شهردار منطقه ۸ خبر داد: تکمیل کفسازی پیاده راه حرمخانه(ساماندهی ورودی شرقی بازار تبریز)

شهردار منطقه ۸ از تکمیل کف سازی پیاده راه حرمخانه خبر داد.


به گزارش تبریزمدرن،مهندس تیزپاز ضمن اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اهمیت پیاده محور نمودن معابر در بافت تاریخی شهر ،طرح پیاده راه حرمخانه را که مجوز تغئیر کاربری از شورای ترافیک دارد را طی ماه های اخیر با زیر زمینی نمودن شبکه انتقال برق ، اجرای شناژ کف و کفسازی با سنگ اسپراخون، اجرائی نموده وبا حداکثر سرعت ممکن و با چندین تیم عمرانی،کف سازی مسیر را در عرض دو ماه به اتمام رساندیم .
شهردار منطقه ۸، با اشاره به طول ۲۲۰ متری این مسیر، افزود: در پیاده راه حرمخانه ،درحدود ۲۰۰۰ متر مربع کفسازی انجام پذیرفته و در فاز دوم طرح وارد طرح جداره سازی حرمخانه خواهیم شد.
مهندس تیزپاز با اشاره به منحصربفرد بودن طرح پیاده راه حرمخانه،افزود: بر اساس این طرح، سیما و منظر عمومی و نماهای جانبی حرمخانه با توجه به هویت تاریخی این منطقه بهسازی می شود.
ایشان از طرح پیاده راه حرمخانه به عنوان طرح ساماندهی ورودی شرقی بازار تبریز یاد نموده و افزود: مسیر حرمخانه به عنوان اصلی ترین و قدیمی ترین مسیر دسترسی به شرق بازار تبریز محسوب می شود که طرح کفسازی و جداره سازی آن همگون با بازار تاریخی تبریز انجام پذیرفته و عملیات زیباسازی مسیر شامل نصب مبلمان شهری متناسب با بافت تاریخی مسیر، طی روزهای آتی اجرائی خواهد شد.


14
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۷ پاسخ

 1. Taha گفت:

  شهردار جدید
  کوچه پاساژ – میارمیار – داش مغاذه لر – خیابان امام حد فاصل باغ گلستان تا میدان بلدیه (ٍساعت) – تربیت غربی – گجیل – فردوسی – کوچه ارک – را هم پیاده را و سنگ فرش و جداره سازی و نورپردازی کنید

  3

  0
 2. ناشناس گفت:

  امروز فردا یه ارگانی میاد میکنه Big Smile

  2

  0
 3. ناشناس گفت:

  آقا پویا اگه ممکنه یک پست هم در رابطه با انتخاب شهرداران حداقل پنج کلانشهر تبریز و تهران و اصفهان و شیراز و مشهد همراه با رزومه و حتی حواشی انتخابشون بذارید. بنظر جذاب میاد.

  3

  0
 4. آذرشهرلی گفت:

  دقیقا همونی شد که تو ۳D طرح نشون داده بودن….

  1

  1
 5. محمد گفت:

  هر چه زودتر باید کرکره ی مغازه ها و تابلوهای ناهمگون هم اصلاح شود
  نورپردازی که قطعا باید انجام شود
  چایخانه ها و رستوران های سنتی که هم جای خود دارد

  1

  0
 6. بهزاد م. گفت:

  آنچه که در تبریز سراغ نداریم مدیریت صحیح منابع مالی و انسانی است. این بار چندم است که می بینم جایی در تبریز سنگفرش شده، اما کیفیت کار (نه سنگ های گران قیمت) طوری است که اگر درست یک روز پس از اتمام پروژه بر روی آن سنگفرش ها راه بروید، ممکن است فکر کنید که ده سال است که مردم روی آن سنگفرش ها راه می روند. آثار سیمان ریخته شده بر روی سنگ ها (که از قضا هیچگاه پاک نخواهد شد) و آثار بی نظمی در همه جا دیده می شود.

  آقای مسول شهرداری، زیباسازی، یا فضای سبزی که این متن را می خوانید، باید متوجه باشید که در دنیای کنونی، انجام یک پروژه به این معنا نیست که پیمانکارهایی را به طور جداگانه انتخاب کرده و بدون اینکه هماهنگی بین آن ها وجود داشته باشد، کارها را پیش برد. در انجام یک پروژه، باید تمام اجزای پروژه مانند قطعات موتور یک ماشین باهم هماهنگ و متصل کار کنند. ضمناً یک پروژه شامل مقدمات، طراحی، اجرا، و موارد پس از اجرا می شود. اینکه در تبریز این فرهنگ بین مسولان ما رایج است که سریع و سنبل شده یک کار را انجام دهیم، ولو به بدترین کیفیت، و سپس بار و بندیلمان را جمع کنیم و برویم، انگار نه انگار که پس از گذاشتن کاشی یا سنگفرش آخر، مسولیت تمیز کردن مکان و رسیدگی پی در پی به آن نیز با ما است، مایه تاسف برای مردم و مایه شرم برای شهرداری است، چرا که منابع مالی، انسانی، و طبیعی را با بی درایتی هدر می دهید.

  3

  0
 7. Tabriz گفت:

  چرا همه جا کفسازی ساده و از این سنگفرشای ساده و بی کیفیت کار میشه ؟؟؟ چرا یه درخت نمیکارن ؟؟؟؟ زیباسازی نمیکنن ؟؟؟ مبلمان شهری کو ؟؟؟؟ سنگفرشم مافیایی شده و در انحصار یه عده که جنس ساده و بی کیفیت غالب میکنن به شهرداری

  3

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo