عظیم زاده مطرح کرد: سرمایه گذاری هزار و هشتصد میلیارد ریالی درمتل قو سلمانشهر/آقای عظیم زاده چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است!

احد عظیم زاده

احد عظیم زاده گفت: باید دست سرمایه گذاران را باز گذاشت و در این بین دولت موظف است با ایجاد انگیزه و تسهیل شرایط سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان در کشور در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری اقدام کند.

به گزارش پایگاه خبری  تبریزمدرن ، احد عظیم زاده در کنفرانس سرمایه گذاری در بخش هتلداری و گردشگری ایران با تاکید بر اینکه ایران با توجه به شرایط جغرافیایی و امنیت پایدار می تواند بهترین مقصد برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری  باشد گفت: باید دست سرمایه گذاران را باز گذاشت و در این بین دولت موظف است با ایجاد انگیزه و تسهیل شرایط سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان در کشور در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری اقدام کند.

این کارآفرین نمونه کشور با اشاره به قرارداد مشارکت و مدیریت مابین شرکت بین‌المللی ملیا اسپانیا و مجموعه هتل ۵ ستاره دولوکس بین‌المللی قو الماس خاورمیانه برای ساخت نخستین هتل ۵ ستاره با طرح کشتی در جهان در شهر سلمانشهر مازندران تصریح کرد: ساخت این هتل که با مدیریت شرکت معتبر و جهانی “ملیا” اسپانیا که از معتبرترین شرکت‌های هتل‌داری اروپا می باشد پس از برجام با بالاترین استانداردهای هتل‌داری در جهان به عنوان نخستین هتل ۵ ستاره بین‌المللی در ایران تا سال آینده در سلمانشهر مازندران به اتمام می رسد.

وی با بیان اینکه براساس تفاهم‌نامه با ملیا اسپانیا طی ۵ سال آینده ۱۰ هتل دیگر با استانداردهای روز جهان در نقاط مختلف ایران ساخته خواهد شد افزود: انتظار ما این است دولت از این پروژه های ملی حمایت کند.

این کارآفرین نمونه کشوری با بیان اینکه حتی یک ریال هم در خارج از کشور سرمایه گذاری نکرده ام، گفت: به ایرانی بودن خود افتخار کرده و لازم است بگویم که تنها پاسپورت ایرانی دارم و از این موضوع بسیار خرسندم.

چرا اینکه اعتقاد من سرمایه گذاری در ایران و کمک به وضعیت اقتصادی کشورم است.

این صادرکننده نمونه کشوری با اشاره به اینکه در حال حاضر در بسیاری از زمینه ها از جمله قالی بافی نیز ایجاد اشتغال کرده است، گفت: در حال حاضر بیش از ۸۰۰ نفر در کارگاه های قالی بافی بنده مشغول به فعالیت هستند.

احد عظیم زاده در پایان با تاکید بر اینکه امنیت امروز کشور موهبتی است که سرمایه گذاران باید قدردان آن باشند تصریح کرد: در حال حاضر امنیت و آرامش کشور ما حاصل رهنمودهای حکیمانه رهبری و همچنین نیروهای انتظامی و امنیتی مقتدر است، از این رو از تمامی سرمایه داران برای سرمایه گذاری در ایران دعوت می کنم.

رزومه :

من احد عظیم زاده هستم. در ۱۰ آذر ۱۳۳۶ در ده اسفنجان در شهرستان اسکو تبریز متولد شدم. هفت ساله بودم که پدرم را از دست دادم و یتیم شدم. امکانات مالی مان اجازه نمی داد به مدرسه بروم و فقط پس از رفتن به کلاس اول مجبور شدم پشت دار قالی بنشینم و قالیبافی کنم. تا ۱۳ سالگی روزها قالی می بافتم و شب ها درس می خواندم.احد عظیم زاده

کارم را با به دوش کشیدن پشتی و قالی های کوچک و بردن آن از اسفنجان یا اسکو برای فروش آغاز کردم.در آغاز کار از هرکدام از آنها یک یا دو تومان سود می کردم.پنج سال این چنین سخت کار کردم.

در ۱۸ سالگی توانستم ۲۰ هزار تومان پس انداز کنم

در این فکر بودم که سرمایه ام را افزایش بدهم تا بتوانم کاری بکنم.می خواستم یک کارگاه فرشبافی راه بیندازم. سراغ پسرعموی پدرم رفتم و از او ۲۰ هزار تومان قرض کردم و ۶۰ هزار تومان هم از بانک وام گرفتم. سرمایه ام شد ۱۰۰ هزار تومان یعنی به اندازه یک تراول صد تومانی امروزی.

وقتی این پول دستم آمد تازه به فکر افتادم که چه بکنم. چه ایده جدیدی داشته باشم؟

 

به این نتیجه رسیدم که با صادرات کارم را شروع کنم.اما هیچ اطلاعاتی نداشتم. شنیده بودم آلمان مرکز تجارت فرش است. ویزا گرفتم و رفتم. به سالن ها و انبارهای فرش آنجا سر زدم و با سلیقه ها آشنا شدم. آنجا به من گفتند ثروتمندان برای خرید فرش به سوئیس می روند. به ژنو رفتم.
زبان هم نمی دانستم.

در یک هتل با تاجری آشنا شدم و او ایده اصلی را به من داد: فرش گرد بباف. در آن دوران در ایران فرش گرد بافته نمی شد و کیفیت تولید فرش و رنگ بندی ها هم مناسب نبود.

به ده خودمان آمدم و ساختمانی اجاره کردم. دستگاه خریدم، با ۱۰ درصد نقد و بقیه اقساط. ابریشم هم قسطی خریدم.

انسان باید ریسک پذیر باشد و من هم ریسک کردم. با دست خالی و از هیچ.

شروع به بافتن فرش گرد کردم و چند نمونه که بیرون آمد سر و کله تاجران آلمانی پیدا شد و آنان به اسفنجان آمدند.

در اولین معامله ۶٫۵ میلیون تومان نقد پرداختند و شش میلیون تومان هم چک دادند!سرمایه ۱۰۰ هزار تومانی من که ۸۰ هزار تومانش قرض بود در کارخانه اجاره ای اینچنین سودی نصیب من کرده بود، در اولین قدم…

کسب و کارم رونق گرفت و صادراتم را به آلمان، ایتالیا، سوئیس، انگلیس، بلژیک و دیگر کشورها آغاز کردم. بسیار سفر کردم و ایده های جدید دادم. از موزه های فرش کشورها بازدید می کردم و از طرح ها اقتباس یا از آنها عکس می گرفتم و با الهام از آنها و تلفیق طرح ها، ایده های نو بیرون می دادم. در این مدت سلیقه مشتریان را شناختم. اصول کار خودم را پیدا کردم.

اصل دیگر من احترام به مشتری است.

کمی بعد در بازدید از هتل های معروف جهان تصمیم گرفتم وارد کار ساخت بزرگ ترین پروژه هتل کشور شوم. تا کنون ۱۸۰ میلیارد تومان در این پروژه سرمایه گذاری کرده ام.

هدف من کارآفرینی است. تنها در پروژه آن هتل ۶۰۰ نفر به طور مستقیم کار می کنند.

احد عظیم زاده

من ۲ بار برنده تندیس الماس بزرگ ترین بیزینس من جهان شدم و بزرگ ترین صادرکننده فرش کشور هستم.
افتخار می کنم ۲ سال اخیر نمونه کشور شدم. افتخار می کنم جزو ۱۰۰ کارآفرین برتر کشور هستم. دوست دارم اشتغالزایی کنم.

احد عظیم زاده

 

31
3

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴۶ پاسخ

 1. Taha گفت:

  ایشون جز اون افرادی هست که نمک می خورند و نمکدان می شکنند

  ایشون از نام و برند فرش تبریز استفاده کرده
  نون بازوی کارگران بافندگان فرش دستبافت تبریز را میخوره
  درسته این وسط زد و بندهایی هم شده

  ایشون کوچکترین خدمتی به آذربایجان و تبریز نکرده

  چنین افرادی مطرود ملت آذربایجان هستند

  جناب عظیم زاده تا این ناراحتی از عملکرد شما تبدیل به نفرت نشده
  به مردم و همزبانان خود خدمت کنید
  و آذربایجان را آباد کنید

  62

  21
  • ناشناس گفت:

   کدوم نمکدان رو شکسته؟؟؟ نمکی هم اگه خورده نمک فکر و پشتکار و زحمت و ریسک پذیری خودش بوده.
   اگه منظورت اینه که ایشون نمک صنعت فرش تبریز رو خورده باید بدونی که این صنعت جلوی چشم تو و صدها هزار تبریزی مدعی دیگر هم بود ، پس چرا شماها نتونستین ازش استفاده کنین و میلیاردر بشین؟؟؟
   کارگرها و بافندگان تبریزی نون خور صنعتی هستن که ایشون با زحمتش راه انداخته نه برعکس..اگه کارگر کار میکنه حقوقش رو هم میگیره. یه جوری میگی انگار کارگر برای رضای خدا کار میکنه!!
   هزار یتیم رو سرپرستی میکنه و هزاران نفر رو سرکار برده و نون میده ، چه خدمتی از این بیشتر؟؟
   هر آدم عاقلی هم موقع سرمایه گذاری اولویت ها رو در نظر میگیره.. تا مناطق پر جاذبه و آینده داری مثل شمال ایران و جزایر جنوبی یا شهرهای با بافت و بناهای متعدد تاریخی و فرهنگی مثل یزد ، اصفهان و شیراز یا شهرهای دارای جاذبه های مذهبی مثل مشهد و قم که توریست های اون در تمام طول سال تضمین شده است یا مراکز بزرگ جمعیتی مثل تهران که در روز جمعیتش به بالای ۱۱میلیون میرسه و ۸۰ درصد ایرانی ها در طول عمرشون حداقل یک بار بهش سفر میکنند وجود داره قطعا تبریز در این شرایط برای کسی اولویت نخواهد داشت. آقای عظیم زاده فرد کار کشته ای هستند و با وجود تاکید بر ریسک پذیری قطعا دنبال از دست رفتن سرمایه شون نیستند و قطعا محل ساخت و سازهاشون رو با مشورت با اهل فن انتخاب کردند. ایشون به گفته خودشون تا۵ سال آینده ۱۰ هتل دیگر هم خواهند ساخت و احتمالا دیر یا زود به تبریز هم خواهند آمد اما قطعا کسی که چنین شم اقتصادی داره اولویت ها رو در سرمایه گذاری نادیده نخواهد گرفت.

   6

   10
   • Tabrizim گفت:

    قطعا اگه احد عظیم زاده هیچ بدی به دیارش نگرده باشه تنها بدی بزرگی که میتونسته بکنه این بود که دهانه حراف ها و تنگ نظرهایی امثاله تو را باز کرده که موضوعه سرمایه گذاریه عظیم زاده در شمال رو ربط بدن به ظرفیت گردشگری تبریز و بگن تبریز حتما توریستی نبوده که عظیم زاده سرمایه گذاری نکرده … عقده و بد دلی تو حرفات موج میزنه دوسته عزیز ..قدرته جاذبه ها و سرمایه گذاری هایی که تو سالهای اخیر تو تبریز شده از همه شهرهایی که شمردی بیشتر و قوی تر بوده و خواهد بود و قبل از اینها هم که شهر و دیارت هنوز وجود خارجی نداشت , تبریز قطب اقتصادی صنعتی تجاری منطقه بود … که زین پس هم در راستای بلند پروازی ها و یکه تازی ها و توانایی های مردمانش , بهترین خواهد بود و جایگاهه واقعی اش را با وجوده دشمنی های امثال تو و بدخواهانه این خاک باز خواهد یافت … احد عظیم زاده هم دیر یا زود برخواهد گشت به زادگاهش و دینش را بسیار بیشتر از اینها ادا خواهد کرد به سرزمینه مادریش ….. در طول تاریخ کوچیک و بزرگای زیادی هدفشان جلوگیری از توسعه این دیار بوده و در این راستا تبلیغاته زیادی کردن و امروز نیز کم نیستن ولیکن حرکته این دیار هیچ گاه متوقف نشده حتی با وجوده بزرگترین بلایای طبیعی هم ناامیدی معنی براش نداشته و بر پا خواسته و ایستاده و به راه و مسیرش ادامه داده … این ذاته تبریزه و اگرچه امروز به دلیله کثرته امثاله تو و بدخواهانش و موانعی که بر سر راهش چیده اند سرعتش کمتر از حد معمول شده ولیکن انچه مصلم هست اینکه زودتر از انچه تصورش را کنی به ریتم و سرعته اصلیش باز خواهد گشت …پس برای رسیدن به اون روز , با قدرت و همت و وحدت در کناره هم برای دستیابی به این مهم گام برمییداریم..یا حق

    2

    0
  • Alireza shamsi گفت:

   دقیقا موافقم با شما ،این افراد رو نمی بخشیم این سرمایه ی دستانو چشمان کارگران قالی باف اذربایجان هستش که این نو کیسه ها با سو استفاده از فرصتها از اونها گرفتن و دارن برای دیگران خدمت میکنن

   8

   4
  • آیدین گفت:

   خیلی خنده داره میگه دیگه پول منو ارضا نمی کنه!!!!!!!!!!! اگه راست میگی بیا اینجا سرمایه گذاری کن اگه سودی هم نکردی حداقل حرفت رو اسباط می کنی . یتیم نوازی هاش هم مشکوکه . کسی که کار خیری میکنه لزومی نداره تو رسانه ها جار بزنه .

   6

   4
 2. ناشناس گفت:

  حیف دا

  25

  4
 3. parviz گفت:

  این یک واقعیت اقتصادی جریان سرمایه است که سود آوری در بهترین شرایط حاشیه سود دهی وباز گشت میزان سرمایه گذاری درکمترین مدت را مطلبد و جهانی شدن اقتصاد چنین مناسبات هویت طلبی ناسیونالیستی را ( چراغی به خانه رواست….) درگفتمان سرمایه داری جهانی کنونی کنار زده است. وایشان هم تافته جدا بافته نیست . سوال اینجاست که آیا سرمایه داری ملی ارزش های اخلاقی را به بوته فراموشی نهاده است ……… بی جهت از ایشان انتظار نداشته باشید چرا که انباشت سرمایه
  برایشان مهم تر از حس ارزش های بومی و اخلاقی است.

  24

  16
  • ناشناس گفت:

   دقیقا سرمایه گذاران موفق هم با همین دید کارکردند و قطعا اگر کسی خودش رو بخاد محدود به یک منطقه کوچک کنه محکوم به درجا زدن خواهد بود.

   2

   6
 4. Tabrizli گفت:

  این واقعاً خیلی مسخرس که مردم تبریز به دید طلبکار به آقای عظیم زاده نگاه میکنن ولی جاهایی حق و حقوق‌شون ضایع میشه و حرفی واسه گفتن دارن هیچ واکنشی نشون نمیدن. هر چن که ایشون تبریزی هستن ولی اختیار سرمایه‌شون دست خودشونه.

  44

  31
 5. ناشناس گفت:

  وقتی آدمایی مثل عظیم زاده رو میبینیم ، بیشتر قدر آدمای بزرگ این شهرو میدونیم ، بزرگانی مثل علی پولاد که با زحمت و تلاشش در خارج از کشور پول در میاره ، ولی میاد و در شهر خودش و برای جوونای شهر خودش خرج میکنه و شغل ایجاد میکنه ……. بزرگانی مثل مهندس تقی توکلی ، زنوزی ، ژایله ، که هیچ وقت خاکشونو و شرفشونو به پول زیاد نفروختن …..
  .
  عظیم زاده اینو بدون تبریز محتاج امثال تو نیست ، تو محتاج تبریز هستی …………

  52

  13
 6. شبنم گفت:

  وقتی برخی بدخواهان پول پرست تحمل احداث پروژه های عظیم تو تبریز و ندارن و مدام سنگ اندازی می کنن ، توقع دارین ایشون بیان تو تبریز سرمایه گذاری کنن؟؟؟؟ ماکت یه پروژه معمولی تو تبریز سالها خاک میخوره تا عملی بشه تا چه رسد به یه پروژه عظیم

  28

  14
  • ناشناس گفت:

   خانم محترم ظرفیت سرمایه گذاری در تبریز محدوده!!شما انتظار دارین تبریز بشه دبی اما این با هیچ عقل و منطقی جور در نمیاد.

   2

   5
 7. وحید گفت:

  نبایدازعظیم زاده گله مندبود،چون توی تبریزکسانی هستندکه سنگ اندازی میکنن وباعث فرارسرمایه گذاران میشن،،سرمایه گذار پارک بزرگ،آیسان،هشت بهشت،سون استارو….چرافرارکردن؟؟؟باشعاردادن که چیزی درست نمیشه!!!احدعظیم زاده هم چندبارعلاقه خودشونوبرای سرمایه گذاری نشون دادن امامشکل ازمسئولان استانی هست که تا الان شرایطش فراهم نشده.

  35

  6
 8. Saied TBZ گفت:

  ابروی تبریز و اسکو و سردرود رو ایشون بردند

  25

  29
 9. morteza گفت:

  مهم اینه که نقاط محروم ایران آباد بشه همه جای ایران سرای من است

  19

  44
 10. آنام تبریز گفت:

  ایشون احتمالا ایران رو هر جایی غیر آذربایجان میدونند و پول که مبنای ان در آذربایجانه رو در ایران سرمایه گذاری میکنند و با سرمایه گذاری در آذربایجان حتی یک ریال اعتقادی ندارند،ما هم با ایشون کاری نداریم امثال ایشان فراوانند تو کل کشور و دنیا،احساسشون به آذربایجان فقط بغض و کینه است،وماذهم لازم نیست کسی که فقط محل تولدش اذربایجانه رو آذربایجانی بدونیم

  27

  18
 11. ..... گفت:

  دوستان شما هم اگر سرمایه زیادی داشتین تو جایی سرمایه گذاری میکردین که بیشترین احتمال موفقیت رو داشته باشه.تو تبریز سرمایه گذار رو فراری میدن.نمونشو سالهاس دارین میبینین.با این شورا و شهردار انتظار آبادی تبریزو نداشته باشین.۳ ساله کلنگ تراموارو زدن خبری نیست.هتل ۷ ستاره.برجهای کهکشان و…ترکیب سیاست با مدیریت گند زد به همه چیز رفت پی کارش.از عظیم زاده ناراحت نباشین از خودتون و مسِولیین جواب بخوایین

  30

  7
 12. BEHZAD گفت:

  من از این شخص زیاد خوشم نمیاد ولی اینم در نظر داشته باشیم که مسئولین شهرمون هم اونقدر بی عرضه هستن که نتونستن شرایط سرمایه گذاری برای افرادی مثل ایشون رو فراهم کنن چون چنین افرادی به دنبال شرایط ایده ال برای سرمایه گذاری هستن تا سود زیادی کسب کنن
  مسئولین که سفارشی و گماشته باشن همین میشه
  باز در دوره نوین سرمایه گذاری انبوهی انجام گرفت ولی نجفی دریغ از یک پروژه البته به جز شستن ماشین مسافران
  وقت تغییره

  40

  2
 13. میم و سین گفت:

  پیشنهاد می کنم هیاتی از شورای شهر تبریز در معیت شخص استاندار با آقای عظیم زاده دیدار کنند و از نزدیک این مسئه را بررسی نمایند. حتماً مشکلات، تنگ نظری ها و موانعی سر راه این کارآفرین ارجمند آذربایجانی وجود دارد که ایشان تاکنون تمایل به سرمایه گذاری در خطه آذربایجان بویژه چشم و چراغ آن “شهر تبریز” نداشته اند.

  34

  2
 14. Arash گفت:

  امیدوارم یه پروژه هم تو تبریز بزنن تا هم ذهنیت برطرف شه هم باعث پیشرفت تبریز شه

  1

  1
 15. عطا گفت:

  پول خودشه خودش می دونه باهاش چیکار کنه .بدهکار ماها نیست که بیاد پولشو خرج این شهر کم پتانسیل کنه(البته از نظر گردشگری کم پتانسیل).کنار یکی از زیباترین دریاهای دنیا هتل ساخته به من و شما هم هیچ ربطی نداره

  4

  3
 16. Arazli گفت:

  زنوزی نین داشی دوشسون باشئوا

  2

  0
 17. ناشناس گفت:

  Question خبرگزاری فارس Question
  فیاض شجاعی:دیوان محاسبات حکم انفصال از خدمت شهردار مشهد را صادر کرد/ توقف اجرای حکم تا سرانجام رسیدگی به اعاده دادرسی

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.farsnews.com/13960330001079&ved=0ahUKEwjr57vimMzUAhVnIJoKHY7eDA4QFggaMAA&usg=AFQjCNHOsGfghSszb14HTGtN8UBRzckhgQ&sig2=vmNAfqVUKMz5m84h74aPGA

  0

  0
 18. تبریز وب گفت:

  دوستان و آقای قندگر بهتره قبل از نظر دادن راجع به سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در تبریز کمی از چشم خودتون کار بکشید و وضعیت اجرای پروژه های تبریز روببینید :
  برج تجارت جهانی تبریز … در حال اتمام بود و ناگهان اومدن آنتنشو از وسط قطع کردن گفتن هواپیما نمیتونه رد بشه
  برجهای ۵۰ طبقه آیسان که به لطف دوستانی مثل آقای درخت زاده که اینجا هم نظر نوشته بودن به ۳۰ طبقه کاهش یافت و آخرش هم متوقف شد و الان میگن انگار ۴ طبقه میسازن
  برج های دوقولوی تجارت جهانی فرش در جاده نمایشگاه بین المللی که باز اون هم متوقف شد و جاش چمن مورد علاقه آقای درخت زاده رو کاشتن
  پروژه هشت بهشت که باز به لطف دوستان جاش آسفالت و خاک و چمن ریخته شد

  1

  0
 19. تبریز گفت:

  دوستان گلم عظیم زاده حق داره اون سنگ اندازیهایی کردن هرکی باشه از تبریز فرار میکنه علی پولاد چند سال تلاش کرد تا مجوز بگیره !!! حرف نمیزنه
  مشکل اساسی کارمندان شهرداری و………….. هستش باسه یک کار ساده برین شهرداری هم برخوردشونو ببینین هم بروکراسی رو بعد حرف بزنید

  3

  1
 20. تبریز گفت:

  تبریز شهر هستش که سرمایه گذار رو فراری میده شهری هستش که جلوی خونه های مردم دیوار کشی میکنه !!!! من درک میکنم هرکی باشه فرار میکنه

  2

  1
 21. تبریز گفت:

  وقتی آدم باسه یه کار ساده میره شهرداری کاری که تو تهران ۵ دقیقه ایی حل میشه رو تو تبریز ۲/۳ سال کش میدن آخرش همین میشه !!! اشکال اساسی در خود تبریز هستش دوستان انشالاه یه روزی کارتون به شهرداری میرسه میبینن ۱۰۰ تا شعار دادن قبل انتخابات شورها چی شد !!! از اون شعارها ۳ تاش عملی بشه به طرح عیم زاده نیازی نیست ولی کجا رفتن فقط شعار شعار شعار

  1

  2
 22. شوالیه گفت:

  این ادم با دلالی فرش و خوردن حق قالیبافان اذربایجان به اینجا رسیده حتی اگر سنگ اندازی مسئولین هم نباشه این ادم همیشه نگاهش به تبریز برای دوشیدن هست یادمه میخواست از ایسان هم یه چیزی بکنه ببره فارسستان سرمایه گذاری کنه . خواهشن یه عده طرف این رو نگیرن

  3

  4
  • ناشناس گفت:

   آدم با خوندن کامنت یه بیسواد توهمی مثل تو که داره عظیم زاده رو میکوبه فقط میتونه به درستی کار عظیم زاده پی ببره.

   1

   3
 23. فرهاد گفت:

  فراریش دادن رفته، چطور سرمایه گذار ماشین سازی رو فراری دادن، این رو همه فراری دادن، وسلام

  0

  2
 24. محمد گفت:

  به نظرمن دیدگاه هم استانیها درمورد آقای عظیم زاده منطقی به نظر نمی رسد اینکه ایشون یه سرمایه دار و یه کارآفرینه خودشون بهتراز همه می دونند کجا سرمایه گذاری کنند تا سودآوری داشته باشه نه اینکه آذربایجانی است حتما باید در تبریز سرمایه گذاری کنه مسئله دیگه اینه که خود تبریزیها یه دیدگاه خاصی دارنداونم غیر ازخودشون هیچ کسو قبول ندارند.تبریزیها به عنوان بزرگترین شهراستانهای ترک نشین نتونستند سرمایه سایرشهرهای اطراف را جذب کنند در نتیجه مهاجرت بسوی تهران و کرج آغاز شد گواه این مسئله اینه که در عرض ده ساله گذشته تبریز از لحاظ جمعیت از رتبه چهارم به ششم نزول کرده هیچ وقت یه زاهدانی و بندر عباسی و بوشهری که نمیاد تبریز پس اگه بسترکارو زندگی در تبریز فراهم می شداینهمه کوچ از این استان انجام نمی گرفت درسته تبریزیها می گویندتبریز بهترین شهر ایران برای زندگی است واسه خودشون نه واسه همه به همون خاطر ساکنین شهرهای اطراف تبریزهم برای کارهای روزمره به این شهرمی روندپس در نتیجه اون سرمایه دارهم این مسائلو درک می کنه سرمایه خود را می بره به متل قو

  2

  2
 25. احد گفت:

  نباید از اقای عظبم زاده خرده گرفت الان در آستانه سال ۲۰۱۸ هستیم به عنوان مثال کلیه بازاریان تبریز با تهدید جلوی پروژه پیاده راه بازار تبریز را گرفتن فقط بخاطر سودجویی حاضرند درامد بالایی داشته باشند در مقابل عقب ماندگی شهر بعد شما چه انتظاری از اقای عظیم ژاده دارین فک میکنبن بدون هیچ مشکل و موانعی میتونه تو تبریز سرمایه گذاری کنه ؟؟؟؟؟

  1

  1
 26. سعیدارشدمعماری گفت:

  سلام بابا از دست آقای عظیم زاده هم زیاد اعصبانی نشین یکمی فک کنین بابا سرمایه گذاری تو تبریز خییییلی مشکله هزارتا چوب میندازن جلوش خب وقتی اسم بیمارستان بین المللی عوض میکنن میزارن ولیعصر بخاطر گیر دادن بعضی از آدما وقتی به سرمایه گزاری آقای زنوزی گیر میدن نمیدونم هوای اونور آلوده هست و چی چی وقتی برای وارد چمن به یادگار چوب میندازن و نمیزارن و………این اتفاقا فقط فقط در شهر ما اتفاق می افته پس بیاید به سرمایه گزارم حق بدیم راحت میره شهرهای دیگه سرمایه گزاریش میکنه والله تو تبریز آبروی سرمایه گزارم میبرن بخدا من به آقای عظیم زاده حق میدم چنین کاری انجام بده

  1

  1
 27. ناشناس گفت:

  این نظراتی که نوشته شده زیر این مطلب، اگه من عظیم زاده بودم کلا تبریزی بودنمو انکار میکردم
  یه راهی پیدا کنید برا ملاقات با ایشون و مشتاقش کنید برگرده تبریز
  تورو خدا به داشته هامون پشت نکنید
  بالاخره برمیگردند منطقه ما به حضور همچین شخصیت هایی نیاز داره

  1

  2
 28. محمد گفت:

  برادر من پول خودشه اختیارشم دست خودشه !!!
  سرمایه گذار هتل داریوش آیا اهل کیش هستند !؟ اگر نیستند باید همشهریانش فحشش بدن که چرا تو کیش،هتل ساختی ؟
  یاشاسین عظیم زاده که فرش تبریز رو بین المللی کرد و ایضا برای هزاران نفر در روستاهای تبریز شغل ایجاد کرد

  2

  2
 29. محمود گفت:

  به نظر من ما ها خیلی کوچکتر از آنی هستیم که بیائیم در مورد ابر مرد بزرگ اذربایجان نظر بدهیم بخصوص نظر منفی به متن زیر دقت فرمائید:حکیم بزرگ ژاپنی روی شن ها نشسته و در حال مراقبه بود…
  مردی به او نزدیک شد و گفت: مرا به شاگردی بپذیر!
  حکیم با انگشت خطی راست بر روی شن کشید و گفت: کوتاهش کن!
  مرد با کف دست نصف خط را پاک کرد.
  حکیم گفت: برو یک سال بعد بیا!
  یک سال بعد باز حکیم خطی کشید و گفت: کوتاهش کن!
  مرد این بار نصف خط را با کف دست و آرنج پوشاند.
  حکیم نپذیرفت و گفت: برو یک سال بعد بیا!
  سال بعد باز حکیم خطی روی شن کشید و از مرد خواست آن را کوتاه کند. مرد این بار گفت: نمی دانم!
  و از حکیم خواهش کرد تا پاسخ را بگوید.
  حکیم، خطی بلند کنار آن خط کشید و گفت: حالا کوتاه شد!
  این حکایت، یکی از رموز فرهنگ ژاپنی ها را در مسیر پیشرفت نشان می دهد: نیازی به دشمنی و درگیری با دیگران نیست. با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند.
  به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده.

  0

  2
 30. اردبیلی گفت:

  اقای عظیم زاده مسلما انسان بزرگی هستن و قلبشان برای اذربایجان بیشتر از هر کسی میتپد!
  ولی دوستان یه طرفه پیش قاضی نرید!
  شما از سیاست های اعمال شده بر خاک اذربایجان خیلی غافل هستید!
  اگه کسی بخواد تو شهرهای اذربایجان کوچکترین سرمایه گذاری انهم از نوع توریستی و گردشگری کنه بلایی به سرش میارن که از کرده خودش پشیمون بشه!

  تو همین اردبیل برادران کلاهی که جزو ثروتمندترین ایرانیها هستن میخواستن تو شورابیل سرمایه گذاری های کلان توریستی انجام بدن ولی شوراسنتر رو تموم نکرده از بقیه کارشون منصرف شدن!
  یعنی نگذاشتن که بشه!
  بهانشون هم این بود که اردبیل و اذربایجان کلا شهرهای مذهبی هستن نه توریستی!
  تو همین اردبیل بهترین و حساس ترین نقاط شهر پادگانهای نظامی هست ارتش و سپاه و نیروی انتظامی که چهار طرف شهر رو اشغال کردن !
  چی دارید میگید! توریست خارجی بیاد تو هتل پنچ ستاره و هفت ستاره شهرهای اذربایجان! زهی خیال باطل!
  بزرگترین نماد ازادی خواهی اذربایجانیها ارگ هست زودی اومدن مصلی رو کنارش ساختن و حتی نمیزارن مردم برن یه تفریح ساده اونجا بکنن!

  http://www.nasrnews.ir/Portals/0/2015/12/_DSC9932.jpg
  مسلما هر سرمایه گذاری بخواد اینجاها سرمایه گذاری کنه قبرش رو با دستای خودش کنده!الان خیلی از همین واحد های تجاری ساخته شده به حال خودشون رها شدن و خالی از صاحب!

  1

  2
 31. Arashtbz گفت:

  سلام…. غیرت و عرق ملی یک چیز دیگست…. عظیم زاده اگه می خواد واقعا خدمت کنه خوب بیاد تو سرزمین مادری خودش خدمت کنه…. پس ایشون هدفش خدمت نیست ، کسب درآمده…. والا تو سلمانشهر چکار می کرد….!!؟

  4

  1
 32. Binafar گفت:

  لطفا زود قضاوت نکنید به ایشان اجازه ی ساخت و توسعه آذربایجان را ندادند

  1

  4
 33. Meş گفت:

  پیشنهاد وئریرم تورکی آد قویسون پروژه لرینه کی بیز تورکلرده اؤلکه نین آبادلیغیندا چالیشیریق یا شهریمیز تبریزین آدین مثلا مجموعه هتلهای تبریز
  بیردانادا ایه مایل اولسالا تبریز ۲۰۱۸ این. بوردادا هتله احتیاجی وار کی اؤلکه میزین آبریسی دی بو ایلده. تشکرلر

  1

  1
 34. س گفت:

  او نهایی که نمک و نمک دون می دونن چیه اول دنبال پول های خود باشن خرد خرد جمع میشه میره زیر دست شهر خواران و میشه پاساز های راکد و زنگ زده میشه ساختمان تو سهند میشه حساب پرداخت مدیران چند میلیونی میشه لف و لیس میشه بساز خراب کن و دوباره بساز میشه چیز هایی که ربطی به شهرداری نداره ولی شهرداری پول مفت رو به باد میده چون نه حسابی هست نه کتابی کسی هم پیگیر کارشون نیست اول ما ها باید این معضل رو باید حل کنیم سرمایه دار پولشو رو هوا خرج نمی کنه بستر باید فراهم شه سرمایه دار خودش میاد نمی دونید بدونید

  0

  1
 35. یوسف گفت:

  متاسفم ایشون قول داده بود بزرگترین هتل و بلند ترین برج رو رو تو تبریز احداث کنن ولی این کارو نکردن

  2

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo