توضیحات شرکت «تاکسی آنلاین قونقا» بر جوابیه تاکسیرانی تبریز: آمادگی کامل «تاکسی آنلاین قونقا» برای همکاری با سازمان‌های مربوطه

آمادگی کامل «تاکسی آنلاین قونقا» برای همکاری با سازمان‌های مربوطه

شرکت «تاکسی آنلاین قونقا» در توضیحاتی آمادگی کامل خود را برای برگزاری جلسه مشترک با کلیه سازمان‌های مربوطه در جهت رایزنی و همکاری صمیمانه با ایشان در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ و خدمت رسانی به مردم شریف آذربایجان را اعلام کرد.

آمادگی کامل «تاکسی آنلاین قونقا» برای همکاری با سازمان‌های مربوطه

به گزارش تبریزمدرن ، پس از گفتگوی هفته گذشته پایگاه خبری تبریزبیدار با مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز مبنی بر عدم صدور مجوز تاکسی های اینترنتی که با واکنش و جوابیه یکی از این شرکت ها همراه شد، با ارسال جوابیه سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز، شرکت «تاکسی آنلاین قونقا» توضیحاتی را در این رابطه به تحریریه تبریزبیدار ارسال کرد که متن آن عینا منتشر می شود.

.شرکت قونقا ضمن تاکید بر موارد مطرح شده در جوابیه قبل، با احترام به دغدغه های مسئولان محترم سازمان تاکسیرانی در خصوص رعایت حقوق تاکسیرانان که از زحتمکش ترین اقشار جامعه هستند و توجه ویژه به اولویت بکارگیری آنان در تاکسی آنلاین اعلام میدارد که این شرکت بارها و از طرق مختلف آمادگی خود را جهت انجام مذاکرات با مسئولان آن سازمان در راستای ارائه خدمات به رانندگان محترم تاکسی اعلام داشته و شرایط لازم برای حضور این عزیزان در دفتر قونقا برای ثبت نام و شروع فعالیت آنان را به نحو شایسته ای فراهم کرده و از این موضوع استقبال می نماید،  این عزیزان اینک می‌توانند با حضور در دفتر قونقا نسبت به ثبت نام و ورود به سیستم اقدام نمایند.

شایان ذکر است سیستم قونقا به دلیل نحوه عملکرد خود که به عنوان واسط بین مسافر و تاکسی ها عمل می کند، مانند سایر کسب و کارهای مشابه در سایر شهرها برای شروع و ادامه فعالیت خود طبق موضوع مواد ۲، ۱۲ و تبصره ماده ۸۷ قانون نظام صنفی اقدام به اخذ مجوز از اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی کرده است.

در پایان با اعلام اینکه قونقا به زودی فعالیت خود را در سایر شهرهای آذربایجان شروع خواهد کرد آمادگی کامل خود را برای برگزاری جلسه مشترک با کلیه سازمان‌های مربوطه در جهت رایزنی و همکاری صمیمانه با ایشان در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ و خدمت رسانی به مردم شریف آذربایجان را اعلام میدارد.

 

4
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. Ali گفت:

  یکی از مهمترین و زیرساختی ترین کارهایی که در مورد حمل نقل درون شهر و حومه باید انجام بشه، آپدیت مرتب و مداوم، نقشه ی شهر و حومه در google maps و همینطور ساماندهی و افزودن نقشه ی دقیق و ساعت های حرکت منظم اتوبوس ها و مترو و همینطور تاکسی ها (در اروپا حتی شرکت های تاکسی خصوصی نیز اطلاعات تاکسی ها و مسیرهایشان و حتی هزینه ی جابجایی رو در google maps گذاشته اند.) در این نرم افزار هستش. همچنین افزودن نام و مکان مغازه ها (بزگ و کوچک)
  و هتل ها و بیمارستان ها و مکان های تاریخی و … آن هم به شکلی که مسیری کاملا دقیق در صورت نیاز بدست بدهد، خیلی خیلی مهم هست.
  یکی از مهمترین نیاز های توریست های داخلی و به خصوص توریست های خارجی، اطلاع از نحوه ی ترانسپورت درون شهری و مسیر یابی و همینطور پیدا کردن مکانهای مختلف هستش که در تمامی شهر های توریست پذیر دنیا این نرم افزار بستری بسیاررر مناسب و شناخته شده و مورد استفاده ی شهرداری ها و همینطور مهمترین ابزار توریست ها در سفرهایشان می باشد.
  همینطور به نظر من می بایست خطوط اتوبوس فرودگاه و راه آهن و ترمینال ساماندهی شده و ساعت انتظار برای اتوبوس به خصوص در فرودگاه بهبود پیدا کند. به خصوص که در مورد دسترسی به فرودگاه در تبریز، اتوبوس عملا کاربردی ندارد!! (چه از لحاظ ایستگاه مبدا آن و چه از لحاظ ساعات حرکت و تعداد اوتوبوس ها!). یک پیشنهاد خوب در این مورد میتونه واگذار کردنِ تمام یا بخشی از خطوط اتوبوس فرودگاه به شرکتهای هواپیمایی با اوتوبوس هایی زیباتر و به ظاهری متفاوت از اتوبوس های شهرداری و طراحی داخلی کاربردی (از لحاظ این که مسافران بتوانند چمدان های خود را در اتوبوس ها حمل کنند) با قیمتی مناسب و همینطور به مبدای مناسب، باشد.

  0

  0
 2. امیر مشفقی گفت:

  اصلا خوب نیست برنامه قونقا عملکرد ضعیف داره
  قیمت هارو اشتباه مینویسن ی نوع کلاهبرداری ولی اسنپ خیلی خیلی خوبه تو تبریز

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo