باحضور شهردار تبریز و رییس عقیدتی سیاسی ارتش؛ بهره‌برداری از پروژه بازسازی سینما سرباز اسلام با مشارکت شهرداری تبریز

باحضور شهردار تبریز، رییس عقیدتی سیاسی ارتش و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی؛ پروژه بازسازی سینما سرباز اسلام به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تبریزمدرن ، این سینما،  از مجموعه های قدیمی سینمایی در تبریز است که با مشارکت شهرداری تبریز بازسازی شده است.
یک سالن همایش نیز در این مجموعه احداث شده که همزمان با سالن سینما افتتاح خواهد شد.
سینما سرباز در خیابان ارتش جنوبی قرار دارد و تحت مدیریت قرارگاه ۲۱ حمزه سید الشهدای ارتش اداره می شود، این سینما از دیرباز میزبان فعالیت های فرهنگی در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی با موضوعات دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت و پایداری است.
یادآور می شود پردیس سینمایی قدس نیز از دیگر مجموعه های سینمایی شهر تبریز است که با مشارکت شهرداری تبریز در مراحل بازسازی است.

16
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. Aydin گفت:

    حالا که هزینه بازسازی و راه اندازی این سینما توسط شهرداری و بودجه عمومی و به قولی از پول مردم داده شده ، پس باید در اختیار همه مردم باشه و همه مردم بتونن به راحتی از اینجا استفاده کنن …….. نه اینکه در اختیار افراد خاص و آقایان نورچشمی باشه که هر وقت و هر جوری که میخوان باز کنن و ببندن ……. یا نگهبان و فلان بذارن که هیچ جوونی جرات نزدیک شدن نداشته باشه ……… شهرداری نباید در اینجا هزینه میکرد ، ولی حالا که شهرداری پولشو داده ، باید در اختیار عموم شهروندان باشه ….. مثل ارک نشه که ثروت عمومی رو تصرف میکنن و میشه ملک شخصی آقایان ……….. پویا سانسور ائلمه خواهشا …….. دا بسدی ……

    7

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo