شهردارمنطقه ۸ خبرداد: احداث بازارچه دستفروشان در راستای ساماندهی دستفروشان بازار

شهردار منطقه ۸ تبریز از ساماندهی دستفروشان و بساط گستران محدوده بازار با احداث بازارچه دستفروشان در محل پارکینگ خیریه خبر داد.


به گزارش تبریزمدرن، مهندس تیزپاز ضمن اعلام خبر فوق افزود: این اقدام با همکاری سازمان میادین و شهرداری منطقه ۸ در محل پارکینگ خیریه میدان نماز اجرا میشود که با تکمیل عملیات پارتیشن بندی این بازار، عمده دستفروشان بازار به این بازارچه منتقل خواهند شد.
ایشان با اشاره به ظرفیت این بازارچه خاطرنشان کرد: با بررسی ها و اقدامات انجام شده در این بازارچه ۲۵۰ غرفه احداث میشود که بر آنیم تا حجم عظیمی از دستفروشان بازار را در این بازارچه تجمیع نمائیم.
شهرداری منطقه ۸ در پایان از زحمات مهندس رضایی مسئول صد معبر منطقه که در اجرائی شدن طرح زحمات زیادی متقبل شدند، تقدیر و تشکر نموده و اعلام کردند امیدواریم با احداث این بازارچه مشکلات سدمعبر و اشغال معابر عمومی به حداقل برسانیم.

10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. شوالیه گفت:

  طرح خوبی هست امیدوارم تمام دستفروشان منطقه بازار و محدوده منطقه هشت رو یجای مشخص جمع کنن البته فضای باز زیادی هم بین شهناز وسه راه امین که قراره بود میار میار احداث بشه وجود دارد همچنین شهرداری باید فکری به حال کانکس ها و دکه های بیشمار در محدوده بازار بکند چون عملا پیاده ها رو بستن و شبیه مناطق زلزله شده شهر

  2

  0
 2. Arash گفت:

  واقعا عالی انشلل همه دستفروش ها برن اونجا
  ودستفروش های گلستان باغی هم ببرن همون طرف باباغی
  و واقعا بعد تعیین محل براری دستفروش ها مانع دستفروشی در جاهای دیگر شن

  1

  0
 3. Arash گفت:

  الان پارکینگ رو جمع میکنن؟
  تو راسته کوچه باید مقدار زمین زیادی تملک کنن
  ۱ برای پایانه راسته کوچه وضعیت فاجعه بار جلوی خانه مشروطه
  ۲ عدم پارکینگ هم سطح زمین
  ۳ محل برای دستفروش ها

  3

  0
 4. واقعیت گفت:

  یک پیام من در این پست تایید نشد. برای این می گم که اگر کس دیگری به اسم من پیام فرستاد متوجه باشی چون بعضی از تبریزیها تشنه خون من هستند . ممکن به اسم من کامنت بفرستند. مواظب باش .

  0

  1
 5. منصور گفت:

  بازارچه دستفروشها در محل پارکینگ خیریه احداث شده و کامل اماده هستش تعدادی هم از بازارچه غرفه اجاره کرده ولی شهرداری منطقه ۸دروغ میگوید دوست ندارد دستفروشای بازار جمع اوری کند بازارچه چون منبع درامدشون قطع میشود دروغ شهرداری اثبات شده بازارچه اماده شده ولی شهرداری میترسه از دسفروشان جمع کند از خیابان Smile

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo