خانه تاریخی نیکدل میزبان روایت موسیقیایی تبریز /پرده آخر آنسامبل موسیقیایی تبریز اجرا می شود

روایت موسیقیایی تبریز به اخرین پرده از اجرای خود رسید.

به گزارش تبریزمدرن ، روایت موسیقیایی تبریز روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ شهریور ساعت ۱۹ در محل خانه تاریخی نیکدل پرده آخر از اجرای خود را به صحنه می برد.

بعد روایی آنسامبل موسیقی تبریز به سه بخش از مطرح ترین جنبه های تاریخی و فرهنگی تبریز می پردازد و در این پرده از اجرا محوریت با فرش بوده و تاریخ نیز از حمله مغول ها به تبریز آغاز شده و به روزهای مشروطه می رسد.

در بخش سوم هم به بیان فضای بازار تبریز به زبان موسیقی می پردازد.

آنسامبل موسیقی تبریز پرده آخر از اجرای خود را در خانه های تاریخی به صحنه می برد و پس از این نمایش عوامل اجرایی این گروه هنرمند تدارک “کنسرت نمایش” به همراه فیلم های تاریخی را در اولویت کاری خود قرار داده اند تا شهروندان تبریزی و علاقمندان را مهمان کار جدید خود کنند.

روایت موسیقیایی تبریز با همکاری هنرمندان فرهاد حق سالمی برای آهنگسازی و ویلنسل، پیانو علی گرانهمر، تار بهراد بنیادی، کلارینت صمد مارالباش، سازهای کوبه ای حامد علیپور، کنترباس باقر عاطفی پور و پرفرمر فرش یعقوب عبدی در خانه نیکدل واقع در میدان ساعت، کوچه مقصودیه به مرحله اجرا در می آید.

گفتنی است؛ علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ebilit.com مراجعه کنند.

2
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo