نمایشگاه بین المللی تبریز فک پلمپ شد/ ادامه فعالیت با عقد اجاره توسط مدیریت امور اراضی

 در اجرای تصمیمات کمیسیون ماده ۲۱ استان و با عقد قرارداد اجاره توسط مدیریت امور اراضی با نمایشگاه بین المللی تبریز ادامه فعالیت اقتصادی و بازرگانی این شرکت امکان پذیر شد.

به گزارش تبریزمدرن ، در ادامه اجرای حکم قضایی و با عقد قرارداد اجاره از نمایشگاه بین المللی تبریز فک پلمب شد.

در اجرای تصمیمات کمیسیون ماده ۲۱ استان و با عقد قرارداد اجاره توسط مدیریت امور اراضی با نمایشگاه بین المللی تبریز ادامه فعالیت اقتصادی و بازرگانی این شرکت امکان پذیر شد.

در زمینه اختلاف بوجود آمده در خصوص مالکیت اراضی فی مابین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی و شرکت نمایشگاه بین المللی تبریز حکم قطعی توسط مراجع قضایی صادر گردیده و نهایتا این حکم با نظارت کامل مقامات قضایی استان و توسط یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اجرا شد.

حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی روز گذشته گفته بود: پس از پیگیری‌های مجدانه مسوولان استانی و در راس آن استاندار آذربایجان شرقی،  طبق کمیسیون ماده ۲۱ ( نحوه واگذاری اراضی ملی کشاورزی و منابع طبیعی در استان ) عرصه سایت نمایشگاهی به مدت یک سال به اجاره داده شد.

وی ادامه داد: در روزهای آتی نیز طی دیدار وزیر صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی نحوه واگذاری قطعی سایت نمایشگاهی مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت.

نجاتی در خصوص روند اجرای تقویم نمایشگاهی نیز اظهار داشت: تا این لحظه یکی از برنامه های تقویم نمایشگاهی به تعویق افتاده که با تلاش و همکاری مسولین نمایشگاه و این سازمان ، تاریخ جدید و نحوه برگزاری آن اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی بار دیگر ضمن تقدیر از اعضای کمیسیون ماده ۲۱ ، از پیگیری های دلسوزانه استاندار آذربایجان شرقی و همچنین رئیس کل دادگستری استان مبنی بر رفع هرچه سریع تر مشکلات پیش روی نمایشگاه بین المللی  تبریز قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با برگزاری هر چه باشکوه تقویم نمایشگاهی شاهد رونق فضای کسب و کار در استان باشیم.

5
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo