تقی پور: تبریز بدون برنامه مدیریت می شود/ فرصت های طلایی سرمایه گذاری خارجی در تبریز با بی کفایتی ها از دست رفت

در همایش حامیان “عبداله تقی پور” مطرح شد

 

 کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز گفت: متاسفانه تبریز را در سال های گذشته بدون برنامه مدیریت کرده اند و این امر فرصت های طلایی سرمایه گذاری در تبریز را از دست برده است.

به گزارش تبریز مدرن ، عبداله تقی پور در همایش بزرگ حامیان خود در سالن پتروشیمی تبریز افزود: با نگاهی به جایگاه مهم و اثرگذار تبریز در طول تاریخ و نقش برجسته شور و مشورت در مدیریت آن می توان به منزلت شورای شهر در تبریز پی برد.

وی با انتقاد از نبود برنامه جامع مدیریتی در این کلانشهر اذعان داشت: تبریز بدون برنامه پنج ساله مدون تاکنون مدیریت شده است و این امر حاکمیت سلیقه را در ساختار مدیریتی آن نمود داده است.

تقی پور تاکید مرد: اگر شورای شهر برنامه داشت می توانست در راستای توسعه شهر گام های بلندی بردارد، بحران اقتصادی که در شهر بیداد می کند نتیجه عدم مدیریت صحیح شورا است، فرصت هایی که برای سرمایه گذاری خارجی ایجاد شده بود با بی کفایتی افرادی که نگاهی آینده اندیش ندارند از دست رفت و به طور مستقیم بسیاری از فرصت های اشتغال زایی برای جوانان از بین رفت.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اگر آذربایجان سر ایران است ، تبریز باید سرآمد اقتصاد ایران باشد»، گفت: تبریز نیازمند تدوین برنامه ای توسعه محور و مدون کارشناسی شده باشد، حاکمیت سلیقه و دخالت شورا در امور اجرایی باید از محور فعالیت شورا خارج شود.

وی ادامه داد: تقویت اقتصاد و معیشت خانواده لازمه دیگر شورای پنجم تبریز است که باید بطور تخصصی به آن توجه شود، متاسفانه بعد از انتخاب شهردار سایر وظایف شورا با سهل انگاری مواجه شده و فقط صرف رفع مسئولیت به آن می پردازند.

این کاندیدای لیست اصلاح طلبان در تبریز اضافه کرد: در ۲۹ اردیبهشت باید حماسه ای دیگر در تبریز اتفاق افتد، همه با هم، با اعتقاد و نظر های مختلف، باید با یک نگاه به پای صندوق های رای بیاییم و آن هم رای ساختن است، هنر آن است که افرادی را که تصمیم به رای ندادن دارند را با مذاکره به پای صندوق رای آوریم تا سرنوشت کشور به دست افرادی نباشد که کشور را به بیراهه می کشند.

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. وحید گفت:

  هدف تشکیل شورا کمک به پیشرفت شهربود،نه اینکه تعدادی هم دریه اتاق نشسته وبه غیرازمنافع خود وسنگ اندازی برای پیشرفت شهر کاری دیگه ای نکنن!!!

  2

  0
 2. یحیی گفت:

  آقا پویا ما شما رو وکیل خودمون میدونیم . شما از نزدیک در جریان امور قرار داری . لطفا افرادی که صلاح میدونی برای انتخابات شورا به درد این شهر میخورن و واقعا وجدان کاری تخصص و تعهد داشته باشند ودلسوز مردم باشند رو معرفی کن تا بهشون رای بدیم

  2

  0
  • محمد قندگر گفت:

   از اعضای فعلی شورا دکتر فریدون بابایی اقدم و مهندس ایرج شهین باهر و از افراد جدید دکتر حسین زاده دلیر و مهندس تقی پور مورد تائید اینجانب میباشند

   5

   0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo