شهردار رشت هم انتخاب شد/ ۸ کلانشهر و تنها یکی بدون شهردار/شهر اولینها شهر آخرینها شد

12
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲۲ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  آقا نه ایش دی کی حتما آقای موسوی شهردار اولا؟آیرئسی اولماز؟

  9

  2
 2. احد گفت:

  اول منافع شخصی بعد منافع شهری. تبریز۲۰۱۸

  6

  1
 3. ناشناس گفت:

  ۸ کلانشهر؟
  مگه فقط تهران و مشهد و تبریز و شیراز و اصفهان کلانشهر نبودند؟ اگه هشتا کلانشهر داریم پس چرا فقط اسم این پنج تا همیشه با همه؟

  3

  0
 4. ناشناس گفت:

  ای کاش اصفهان تو این زمینه اخر می شد
  ای کاش می شد که شایستگی فدای سیاسی کاری نمی شد
  ای کاش

  8

  7
 5. ناشناس گفت:

  هر چقدر طول میکشه بکشه فقط یه شهردار خوب انتخاب کنید جان مادرتون

  2

  2
  • داود گفت:

   این طول کشیدن انتخاب شهردار،تلاش برای انتخاب فرد لایق نیست،بلکه اعضای پاک دست شورا در پی این هستند که کدام یک سهم بیشتری از فروش شهر به اینها خواهد داد.

   5

   0
 6. شوالیه گفت:

  شهرداری تبریز و رشت هر دو بارقدمت هستن و هر دو شهر گذشته پر شکو دارن و نکته اشتراکشون عقب گردی هست که هر دو دچارش شدن . البته گویا تبریز میخواد در بیکفایتی مدیریتی اول بشه

  4

  1
 7. وحید گفت:

  شورا بایددراولین فرصت منحل بشه ومردم مستقیم شهرداررو انتخاب کنن.خاک برسرتعدادی ازشورانشین هاکه مردم باغیرت ومیلیونی رونگران کردن،،آخه چرابایددومیلیون شهروندمنتظرچندنفربی غیرت بمونن که واسه شهرشون کاری کنن !!!مردم فهیم تبریزبایدخودشون مستقیم شهرداررو انتخاب کنن.

  11

  1
 8. افشین گفت:

  اونی گورسدیر کی کلانشهرلرین ایچینده تبریزین شورای شهری هامیسینان بی لیاقت دی

  4

  1
 9. احد گفت:

  خوشبختانه یک اولینی دیگر بر شهرمون اضافه شد
  اولین شهر بدون شهردار
  اقا تقصیر خودمانه وقتی نسنجیده و صرفا بخاطر اینکه انتخاب شورا و نمایندگان در شهرهای ترک نشین قبیله ای هست انتظار بهتری از این نباید هم داشته باشیم و متاسفانه ۴ سال این ادمهای کوته فکرانتخاب شده را باید تحمل کنیم تا ۴ سال بعد نوبت یه عده دیگه برسه

  4

  3
 10. یحیی گفت:

  این دوره شورای تبریز بدترین دوره خواهد بود.هشت نفر لیست امید هستند پنج نفر اصولگرا و مستقل. امیدی ها که هیچ امیدی بهشون نیست فعلا دارن سیاسی بازی میکننو و چششونو دوختن به اینکه بزرگان اصلاح طلب چه آشی واسشون بپزن. یعنی از خودشون هیچ گونه استقلال فکری و عملی ندارن .به نظر من محرم عمی تو این چند وقت نشون داده که از همه این به اصطلاح دکترها و مهندسها بهتر عمل کرده . کلا هر وقت اصلاح طلبها توتبریز رای اکثریت رو داشتند همین وضع بوده و خواهد بود . دقیقا شده مثل شورای دوم که اول سرپرست انتخاب کردند و بعد سه تا شهردار در عرض دو سال عزل و نصب کردن و همیشه کارشون درگیری و اختلاف بود تا اینکه نزدیک بود شورا از طرف وزارت کشور منحل بشه.اصلاح طلبها هیچ وقت برای این شهر مفید نبودن . خوشحالم که تو هیچ انتخاباتی به هیچ اصلاح طلبی رای نداده ام

  10

  4
 11. ناشناس گفت:

  اگه نمیتونن شهردار انتخاب کنند. خودم بیام شهردار بشم. یا شهر را چنان آباد می کنم همه انگشت به دهان می مانند یا آنچنان داغون می کنم که آرزو می کنید ای کاش شهرمون بی شهردار می موند.
  بالاخره از بی تکلیفی بهتر است.

  5

  0
 12. فرهاد گفت:

  خاااااااک

  5

  0
 13. امیر گفت:

  به نظر من انتخاب یک فرد نالایق با عجله و صرف انتخاب به خاطر دیر نمادن از سایر شهرها اصلا به صلاح تبریز نبوده
  و دلسوزان این شهر تا حصول خواسته مردم که همانا انتخاب فردی اصلح و در شان نام تبریز میباشد نباید پا پس بکشند و به خواسته جناحی دیگر اعضا تن ندهند.

  0

  2
 14. حمید گفت:

  اقا پویا رشت که کلانشهر نیست اخه کلانشهر بودت رو مسخره نکنید به همه جا میگن ولانشهر.با این اوصاف ۱۸تا کلانشهر داره ایران! والا رشت اندازه شهرک باغمیشه است اخه کلانشهر چی!

  3

  5
  • داود گفت:

   طبق تعاریف جهانی تو ایران غیر از تهران کلان شهری نداریم،ولی از آنجا که پیشوند کلانشهر بار معنایی به اصطلاح مثبتی پیدا کرده،همه سعی می کنند کلانشهر بشن و یکی از این همه، نمایندگان در مجلس و دولت هستند که ابتدا شهرهای بیش از یک میلیون نفر رو کلانشهر اعلام کردند و هر سال صد هزار از کف یک میلیون کم کردند الان رسیده به پانصد هزار نفر،با این روند تا یکی دو دهه آینده با احتساب روستاهای دارای برق و بیش از ۲ خانوار، ایران بیشترین تعداد کلانشهرهای دنیا را خواهد داشت.

   3

   0
  • داود گفت:

   در ضمن غیر از جمعیت که عامل اصلی کلانشهر بودن هست«هشت میلیون نفر»،یکی دیگر از عوامل کلانشهر شدن وجود شهرهای اقماری حومه شهر مادر است که با این مقیاس هم حساب بکنیم چهار شهر تهران تبریز اسفهان و کرج دارای بیشترین شهر اقماری در حومه خود هستند و شایسته نام کلانشهر هستند.

   3

   0
 15. سینیور ممد گفت:

  بتر اولار قالیباف گله تبریزین شهرداری اولا .

  5

  2
 16. الشن گفت:

  محرم عمی سن بولاری روسوا ایله!

  6

  3
 17. الهه گفت:

  منتظرن ببینن کدومشون به اینا بیشتر باج میده اونو انتخاب کنن

  7

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo