استاندار هم به بی توجهی دولت به تبریز۲۰۱۸ تاکید کرد

هماهنگی استانداری برای تبریز 2018 به اوج خود رسید!

    

به گزارش تبریز مدرن،  رویداد فراملی تبریز ۲۰۱۸ این روزها نقل محافل اداری در آذربایجان است چرا که روزهای زیادی تا این رویداد نمانده و همه از کارهای بر زمین مانده نگرانند. اما چیزی که بیش از همه نگران کننده تر است نا هماهنگی مسئولینی است که در طی چند ماه گذشته از مصوب شدن این رویداد فرهنگی برای تبریز تنها به اظهارات گاه و بیگاه بسنده کرده اند.

همین  چند روز پیش بود که معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با فراموش کردن مسئولیت خطیر دولت در به دوش کشیدن اجرای این برنامه از کمبودها انتقاد کرد و خود  را در جایگاه منتقد قضیه قرار داد حال آنکه مخاطب بایدهای اظهارات جناب معاون ایشان و بقیه همکارانشان است.

بگذریم امروز نیز ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در تبریز در حالی برگزار شد که اظهارات دو مقام ارشد اجرایی استان از نهایت هماهنگی ها در دستگاه اجرایی استان برای تبریز ۲۰۱۸ پرده برمی دارد.

در اثنای جلسه استاندار آذربایجان شرقی بیشتر بحث خود را بر روی کمبود بودجه و کارهای بر روی زمین مانده گذاشت تا جایی که وی در این زمینه اذعان داشت: برنامه‌ها فقط گفتن نیست و تا امروز خارج از شهرداری هیچ دستگاهی از اعتبارات خود تخصیص نداده و هنوز می‌توانند از اعتبارات ۹۵ و ۹۶ خود استفاده کنند.

وی با تقاضا از تمام مسوولان برای تصویب برنامه های پیشنهادی جهت نیزبانی تبریز ۲۰۱۸، گفت: از صندوق توسعه ملی می خواهیم سهمی برای مقوله میراث فرهنگی و سهمی برای توریست در کشور با اولویت تبریز ۲۰۱۸ انجام دهد.

این اظهارات جناب استاندار پرده از دو موضوع بر می دارد. موضوع اول که بارها از سوی رسانه های منتقد تذکر داده شده بود را این خود جناب استاندار بر زبان راندند و آن بی توجهی دولت در اختصاص بودجه و تزریق آن برای تبریز ۲۰۱۸ بود.  موضوع دیگر اینکه تنها شهرداری تبریز در زمینه تبریز ۲۰۱۸ اقدام به هزینه کرده است و این مساله در کنار هم نشان از درستی انتقادی بود که بارها از سوی منتقدان دلسوز برای بهتر شدن برنامه تبریز ۲۰۱۸ تذکر داده شده بود.

 

13
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۸ پاسخ

 1. masoud گفت:

  Eeeee jabbarzadaninda dili varimish 😅😅😅

  6

  1
 2. ناشناس گفت:

  ما ناتنی هستیم اینجا
  اگه شهرهای فارس نشین انتخاب شده بود صدا، سیما، مطبوعات، رسانه گوش فلک رو کر کرده بود.

  13

  9
  • رضا گفت:

   نه داداش بیچاره شهرهای فارس نشینم عین مان فقط و فقط اصفهان نصف جهان

   2

   4
  • ناشناس گفت:

   اصفهان ۱۲سال قبل از تبریز برای همین موضوع انتخاب شد ولی حیلی ها چند سال بعد متوجه شدند که همچین اتفاقی در اصفهان افتاده .تبلیغات برای تبریز اگه بیشتر نبوده باشه ۱۰۰% کمتر هم نبوده.

   5

   3
 3. رضا گفت:

  با وجود استاندار فعلی جز سرافکندگی و آبرو ریزی از تبریز ۲۰۱۸ نصیب آذربایجان نخوهد شد.ایشان فردی با فکر محدود، غیر فعال و فاقد طرح و برنامه است . بهتر است هر چه سرییعتر استفا ء داده و جای خود را به فردی فعال که قدرت ایجاد تحول و شور و اشتیاق در جامعه داشته باشد بدهد.

  12

  0
 4. ناصر گفت:

  آش آنقدر شور شده که آشپز هم صدایش در اومده.

  12

  0
 5. مرتضی گفت:

  من کلا به شخصه عاشق این تاکید کردن های مسئولین عزیز هستم
  توی کشور ما یه عده نظر میدن و بعد از مدتی هم یه عده دیگه بر انجام اون تاکید می کنن ولی معلوم نیست بالاخره چه کسی قراره انجام بده!!!!!

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo