قائم مقام شهردار تبریز عنوان کرد: تامین اعتبارات لازم برای احداث پایانه شرق تبریز / گاراژهای دروازه تهران به ترمینال شرق منتقل می شود

  قائم مقام شهردار تبریز در بازدید از محل اجرای پروژه پایانه شرق تبریز بر تامین اعتبارات مالی مورد نیاز برای احداث این پایانه در بودجه سال آینده تبریز تاکید کرد.

به گزارش تبریزمدرن، رسول موسایی در بازدید از محل احداث پایانه شرق تبریز اظهار داشت: تکمیل و ایجاد راههای دسترسی پایانه شرق تبریز از اولویت های اساسی اجرا و تکمیل این پروژه ترافیکی است.

قائم مقام شهردار تبریز با اشاره به اینکه احداث این ترمینال تحول چشمگیری در ترافیک و همچنین منظر شهری شرق تبریز بوجود خواهد آورد اظهار داشت: انتقال گاراژهای فعال در منطقه دروازه تهران به ترمینال شرق تبریز یکی از اهداف احداث این ترمینال است و ضروری است سازمان پایانه ها در احداث و پیشبرد این پروژه تسریع نماید.

ساخت پایانه شرق تبریز جهت ارایه سرویس و خدمات به شهروندان ساکن در شرق شهر تبریز در حال احداث است. موسائی قائم مقام شهردار تبریز به همراه یوسفی معاون حمل ونقل ترافیک تبریزشهرداری تبریز و قلیزاده مدیرعامل سازمان پایانه های از پایانه شرق تبریز بازدید کرد.

در این بازدید مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز با تشریح مسایل و نحوه ادامه عملیات اجرایی این پروژه و همچنین انتخاب مشاور طراحی و تهیه نقشه های اجرایی نسبت به اهمیت موضوع احداث پایانه شرق تبریز توضیحاتی  ارایه کرد.

16
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. مینا گفت:

  خیییییلی خوب میشه خیییلی

  10

  0
 2. نیما گفت:

  مکانش کجا قراره باشه؟؟؟

  1

  0
 3. ناشناس گفت:

  خیلی فکر خوبیه خواهشا همه ترمینال ها و این مکانیکی های مسیر دروازه تهرا ن و پل کابلی به جای دیگر منتقل بشن و بجاش بناهایی که متناسب به اون منطقه و پل کابلی هست احداث بشه این هم برای شهرداری درامد داره هم برای مردم .

  3

  0
 4. مش گفت:

  حالا دقیقا کجا خواهد بود

  0

  1
 5. Taha گفت:

  مکان این ترمینال در جاده اهر در حوالی روبروی شهرجدید شهریار هست فاصله این ترمینال طوری هست که به غیر اهالی منطقه قره داغ برای غیره قابل استفاده نخواهد بود
  ای کاش جایی احداث می شد که علاوه بر اهالی منطقه قره داغ ، اهالی شهرهای سراب و استان اردبیل و بستان اباد و میانه بتونند استفاده بکنند

  3

  1
 6. ناشناس گفت:

  بازم مثل همیشه آدرس پروژه معلوم نیست
  من نمی دانم این سایت چه مشکلی با آدرس دهی داره

  2

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo