شهردار منطقه ۷ تبریز خبر داد؛ آغاز عملیات عمرانی پروژه بزرگ پارک هیجان در شهرک اندیشه

مهندس فرخی شهردار منطقه احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی را جزو یکی از پروژه های مهم شهری در جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان عنوان کرد که جزو پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه ۷ می باشد.

به گزارش تبریزمدرن، مهندس علی فرخی شهردار منطقه ۷با اعلام این خبر گفت: در راستای استفاده از پتانسیل های منطقه عملیات عمرانی پروژه بزرگ پارک هیجان در شهرک اندیشه آغاز شده است .

مهندس فرخی افزود: این پروژه دارای ۱۵۰۰۰ متر مربع مساحت می باشد که در این مجموعه  پیست دوچرخه سواری ، صخره نوردی ، سالتو ترامپولین ، پاتیناژ ، طناب ماجرا جویی ، استخر تفریحی و … در نظر گرفته شده است .

وی افزود: بی شک احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی جزو یکی از پروژه های مهم شهری در جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان خواهد بود .

شهردار منطقه تصریح کرد:  تلاش داریم با  مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی شاهد ارائه خدمات جدید رفاهی برای شهروندان و همشهریان عزیز باشیم .

وی با اشاره به جایگاه بخش خصوصی در اجرای پروژه های مختلف شهری گفت:  برای تحقق اهداف عمران و توسعه شهر، نیازمند حضور تاثیرگذار سرمایه گذاران هستیم. شهرداری در رویکردهای سرمایه گذاری، به دنبال سود نیست. بلکه سود خود را در توسعه و زیبایی شهر دانسته و بر این مبنا حاضر است حمایت از بحث سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهد15
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. Babek گفت:

  انشالله کی بیر سیرا پروژه لر کیمی یاریمچیلیخ قالماسین

  3

  0
 2. Aydin گفت:

  مگه چند ماه پیش خبر شروع این پروژه رو ندادن ؟؟؟؟؟
  تا حالا ده بار خبر آغاز این پروژه رو دادن !!!!!!

  3

  0
 3. مهدی گفت:

  اول میان درختا رو قطع میکنن بعد با چمن پارک درست میکنن
  اصن اوضاعی داریم واسه خودمون

  4

  0
 4. shahinazari گفت:

  عکس پیشرفت ۸۰% را نشان میدهد به سرنوشت میدان اذربایجان دچار نشود صلوات

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo