مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تبریز خبر داد: محل دائمی بازار خودرو تبریز به شهرک خودرو منتقل میشود

مدیرعامل سازمان میادین گفت: با ادامه فعالیت بازار خودرو در محل جدید امید می رود خدمات ارزنده ای در خور شأن مردم تبریز و مهمانان عزیزی که از شهرهای مجاور جهت خرید وفروش مراجهت می نمایند ارائه گردد.

 

به گزارش تبریزمدرن، به دنبال استقبال پرشور همشهریان از بازار خودرو تبریز و نبود ظرفیت منطقه فعلی برای قبول حجم عظیمی از ترافیک خودرو تمهیدات لازم توسط سازمان میادین برای احداث بازار جدید خودرو پیش بینی و در حال اجراست.

احداث بازار جدید خودرو تبریز با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز در مراحل پایانی قرار دارد محل جدید بازار خودرو به مساحت ۲۲۰۰۰ مترمربع می باشد.

یکی از اصلی ترین نیازهای شهروندان ساکن شهرهای بزرگ ،وجود فضایی مختص ارائه یک کالای خاص مورد نیاز آن ها برای پرهیز از سفر های درون شهری، سردرگمی است، جمعه بازار خودرو تبریز یکی از روز بازارهای سازمان میادین میوه وتره بار و ساماندهی شهری است که با هدف ارائه خدمات مناسب رضایت شهروندان رادر این زمینه جلب می کند.

به همین منظور بازدیدی با حضور مدیرعامل سازمان میادین صدیقی و مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز منیری فر انجام شد و اقدامات و عملیات مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد با تسهیل در امر آماده سازی محل جدید مقدمات انتقال هفته بازار خودرو از محل فعلی خود در سبزه میدان به محل جدیدش در جاده مایان مجاورت شهرک مبل و خودرو صورت پذیرد.

مدیرعامل سازمان میادین گفت با ادامه فعالیت بازار خودرو در محل جدید امید می رود خدمات ارزنده ای در خور شأن مردم تبریز و مهمانان عزیزی که از شهرهای مجاور جهت خرید وفروش مراجهت می نمایند ارائه گردد.

صدیقی اعلام کرد از ویژگی های بارز این جمعه بازار حذف واسطه ها و دلال ها از عرصه خرید و فروش خودرو و ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده با نظارت کارشناسان فنی مقیم در بازار است.

13
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. Arash گفت:

  عالی هست چون اون مکان برا دو صنف بود الان بهتره واسه میوه و خوراک باشه و مایان واسه مبل و خودرو

  0

  0
 2. Aydin گفت:

  قبل از هر کاری باید جاده مایان تعریض و ساماندهی بشه …..
  جاده مایان یه راه کم عرض و روستاییه و ظرفیت ترافیک رو نداره ….. مسیر غیر استاندارد و خطرناکیه …. اگه فکری نشه باعث دردسر خواهد شد .

  0

  0
 3. ناشناس گفت:

  خواهشا فکر فضای سبز در منطقه مایان و جاده مایان بکنید ……. همه جا زشت و بیابانی و کویری ..!!!!!
  باید فضای سبز و پارک احداث بشه تا محلی زیبا برای مردم باشه ………

  0

  0
 4. مینا گفت:

  عالی میشه

  0

  0
 5. دلسوز تبریز گفت:

  بهترین کاریه که تاحالا شهرداری تبریز میخواد انجام بده همین طورتجمیع نمایشگاههای مبل وخودرو درآن منطقه هم خریدارها رو ازسرگردانی درترافیک خیابانهای تبریزنجات میده هم باکم شدن ترافیک داخل شهرمردم میتونن درهوای پاک تبریزیک نفس راحت بکشن . امیدوارم مثل کارهای دیگه نیمه کاره رها نشه

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo