عبدالعلی زاده استاندار اسبق آذربایجان شرقی : همه آرزوهایم برای عینالی محقق شده است / تحول عظیم عینالی در مدت ۲۴ سال

960714-abdolalizade (63-in).jpg

 استاندار اسبق آذربایجان شرقی گفت: سبز کردن عینالی را ۲۴ سال قبل شروع کردیم و امروز این تفرجگاه زیبا گنجینه زیست محیطی برای امروز و فردای تبریز است.

به گزارش تبریزمدرن ، دکتر علی عبدالعلی زاده از پروژه های عمرانی در حال اجرا در عینالی از جمله سنگفرش مسیر اصلی ، حیات وحش، دریاچه داغ گؤلی و طرح جنگلکاری ۲۰۰ هکتاری بازدید کرد.

عبدالعلی زاده با بیان اینکه همه آرزوهایم برای عینالی محقق شده است، بیان نمود: آنچه در سال ۱۳۷۲ در اندیشه ام شکل گرفته و حرکت سبز کردن این کوه آغاز شده امروز در پیامد ۲۴ سال تلاش و کار شبانه روزی کارگران و مدیران دلسوز به بار نشسته، امید است خداوند به سربازان سازندگی ایران توفیق بیشتری بدهد تا در آینده مجموعه عینالی روز به روز توسعه یافته و الگویی برای فضاهای شهری سایر نقاط ایران گردد.
وی که از بانیان اول ایجاد تفرجگاه عینالی می باشد ضمن تقدیر از کارکنان و مدیران سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز و تکرار چنیدن بار تشویق آفرین به آنها، گفت: حضور صمیمانه و گرم مردم با لبهای خندان که نشان از رضایت درونی آنان از سبزی کوه تاریخی عینالی و اقدامات انجام یافته در این تفرجگاه است برای همه خدمتگزاران این مجموعه سپاس و پاداش ارزشمندی است که آنرا با هیچ متاعی نمی توان مقایسه کرد.

دکتر علی عبدالعلی زاده وزیر مسکن و شهرسازی دوران اصلاحات، استاندار اسبق آذربایجان شرقی و هیئت همراه  در بازدیدی که از تفرجگاه عینالی داشتند ضمن استماع توضیحات برزگر جلالی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری و پارک طبیعت شهرداری تبریز درخصوص اهداف و عملکرد سازمان بر توسعه امکانات رفاهی تفریحی تفرجگاه تاکید داشته و حمایت مسئولین اجرایی استان به این سازمان را به منظور ارتقای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ضروری دانست.

21
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. یوسف گفت:

  با تشکر از زحمات جناب اقای جلالی عزیز و استاندار اسبق جناب اقای عبدالعلی زاده مرد بزرک اذربایجان

  6

  1
 2. Taha گفت:

  ای کاش سازمان عینالی
  جنگل کاری با درختان بومی استان مثل قره آغاج را انجام دهد
  و همچنین در مسیرهایی از درختان گیلاس که شکوفه دهی زیبایی دارند انجام شود
  اگر جنگل کاری با درختان بومی انجام شود پاییز منحصر به فردی در عینالی با ریختن برگ درختان خواهد داشت
  اجرای پروژه های منحصر به فرد برای جذب گردشگر بالا با کاشت درختان بومی باید در اولویت سازمان عینالی قرار گیرد

  8

  0
 3. ناشناس گفت:

  تنها استاندار کاری بعد از انقلاب یکی ایشون بوده و دیگری دکتر بیگی.بقیه بدون استثناء بله قربان گوی پایتخت نشینان بوده اند و مامور عقب نگه داشتن آذربایجان

  8

  1
 4. ناشناس گفت:

  درود بر عبدالعلی زاده و درویش زاده

  5

  1
 5. ناشناس گفت:

  یادت بخیر عبدالعلی… چه مرد بزرگی بودی،،،، هم به شهر خدمت کردی هم به مردم … گاهی هم برات جک میساختیم و پیشت تعریف میکردیم و تو میخندیدی… عبدالعلی زیرگذر خخخخخخخ

  3

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo