسفالت ریزی امتداد کمربندی میانی حدفاصل زیرگذرخرمشهرتا میدان فاطمی این پروژه در آستانه بهره برداری قرار گرفته است.

وی افزود: درهمین راستا این منطقه با بکارگیری تمام توان فنی و مهندسی، عملیات آسفالت ریزی این پروژه عظیم را در دستور کار قرار داده است تا در اسرع وقت آن را تکمیل کرده و بهره برداری برساند.

شهردارمنطقه ۳ تبریز، با اشاره به اهمیت پروژه مذکور اظهار داشت: عملیات ساماندهی کمربندی میانی حدفاصل زیرگذر خرمشهر تا میدان فاطمیه از سال گذشته با جدیت دنبال می شود که این عملیات شامل نخاله برداری، خاکبرداری، ماکادام ریزی ، زیرسازی و تسطیح، لکه گیری آسفالت و در نهایت اجرای پی و دیوار سنگی است.

عباس نژاد با اشاره به این نکته که اجرای این پروژه سالها متوقف شده بود، گفت: اجرای طرح امتداد کمربندی میانی تسهیل تردد شهروندان را رقم می زند و امید است که بتواند موجب رضایتمندی شهروندان شود.

وی افزود: این طرح از جمله  طرح  های مسیرگشایی مهم و بزرگ شهرداری تبریز به شمار می‌رود که با هدف کاهش حجم و بار ترافیکی موجود در ورودی شهید کسایی از طرف منظریه وهمچنین امتداد کمربندی میانی در دستور کار شهرداری منطقه ۳ قرار گرفته و با اجرا و اتمام مراحل اجرایی آن ، طرح مذکور به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت

.

شهردار منطقه ۳ تبریز با ابراز خرسندی از تحقق اهداف کلان شهری در اجرا و تکمیل پروژه های متعدد مسیر گشایی ، خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های مسیر گشایی علاوه بر امکان دسترسی شهروندان به معابر جدید، حل معضل ترافیک و احیای بافت های فرسوده شهری، مشکل و بلاتکلیفی چندین ساله بسیاری از شهروندان نیز مرتفع می شود.

وی در پایان افزود: مدیریت  این منطقه با رویکردی جدید وجهادی والبته با تدوین برنامه های کوتاه مدت ومیان مدت،تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف توسعه پایدار و زیر بنایی این منطقه از شهرتبریز به کار بسته است.

10
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. فرهاد گفت:

  تصویر کجه یا شیبش زیاده؟

  2

  0
 2. Saman گفت:

  امیدواریم که مسئولان هر چه زودتر پیگیر اجرای تعریض و مسیرگشایی خیابان حافظ به نیایش باشن …….. هر چه سریعتر باید این طرح اجرا باشه…… واقعا ترافیک این خیابان خیلی آزار دهنده است و بعضی جاهاشم پیاده رو نداره ،، پویا خواهشا به مسئولان بگو یه همتی بکنن.

  2

  0
 3. Saman گفت:

  از مسئولان شهرداری منطقه سه خواهشمندیم اون فروشگاه زشت و بی ریخت تعاونی جهاد و سازه های اطرافش رو تخریب کنن ، واقعا اون فروشگاه زشت و تیر آهنای سرگردان کنارش نمای اون منطقه رو خیلی زشت کردن.
  اگه این سازه های زشت تخریب بشن و اونجا تبدیل به فضای سبز بشه ، عالی میشه ،،،،،………. حیاط شهرداری وصل میشه به پارک رسالت و تبدیل به یه فضای سبز و پارک بزرگ و سراسری میشه ….. واقعا یه پارک زیبا میشه .

  3

  0
 4. افشین گفت:

  انشالله بزودی مسیرگشایی کوی سجادیه نیز از طرف پاستور قدیم به کمربندی (آزادی) به زودی انجام بگیره تا از دست ترافیک راحت بشیم لطفا به مسئولین ذی ربط و شهردار محترم منطقه برسانید

  0

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo