توسط شهرداری منطقه۲ عملیات اجرایی باغ توت گلگشت آغاز شد

28739.jpg

 شهردار منطقه دو تبریز از آغاز عملیات اجرایی باغ توت گلگشت خبر داد و گفت: این باغ، با حفظ وضعیت موجود، در ۱۰ هزارمترمربع ساماندهی و بهسازی می‌شود.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسایی اشاره به پایان عملیات خاکبرداری برای احداث سرویس بهداشتی در داخل پارک، افزود: عملیات اجرایی فونداسیون برای احداث دو باب سرویس بهداشتی در محوطه باغ توت گلگشت هم اکنون در حال اجراست.

وی از تعریض مسیر کناری این باغ نیز خبر داد و گفت: برای تکمیل باغ توت گلگشت و سهولت استفاده از فضای آن، خیابان ۲۵ متری موجود در گلگشت به ۳۵ متری تعریض می شود.

شهردار منطقه دو از احداث جیب پارک در کنار این پارک خبر داد و گفت: برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیر گلگشت همچنین در کنار این پارک، جیب پارکی در مساحت نزدیک به ۱۱۰ مترمربع، برای توقف خودروها نیز درنظر گرفته شده است.

باغ توت گلگشت، از مهم‌ترین پروژه‌های فضای‌سبز است که توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز در وسعت ۱۰ هزار مترمربع تملک شده‌است.

با تملک و اجرای این پروژه، از قطع صدها اصله درخت توت ارزشمند جلوگیری شده‌است. ایجاد فضای مناسب برای انتظار و استراحت بیماران محدوده درمانی شهر، از دیگر مزیت‌های این بوستان محله‌ای است.

14
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  از این باغات در مسیر آبرسان زیاده و حتی در مسیر چای کنار .. حداقل کاریست که باید بکنن .
  .پارک شمس در چای کنار از طرف پمپ بنزین مدام کوچکتر میشه ..
  قبل از شروع کار شهرداری و شورا …همه از فضای سبز میگن مثلا احداث پارک بزرگ مرکزی شهر در پادگان و.. ولی بعد سر وصدا میخوابه و همه چیز به روال قبل بر می گرده
  فقط میشه گفت هزینه های حقوق و سایر هزینه های جاری حیف و میل شده زیاده و شکر کنین از این مساحت ۳ یا ۴ متر مربعی سرانه واقعی فضای سبز داخل شهر نه بالا و پشت کوه در طول زمان کمتر نشه

  7

  0
 2. ab گفت:

  یا سانتیمتر ما اشتباه است یا سانتیمتر شهرداری . کجای این باغ ۱۰ هزار متر مربع است؟ حالا هم خیابان تعریض می شود و هم پارکینگ . یعنی به طور خلاصه پارکی در کار نخواهد بود.

  4

  1
 3. Arash گفت:

  خیلی واجبه گلگشت رو تعریض و پارک درست کنن و سرویس بهداشتی و پارکینگ ایجاد کنن واقعا عالی میشه انشالا عملیات اجراییش با سرعت نیاز انجام شه و تموم شه
  فقط یه فکری هم باید به سه راهی گلگشت کنن چون واقعا نمیدونم چه راه حلی میشه واسه ترافیک اونجا کرد؟

  5

  0
 4. ناشناس گفت:

  پویا فک کنم این خبرو بالای ده بار پست گذاشتی !!!!!!
  فقط مصاحبه ها و حرفهای مفت …… سال تموم شد و حتی یک پروژه هم در شهر انجام نشد !

  5

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo