طی مراسمی بسیار باشکوه از خودروی سواری جدید شرکت ایران تویوتا با عنوان TOYOTA C-HR در تبریز رونمایی گردید.

به گزارش تبریز مدرن به نقل از تبریز من ، در این آیین رونمایی که در آن تعداد کثیری از مشتریان، علاقه مندان حوزه خودرو و عموم شهروندان حضور داشتند عنوان گردید که همزمان با ایران، این روزها از محصول جدید تویوتا مدل C-HR در سایر کشورهای جهان نیز رونمایی می شود و از این حیث، برگ زرین دیگری بر صفحات پرافتخار شهر اولین ها افزوده شد.

 

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۱۳-۱۶-۴۰

مدیر شرکت تویوتا در شمال غرب کشور با اشاره به اینکه خودروی جدید این شرکت که از آن به عنوان کوپه بلند یاد می شود شاهکار بی بدیلی برای علاقه مندان محصولات این برند جهانی است افزود:تویوتا C-HR با قیمت مناسب و شرایط ایده ال آماده ارایه برای شهروندان تبریزی می باشد به طوری که تشریفات گمرکی مربوطه جهت واردات تعداد انبوه آن در حال انجام بوده و یک ماه دیگر تحویل مشتریان خواهد گردید.

 

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۱۳-۱۶-۳۰

سیدابراهیم شربیانی درباره شرایط فروش محصول جدید ۱۸۰ میلیون تومانی تویوتا نیز توضیح داد:هم اکنون ثبت نام این خودرو با مبلغ ۳۰ میلیون تومان انجام شده و ۲ ماه بعد ۶۰ میلیون تومان دریافت خواهد گردید و رقم مابقی نیز پس از حدود ۱۸۰ روز کاری و هنگام تحویل اخذ خواهد شد.

به گفته وی، در یک ماه آینده نیز از خودروی جدید دیگر شرکت تویوتا تحت عنوان LEXUS RX رونمایی به عمل خواهد آمد.

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۱_۱۳-۱۶-۲۸

شایان ذکر است تویوتا C-HR در ۲ مشخصه فنی تولید شده است که موتور ۱۲۰۰ بنزینی توربو با قدرت موتور ۱۱۵ اسب بخار و موتور ۱۸۰۰ هیبریدی با قدرت موتور ۱۲۲ اسب بخار از جمله مزیت های آن می باشد.