محور تاریخی گرجیلر به زودی جداره سازی میگردد

روز یکشنبه بازدید میدانی شهردار منطقه ۸ و مدیرعامل سازمان زیباسازی از محور تاریخی گرجیلر صورت پذیرفته و پیرامون ساماندهی و جداره سازی این محور تاریخی تبادل نظر گردیده و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.


به گزارش تبریزمدرن ، در این بازدید ،مهندس تیزپاز نیاری گفت : شهرداری منطقه ۸ تبریز به دلیل واقع شدن در بافت تاریخی شهر نیازمند تعاملات گسترده با سازمانها و نهادهای مختلف است که با جلسات مختلف برگزار شده این امر محقق شده است .
در این بازدید میدانی اقدامات مد نظر برای جداره سازی گرجیلر توسط شهردارمنطقه ۸ و مدیر عامل سازمان زیباسازی مطرح و مقرر گردید طرح جداره سازی گرجیلر با همکاری شهرداری منطقه ۸ و سازمان زیباسازی به زودی اجرائی شده و تا ۲۰۱۸ تکمیل گردند.

 

21
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. تبریز گفت:

  دوستان عزیز دیروز در استانبول بودم و به بازار تاریخی کاپالی چارشی هم رفتم بسیار کوچک پر از محصولات آذربایجان خشکبار و فروش وورنی و…. ولی بسیار شیک و جذاب ساماندهی شده واقعا آدم کیف میکرد به خدا چیزی کم نداریم . غیرت و وطن دوستی لازم داریم !!!!!
  قدر داشته هایمان رو بدونیم و به مردم دنیا عرضه بکنیم بازار ما ۱۰ براره بازار استانبول هستش ولی …………………..

  13

  0
 2. الشن گفت:

  کشکی بازارین اورتاسیندا اولان شوشه و داشلاری گوتوره لر.

  9

  0
 3. رضا گفت:

  خداروشکر خبر خوبی بود خیلی وقتا بود که اینجا منو درگیر خودش کرده بود که چرا اقدامی واس مرمت و نور پردازی اینجا نمیکنن . امیدوارم کیفیت را فدای کمیت نکنند

  8

  0
 4. مش گفت:

  تنها راه نجات گرجیلر حذف بازارچه زیرزمینی جلو آن است وتبدیل آن منطقه به فضای سبز

  11

  0
 5. آذرشهرلی گفت:

  باید کل منطقه ۸ و کل بافت تاریخی جداره سازی بشه

  7

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo