حداقل سهم دولت از تبریز ۲۰۱۸

اختصاصی تبریزمدرن: بعد از گذشت فرصت دو ساله برای مسئولین شهر تبریز، جهت آماده سازی شهربرای رویداد مهم و جهانی تبریز ۲۰۱۸ این فرصت در حال اتمام میباشد ولی نه مسئولین شهری و نه مسئولین استانی و نه مسئولین کشوری اقدامی موثر در این راستا جهت معرفی شایسته تبریز برای جهانیان انجام ندادند!

به گزارش تبریزمدرن، فرصت دو ساله رویداد گردشگری ۲۰۱۸ تمام شد و تبریز با دستان خالی به استقبال میهمانان و گردشگران جهانی میرود! که جای بسی تامل و تاسف دارد.

تبریزی که زمانی پنجمین شهر بزرگ جهان بود هم اکنون در تقلای مسئولین استانی و کشوری است تا بودجه ای هرچند خرد برای رویداد گردشگری پرداخت کنند تا آبروی ایران را به جان خریده و در میان کشورهای اسلامی خودی نشان دهد.

طبق شنیده ها دولت هم با وجود وعده های پیشین مبنی بر اختصاص ۷۰۰ میلیاردی برای رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ ،از بد روزگار ازوعده خویش شانه خالی کرده و تنها به ده میلیارد برای این رویداد مهم اکتفا نموده است!

حال بر فرض محال گیریم این خلف وعده به دلیل وضعیت نامناسب اقتصادی کشورمان باشد، ولی نکته مهمتر اینجاست که مقامات کشوری حداقل میتوانند اقدمات بی هزینه ای در حق تبریز مظلوم انجام دهند تا حداقل کمکی در راستای موفقیت تبریز در رویداد گردشگری ۲۰۱۸ بنمایند که به شرح ذیل چند مورد آنرا میتوان اسم برد :

 • برگزاری تمامی اجلاسها ،همایشها، نمایشگاه های کشوری و بین المللی سال ۹۷ در شهر تبریز

 • اجرای ویژه برنامه های معرفی تبریز و رویداد ۲۰۱۸ در شبکه های مختلف تلوزیونی و رایدویی

 • نصب لوگوی تبریز ۲۰۱۸ در صفحه ابتدایی کلیه عابر بانکها و اپلیکیشنهای مربوطه به عنوان تصویر پیش فرض

 • برگزاری تورنمنتها و مسابقات ورزشیمختلف در شهر تبریز

انتظار میرود رئیس جمهور محبوب و کلیه مقامات کشوری دستورات مقتضی را جهت اجرای پیشنهادات فوق که هیچ هزینه مازادی برای دولت ندارد صادر کنند تا تبریز به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران سربلند از این میزبانی بین المللی  بیرون آید.

18
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۶ پاسخ

 1. وحید گفت:

  تااینجاماخیری ازمسئولین مرکزنشین ندیدیم.

  30

  5
 2. 2018 گفت:

  برگزاری تمامی همایش ها و نمایشگاه های بین المللی کشور در در تبریز؟؟! ایا تبریز زیر ساخت های لازم برای اینکارو داره؟ سالن های همایش، محل نمایشگاه ها، هتل ها، ظرفیت فرودگاهی و… با این اینکار بیشتر ابروی تبریز میره

  15

  18
  • مینا گفت:

   همه‌چیزش الحمدلله داره

   9

   0
   • 2018 گفت:

    با تهران قابل مقایست؟ حرفم فقط تبریز نیست. هیچ کلانشهری با تهران قابل مقایسه نیس. انتقال نمایشگاه ها و همایش های بین المللی و کشوری به شهری غیر از تهران (در حال حاضر) ضربه بزرگی به اقتصاد کشوره.

    0

    2
 3. ab گفت:

  سیاست مسئولان این است که در حین بودن نباشیم . یعنی هم پایتخت گردشگری هستیم و در ضمن با عدم اطلاع رسانی و تبلیغات نیستیم . اسم شهرمان در محافل ثبت می شود که هستیم ولی کسی از افراد عادی مطلع نیست تا برای گردشگری بیاید پس نیستیم .

  19

  1
 4. نم کیم گفت:

  تبریز اولین شهر خصوصی

  18

  4
 5. قققق گفت:

  ریس جمهور ملعون که همه را قول زد

  26

  5
  • روزبه گفت:

   همین رئیس جمهور محترم تو مناظره سومش فقط از دریاچه ارومیه حرف زد و رای تورک ها رو جمع کرد. که به یه ماه هم نکشید دریاچه مون به طور کامل خشک شد.
   بعدش این رئیس جمهور محترم تو سفرش به تبریز برای رای جمع کردن گفت ، سرمایه گذاران منتظرند ببیند که ایا دریاچه ارومیه خشک میشه یا نه؟ که بعدش بیان سرمایه بذارن یا نه . که توجیح کرد سرمایه نیومدن به تبریز رو .
   در صورتی که امدن سرمایه گذار ربطی به دریاچه نداشت بلکه به سیستم غلط مالیات مربوط بود که استان اصفهان با کمترین مالیات همه سرمایه گذار ها رو جذب خودش کرد حتی سرمایه گذاران استان خودمون رو .
   منم سرمایه داشتم میرفتم به اصفهان ، تا اینکه بمونم تبریز و کل سرمایه مو بدم به مالیات

   3

   1
 6. آراز گفت:

  رییس جمهور محبوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3

  1
 7. این مرکز نشین ها ما را شهروند درجه ۳ محسوب میکنند به خاطر همین نمیخواهند تبریز پیشرفت کند و هم در تلویز یون هایشان بر ترک ها توهین میکنند کجای تبریز مناسب گردشگری کشور های اسلامی است مناطق حاشیه نشین در اطراف اتوبان پاسداران ،محله سیلاب یا … اگر گردشگران خارجی بیایند ابرویمان خواهد رفت

  2

  1
 8. میم گفت:

  بعضا آدم از شهر حالش به هم میخوره هیچی نداره واقعا هیچی نداره

  0

  3
 9. سپاهان گفت:

  چه درخواست های مسخره و غیر منطقی رو بیان کردید. شما میگید نمی تونید از مهمانان فرضی خودتون در ۲۰۱۸ پذیرایی کنید، نمی تونید آبرو مندانه اسکانشون بدید و زیرساخت های لازم رو ندارید. بعد با برگزاری تماااام اجلاس ها و برگزاری تورنومنت های ورزشی و… مشکل شما حل میشه؟ اگه دولت چنین کاری بکنه که بار بیشتری به تبریز تحمیل میشه و آبرو ریزی ها بیشتر میشه. پیشنهاد منطقی برای جلوگیری از آبروریزی بدلیل نبود زیرساخت های اسکان و تفریح و سرگرمی توریست های فرضی این هست که براشون تور های اصفهان گردی و شیرازگردی و تهران گردی و… در سال ۲۰۱۸ بذارند تا شاید این اتفاق به خوبی و خوشی تمام بشه با استفاده از زیرساخت های گردشگری این شهر ها بشه مشکل حل کرد. اعلام مشکلاتتئن کاملا با درخواست هایی که نوشتید متناقض هست. هرچند که به گفته ی رییس سازمان میراث فرهنگی استان خودتون قرار نیست در سال ۲۰۱۸ برای گردشگری تبریز اتفاق خاصی بیفته و این حضور گردشگران میلیونی فرض های محالند.

  3

  7
  • ناشناس گفت:

   چقدر خائن و عوضی هستی تو. پررو پرو اومده سایت تبریز چه گنده گویی میکنه. خاک بر سر هموطنی مثل تو. حسود کثافت

   5

   0
   • ناشناس گفت:

    فارس است دیگر گناه تو و منه تفکر مستقل نداریم و هنوز معنی هم وطن رو نمیدونیم هله بیلمیریخ تورک بیر میلت دی اولار بیر میلت هله باشارمیریخ آزربایجانیمیزا یاناخ اولارین آجیغینا اورمو اردبیل تبریزی ائله بیر یئره چاتدیراخ کی یئکه دانیشاماسینلار باخ گور کیم گلیب بیزه سوز دییر او کس کی تورکیه مرزینه اوزون چاتدیرماخ اوچون اوزون الدورور تورک میلت لرین توریست لرینین حسرتین چکیب و یااوزی هر ایل اولارا توریست اولاراخ قوناخ گئدیر ایندی بو بیزه توریست دن دانیشیر دوز دییلر آزربایجاننان ال چکسینلر گورسونلر تبریز باکی آنکارا بیز هارا فاس لارهارا یانمنه!

    3

    2
 10. سپاهان گفت:

  چه درخواست های مسخره و غیر منطقی رو بیان کردید. شما میگید نمی تونید از مهمانان فرضی خودتون در ۲۰۱۸ پذیرایی کنید، نمی تونید آبرو مندانه اسکانشون بدید و زیرساخت های لازم رو ندارد. بعد با برگزاری تماااام اجلاس ها و برگزاری تورنومنت های ورزشی و… مشکل شما حل میشه؟ اگه دولت چنین کاری بکنه که بار بیشتری به تبریز تحمیل میشه و آبرو ریزی ها بیشتر میشه. پیشنهاد منطقی برای جلوگیری از آبروریزی بدلیل نبود زیرساخت های اسکان و تفریح و سرگرمی توریست های فرضی این هست که براشون تور های اصفهان گردی و شیرازگردی و تهران گردی و… بذارند تا شاید این اتفاق به خوبی و خوشی تمام بشه با استفاده از زیرساخت های گردشگری این شهر ها. اعلام مشکلاتتئن کاملا با درخواست هایی که نوشتید متناقض هست.

  2

  7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo