مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی خبر داد: افتتاح پنجمین نمایش نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2017 ؛ فردا

 مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از افتتاح  پنجمین نمایش نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2017 فردا ۲۰ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن ،  دکتر علی جهانگیری، با اشاره به جزئیات این مراسم گفت: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی فردا از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن شمس نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه‌ی علم تا فناوری و فناوری تا کسب‌و‌کار ، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌‌های دانش محور، معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها ، ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرایی ، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین المللی و …  برپا می شود.

جهانگیری با اشاره به اینکه  حضور عموم مردم در این مراسم و بازدید از نمایشگاه آزاد است گفت: از تمامی فعالان عرصه فناوری ، دانشگاهیان، صنعتگران و سرمایه گذاران دعوت می کنیم تا ضمن حضور در مراسم افتتاحیه از نمایشگاه ربع رشیدی نیز بازدید به عمل آورند .

وی ادامه داد: پنجمین نمایشگاه نوآوری  و فناوری ربع رشیدیRINOTEX2017 از ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۱  در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

3
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

 1. اردبیلی گفت:

  چرا بازدید رایگان؟! تو جلب بازدید کننده خیلی ضعیف عمل میکنن ! الان خیلی از نمایشگاهها داره به صورت تخصصی اداره میشه و بازیدشون به صورت پولیه!
  حتی خیلی از نمایشگاهها برای خودشون تور بازدید دایر میکنن مثل اکثر نمایشگاههای باکو و ….
  مردم عادی چی کار دارن اونجا!

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo