مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز: روشنایی معابر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با توجه به فرار رسیدن تبریز۲۰۱۸، روشنایی معابر کلانشهر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد.

روشنایی معابر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد

به گزارش تبریزمدرن ،  عادل کاظمی به همراه معاون خدمات شهری شهرداری تبریز دربازدید شبانه از روشنایی معابر ، با بیان این مطلب افزود: توزیع برق تبریز و شهرداری باید توامان در مسیر اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تبریز گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد دوگانه در این زمینه موجب آشفتگی خواهد بود، گفت: با توافقات صورت گرفته با شهرداری تبریز، به سمت ساماندهی روشنایی معابرحرکت خواهیم کرد.

وی با تاکید بر استفاده از فناوری های جدید در احداث روشنایی معابر، تصریح کرد: با هدفگذاری صورت گرفته سعی داریم در آینده نزدیک تعدادی از معابر شهر را به لحاظ روشنایی معابر استاندارد سازی نماییم تا به عنوان نمونه در معرض دید و قضاوت مردم عزیز و نیز مسئولین محترم شهر قرار گیرد.

وی ادامه داد: امیدواریم پس از جلب حمایت مالی شهرداری تبریز و حمایت معاونت محترم عمرانی استانداری، نسبت به تعمیم و استاندارد سازی روشنایی معابر شهری اقدام نماییم.

کاظمی افزود: ما باید به یک نقطه مشترک برسیم تا از آسیب دیدگی شبکه جلوگیری شده و روشنایی مناسب شهر تبریز را تامین کنیم.

وی اظهار داشت: با اندکی تغییر در آرایش روشنایی معابر، برخی پارک ها و پیاده روها نیز روشن می شود که هزینه چندانی نیز در پی نخواهد داشت.

در جریان این بازدید، معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با تاکید بر تعریف یک روند مناسب در ایجاد و نگهداری روشنایی معابر، افزود: شهرداری کلانشهر تبریز حاضر است تا با ایجاد تعامل با شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گام های اساسی در این زمینه بردارد.

علی مدبر اظهار داشت: آماده ایم تا پروژه های مشترک روشنایی معابر را با برق تبریز اجرا کنیم که هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ مبلمان شهری از استاندارد مطلوبی برخوردار باشند.

16
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. وحید گفت:

  سلام آقا پویا
  ایکاش یه فکری هم به حال روشنایی ورودی شهر از طرف اتوبان زنجان- تبریز بکنند. واقعاً شبها وضع ناجوری داری و انگار نه انگار که داری به یه کلانشهر وارد میشی!!!!!!

  5

  0
 2. محمد گفت:

  متاسفانه خیابانهای تبریز تاریکه، نمیدونم جنس آسفالتش هم چه جوریه که عین سیاه چاله میمونه !! نور رو میخوره !!
  شاید خط کشی مناسب راه حلش باشه

  4

  1
 3. Taha گفت:

  بله به لطف کم کاری های این عزیزان
  از خاموشی چراغهای پارک ها و معابر عمومی گرفته تا چراغهای دو در میان روشن بلوار ها و خیابان ها
  روشنایی تبریز در حد صفره
  ورودی های تبریز هم باید روشنایی ویژه ای داشته باشند

  10

  0
 4. مسعود گفت:

  وررودی تبریز از سمت شرق اتوبان زنجان تبریز بعد از تونل شیبلی چرا به روشنایی اون قسمت توجه نمیکنن مثلا ورودی یه کلان شهره الان شهرهای کوچیک هم به روشنایی ورودی عای شهر اهمیت میدن آخه چقدر این مسیولین ما بی درایتن

  1

  0
 5. شهروند گفت:

  یه کمی هم سلیقه به خرج بدین بد نیست چراغهای چتری زشتی که در جاده ایل گلی هست آبروریزیه ای کاش اونارو جمع آوری کنند🤔

  5

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo