بابایی اقدم: از تجربه تلخ شوراهای گذشته درس بگیریم/ زبان مشترکی به نام منطق و منافع شهر وجود دارد

 

بابایی اقدم گفت: نهایت تلاش مان را در طی ١٠ روز آتی خواهیم داشت که رییس شورا، هیات رئیسه، رئوسای کمسیون ها و شهردار تبریز با اکثریت قریب به اتفاق ارا انتخاب شوند تا ضمن ممانعت از ایجاد اختلاف و شکاف بین همکاران و فضای سهم خواهی، از تجارب تلخ شوراهای گذشته شهرمان درس گرفته و با وحدت و اتفاق نظر به دور از جار و جنجال ها، افقی بهتر را در حوزه های مختلف برای شهرمان ترسیم نماییم.

از تجربه تلخ شوراهای گذشته درس بگیریم/ زبان مشترکی به نام منطق و منافع شهر وجود دارد

به گزارش تبریزمدرن ، فریدون بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار و در واکنش به حاشیه آفرینی برخی تارنماهای شهری اظهار داشت: ضمن تشکر از خبرنگاران محترم بابت انعکاس نقطه نظرات اعضای شورای شهر،  درخواست بنده این است که در درج مصاحبه ها و نقل قول از اعضای شورا، امانتداری را رعایت نموده و از ایجاد فضای ٢ قطبی و چند دستگی و فضای تفرقه در میان همکاران شورای شهر جدا اجتناب نمایند.

وی افزود: قرار دادن ٢ عضو و همکار دانشگاهی شورا در مقابل هم، امری غیر واقع و دور از انصاف می باشد، استفاده ابزاری از اعضای شورا برای رسیدن به امیال موردنظر برخی پایگاه های خبری، نتیجه ای جز ایجاد حواشی و ناامیدی مردم را در پی نخواهد داشت.

بابایی اقدم ادامه داد: چنانچه بنده انتقادی به هرکدام از همکارانم در شورای شهر داشته باشم، بدون هیچ واسطه و براحتی انتقادم را حضوری به گوش ایشان می رسانم و ضرورتی بر طرح ان از طریق رسانه ها نمی بینم و بدون شک همین روحیه رو در اغلب همکاران شورای شهر خاصه همکاران دانشگاهی خودم سراغ دارم، چرا که زبان مشترکی بنام منطق و منافع شهر بین مان وجود دارد.

این عضو منتخب شورای پنجم بیان کرد: همانطوریکه از اولین روزهای انتخاب مان به مردم عزیز شهرمان قول داده ایم، ایجاد فضای أرام و اجتناب از جناح بندی و چند دستگی، تفرقه، بداخلاقی و بی تقوایی در دستور کار شورای پنجم تبریز قرار گرفته و این انتظار از شورای معقول شهرمان می رود که اولین و اخرین الویت شان منافع شهر و دفاع از حقوق شهروندی شهروندان امروز و فردای شهرمان باشد و دقیقا از همین رو است که نهایت تلاش مان را در طی ١٠ روز آتی خواهیم داشت که رییس شورا، هیات رئیسه، رئوسای کمسیون ها و شهردار تبریز با اکثریت قریب به اتفاق ارا انتخاب شوند تا ضمن ممانعت از ایجاد اختلاف و شکاف بین همکاران و فضای سهم خواهی، از تجارب تلخ شوراهای گذشته شهرمان درس گرفته و با وحدت و اتفاق نظر به دور از جار و جنجال ها، افقی بهتر را در حوزه های مختلف برای شهرمان ترسیم نماییم.

بابایی اقدم ادامه داد: این پیامی بود که مردم شهرمان با حضور مؤثر خویش در انتخابات ٢٩ اردیبهشت به گوشمان رساندند، لذا حقیر، بعنوان منتخب سوم مردم شریف شهرمان، ضمن تشکر صمیمانه از اعتماد مجدد ایشان، این اطمینان خاطر را می دهم که پیام شما را با جان و دل دریافت کردیم و عالم بی عمل نخواهیم بود.

7
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۲ پاسخ

 1. شهروند گفت:

  عزیزان منتخب لیست امید و جناب آقای دکتر بهشتی شما را بخدا تبریز و تبریزی را از این فلاکت نجات دهید. ما رای به تغییر دادیم و تا چهار سال پیگیر آرا خود خواهیم بود. امید ما را ناامید نکنید که حافظه تاریخی مردم تبریز بسیار قوی بوده و خواهد بود.

  18

  3
  • Taha گفت:

   جناب بابایی اقدم ما به تغییر رای دادیم
   نه تمکین نه تصدیق

   هم رئیس شورا و هم شهرداری باید تغییر کند

   4

   0
 2. رضا 88 گفت:

  روحانی مالیات آذربایجان طی سالهای گذشته ده برابر کردند هیچ یک نمایندگان اعتراض نکردند حالا این لیست امید فاتحه آذربایجان خوانده است کلا با آمار اقتصادی ناقص جان مردم آذربایجان میشود، ما از نماینده مخالف روحانی حمایت میکنیم، حداقل یک اعتراض کوچک بکند چند سال پیش حداقل برای احداث کارخانه در آذربایجان امید داشتیم حالا با این مالیات چند بار دیگر کسی برای سرمایه‌گذاری به تبریز نمیاد

  9

  5
 3. ناشناس گفت:

  میدان حسن پادشاه را با همان شکوه قبلی احیا کنید شما را بخدا…

  13

  0
 4. اتیلا گفت:

  آقای دکتر خواهشا به تمام مناطق تبریز یه سری بزنین ،تبریز در حد دهداری اداره میشه ،خواهش میکنم در انتخاب شهردار جدید تبریز دقت کنین ،فردی با علاقه و فعال و با برنامه انتخاب کنین ،تبریز خیلی عقب افتاد در این پنج سال ،

  12

  2
 5. Aydin گفت:

  خواهشا زودتر این نجفی رو بندازین بیرون و شهردار جدید را انتخاب کنید ……. شهرداری که به جای شعار و دروغ و وعده ، عمل کند ، سرمایه گذار جذب کند ، فضای سبز و پارکهای بزرگ ایجاد کند ، شهرداری که قدرت یک وزیر را داشته باشد ……. نباید سرپرست انتخاب بشه ، چون در آستانه ۲۰۱۸ وقت تلف کردن و بلا تکلیف ماندن شهرداری بزرگترین ضربه به تبریزه ….

  14

  2
  • حسین گفت:

   دوست عزیز من شاید با دیدگاه شما موافق باشم ولی دیگه نباید تو بعضی چیزا اغراق بکنین. نجفی، روحانی نبود که وعده بده و عملی نکنه. نجفی توی این ۴ سال ماشالله خوب کار کرده و پروژه های زیادی رو انجام داده توی تبریز.سرمایه گذارم آورده و پروژه های راکد زیادی رو احیا کرده. پس خواهشا دیدگاه های شخصی خودتون رو تحمیل نکنین و سعی بکنین که واقع گرا ببینین…

   1

   7
 6. masoud گفت:

  Vallah gina sagolsun babayi agdam, albatta maharram ami da omidvaram yaxji ishliya va albatta bagiyeye aziz shuralar…

  4

  1
 7. ab گفت:

  فعلا” که زبان مشترکی به نام منطق و منافع جیب پول وجود دارد.

  5

  0
 8. شهریار گفت:

  یکم از سایر شهرها یاد بگیر بیعرضه ها..

  11

  1
 9. رضا گفت:

  کمی هم خودمون باید نسبت به شهرمون تعصب داشته باشیم.چند نفر رو در تبریز دیدید که به جلوی خونه یا مغازش اهمیت بده؟ وقتی خودمون نسبت به شهرمون احساس مسئولیت نمیکنیم وضعیت همین میشه.افرادی که در شهرداری یا شورای شهر حضور دارن همین ملتی هستن که به شهرشون اهمیت نمبدن.ما تبریزی هو بیشتر اهل شعار هستیم از ۱۰ تا جمله ۲ تاش رو میگیم یاشاسین تبریز ولی با حرف زدن تبریز پاینده نمیشه با عمل میشه اول باید از خودمون شروع کنیم اگر هرکس نسبت له اطراف محل زندگی و کارش ارزش قائل باشه شهر گلستان میشه

  6

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo