مجموعه ورزشی اسکواش تبریز در راستای توسعه هر چه بیشتر امکانات ورزشی، در پارک بزرگ ائل گلی تبریز کلنگ زنی شد.

به گزارش تبریزمدرن، آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی اسکواش تبریز با حضور دکتر صادق نجفی شهردار تبریز، محمدحسین حسن زاده مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز و رئیس هیات اسکواش آذربایجان شرقی، مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش ایران و مهندس موسائی شهردار منطقه دو تبریز برگزار شد.

شهردار تبریز در این مراسم با ارائه گزارشی در مورد احداث این مجموعه اظهار داشت: مجموعه ورزشی اسکواش تبریز طی ۹ ماه کاری توسط شهرداری منطقه دو تبریز و با مشارکت سازمان پارکها و فضای سبز تبریز در مجموعه ائل گلی احداث می شود.

دکتر نجفی ادامه داد: امیدواریم احداث این مجموعه بتواند در کنار توسعه فضای سبز و محیط آرامبخش تفرجگاه ائل گلی، فرصتی مضاعف برای بهره مندی هر چه بیشتر شهروندان تبریزی از امکانات ورزشی و بهبود سبک زندگی و سلامتی هر چه بیشتر در بین عموم مردم باشد.

در این بین رئیس هیات اسکواش ایران نیز اظهار داشت: امیدواریم با احداث این مجموعه ، همزمان با سال ۲۰۱۸ مسابقات بین المللی اسکواش را در تبریز برگزار کنیم.

گفتنی است، مجموعه ورزشی اسکواش تبریز مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا جهت بسط هر چه بیشتر این ورزش در بین عموم شهروندان تبریزی، در فضایی مطلوب در مجموعه ائل گلی تبریز احداث می شود.