مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز خبر داد: شادمانه ی پیش رویداد مردمی تبریز ۲۰۱۸، همراه با شهروندان

Picture16.jpg

 مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام حسن عسگری (ع) ، آئین های پیش رویداد مردمی تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا در این خصوص گفت: در آغاز فصل زمستان و همراه با دومین جشنواره زمستانی تبریز، به برکت میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت همراه با شهروندان فهیم تبریزی به استقبال سال ۲۰۱۸ رفته و فضایی شاد و ارزشمند را در شهر شکل خواهیم داد.

وی افزود: با دلگرمی مسئولان محترم، با دلسوزی اعضای خانواده بزرگ شهرداری، شهردار محترم تبریز جناب آقای دکتر شهین باهر، شورای اسلامی شهر تبریز و با همکاری بی دریغ فرهنگ دوستان شهر، میزبان برنامه های فرهنگی متنوع زمستانی در قالب دومین جشنواره زمستانی تبریز هستیم و امسال با توجه به تقارن این برنامه ها با آغاز سال میلادی و میلاد حضرت عیسی مسیح (ع)، انتظار داریم با بهره مندی از توان هنری و فرهنگی شهر موجبات رضایت شهروندان و مسافران شهرمان را فراهم آوریم.

به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این برنامه از آئین های پیش رویداد مردمی ۲۰۱۸ روز چهارشنبه ۶ دی ماه با همراهی هنرمندان، اهالی فرهنگ، مسئولان استانی و مردم فهیم تبریز در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی تبریز برگزار می شود و همگان را در شادمانی میلاد امام یازدهم شیعیان سهیم می نماید.

آذرنیا، از عموم شهروندان دعوت نمود روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ با حضور در محوطه مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی، در این جشن حضور یافته و زمینه ساز برگزاری هر چه بهتر برنامه های سال ۲۰۱۸ را فراهم نمایند.

این ویژه برنامه به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، ستاد بزرگداشت تبریز ۲۰۱۸ و سازمان زیباسازی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

گفتنی است جشن میلاد امام حسن عسگری (ع) و برنامه های دومین جشنواره زمستانی تبریز، روز چهارشنبه ۶ دی ماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ در محوطه مجموعه ائل گلی برگزار می شود و حضور برای عموم شهروندان امکان پذیر می باشد.

5
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo