شهردارمنطقه۵خبرداد :آغاز نصب ۶۲عرشه پل اتصال کوی نصربه استانداری

شهردار منطقه پنج تبریز از شروع نصب وعرشه گذاری در پل تقاطع غیر همسطح کوی نصر به استانداری خبرداد .

به گزارش تبریزمدرن، مهندس یعقوب هوشیار با اعلام این خبر گفت :احداث سه پایه واقع در اتوبان پاسداران به اتمام رسیده و عملیات نصب عرشه پل نیز شروع شده است . وی در این رابطه افزود :  با احداث این پروژه کوی های استانداری ، نصر ، سپهر و ولیعصر از بن بست بودن خارج شده و دسترسی آنها به نقاط مختلف شهر و به یکدیگر امکان پذیر خواهد شد. شهردار منطقه تصریح کرد : با اتمام عملیات تاسیسات شهری آب ، فاضلاب ، برق و گاز ۷رمپ و لوپ واقع در اتوبان پاسداران آماده آسفالت ریزی خواهد شد . وی خاطرنشان ساخت : پل اتصال کوی نصر به استانداری ۶۲ عرشه دارد که در حداقل زمان عملیات نصب آنها به اتمام می رسد.

وی در ادامه با بیان اینکه برای احداث  این پروژه ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه می شود در ادامه گفت : تقاطع غیرهمسطح اتصال کوی استانداری و نصر از دو پل با عرشه بتنی برروی اتوبان ودرفاز دوم دوکمال تشکیل شده است.

مهندس هوشیار در این رابطه افزود : پل روگذر دوکمال با هدف اتصال فاز دوم بزرگراه دوکمال به فاز سوم آن به طول ۱۰۵ متر و به عرض ۲۴ متر در حال اجرا است.وی درخصوص اقدامات انجام یافته در این قسمت از پروژه نیز گفت : با تملک املاک واقع درمسیر پل دوکمال ورفع معارضین ، احداث شمع و فونداسیون پایه پل شروع شده است .

وی به مشخصات پل دوم نیز اشاره نمود و گفت : پل روگذر اتصال کوی های استانداری و نصر به یکدیگر با ۵۰ متر طول و ۳۳ متر عرض طراحی شده است

شهردار منطقه پنج همچنین به احداث رمپ و لوپ های این تقاطع اشاره نمود و گفت : ۷رمپ و لوپ تقاطع غیرهمسطح با ۳۳۰۰ متر طول و ۸ متر عرض طراحی شده است.

هوشیار طول مسیر اصلی این پروژه بزرگ را ۲۶۰۰ متر اشاره کرد و گفت : برای این پروژه ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

17
4

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. 01 گفت:

  ساخت این پل های ساده و ماقبل تاریخ فقط و فقط جای تاسف دارد

  7

  3
 2. Arash گفت:

  دوکمال باعث ابادی بارنج خواهد شد به شرطی که فاز ۲ رو زود اجرا کنن همچنین فاز۳ که اگه اجرا بشه باعث میشه اون سنگبری ها تملک شن و ورودی شهر تبریز شه

  6

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo