با پایان یافتن احداث پل اول،اجرای دومین پل تقاطع غیرهمسطح نصر به استانداری سرعت گرفت

باپایان یافتن عملیات عمرانی احداث پل اتصال دهنده کوی نصربه استانداری اجرای پل دوم نیز که برروی فاز دوم بزرگراه دوکمال واقع شده آغاز شده ودرکمترین مدت زمان از پیشرفت خوبی نیزبرخوردارشده است.

به گزارش تبریزمدرن، این مطلب را مهندس یعقوب هوشیار شهردارمنطقه ۵ تبریزاعلام کرد و گفت: تقاطع غیرهمسطح اتصال کوی استانداری و نصر از دو پل با عرشه بتنی تشکیل شده است.

وی به مشخصات پل اول این پروژه بزرگ اشاره نمود و گفت : پل روگذر اتصال کوی های استانداری و نصر به یکدیگر با ۵۰ متر طول احداث شده است .

مهندس هوشیار دراین رابطه خاطرنشان ساخت : همزمان با اجرای  احداث پل اول وهمچنین ۴ رمپ واقع درآن عملیات عمرانی احداث پل دوم نیز شروع شده است.

وی در این رابطه افزود: پل روگذر دوکمال با هدف اتصال فاز دوم بزرگراه دوکمال به این تقاطع غیرهمسطح به طول ۱۰۵ متر و به عرض ۲۴ متر در حال اجرا است.

وی دراین خصوص افزود : پل دوم از ۵ پایه تشکیل شده است. شهردارمنطقه پنج تصریح کرد : پل دوم از۳۰شمع تشکیل شده که  تاکنون اجرای ۲۴شمع آن به پایان رسیده وهمچنین عملیات فونداسیون ۲عددپایه آن انجام شده است .

شهردارمنطقه ۵ تبریز طول مسیر اصلی این پروژه بزرگ را ۲۶۰۰ متر اشاره کرد و گفت : بابهره برداری از این تقاطع غیرهمسطح علاوه بر اینکه کوی نصر از بن بست بودن خارج می شودشاهد احداث فاز اول اتوبان ولایت نیزخواهیم بود.

شایان ذکراست  پروژه تقاطع غیرهمسطح نصر به استانداری،  کوی‌های استانداری، نصر و سپهر را از بن‌بست خارج کرده و دسترسی آنها را به نقاط مختلف شهر امکان پذیر خواهد کرد.

گفتنی است برای این پروژه۲۵۰میلیاردرریال هزینه پیش بینی شده است. از این طرح به عنوان فاز اول اتوبان ولایت یاد می شود.


20
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۲ پاسخ

 1. Arash گفت:

  عالی اون منطقه داره اباد میشه و بارنج هم اباد میشه با فاز دوم دو کمال انشالا فاز ۲ دو کمال زودتر تموم شه

  4

  0
 2. مسعود گفت:

  آقا سهند اتوبانینان نخبر ؟

  2

  1
 3. مینا گفت:

  چرا همه پل ها یه لوپ‌ کم‌ دارن آخه کاش علتش بگین

  6

  0
 4. Hoحس گفت:

  از پل بهاران و عباس میرزا چه خبر؟

  2

  2
 5. افشین گفت:

  آقا بو همان دی کی دیدیلر ساده پل وورمیجاخ ؟

  3

  0
 6. تبریز گفت:

  پل دوم باید یه پل کابلی زیبا ساخته میشد.تقاطع این پل با دوکمال زیبا میشد

  2

  0
 7. سیاوش گفت:

  اقا چه اصراریه همش از پل های ساده و بی سلیقه ساخته بشه ، شهر ما که ادعای اولین بودن و مدرن بودن داره چرا از پل های زیبا و مدرن که الان در تمام شهرهای ایران ساخته میشه استفاده نمیکنن ؟؟؟ واقعا یعنی تو این شهر معمار و مهندس نداریم که با علم روز اشنا باشه؟؟؟

  6

  0
 8. همشهري گفت:

  با سلام آقای قندگر انتهای این پل به کجای خیابان استاندارد میخوره؟ به تختی؟ به همام تبریزی؟ به افسران؟ وایا برای رسیدن به آن ، پل دارای شیب تند خواهد بود؟

  2

  0
 9. ناشناس گفت:

  راستی از بزرگراه دو کمال چه خبر؟ خوابید پروژه؟؟؟!!!

  1

  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo