مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز خبر داد: نصب تندیس پروفسور هشترودی در فلکه دانشگاه توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از نصب تندیس پروفسور محسن هشترودی در فلکه دانشگاه تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی مدبر با بیان این مطلب اظهار داشت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز در راستای ارج نهادن به مقام این چهره مهم و مطرح استانی اقدام به ساخت و نصب این تندیس کرده است.

مدبر افزود: نصب تندیس مشاهیر و بزرگان علم و ادب در سطح تبریز با هدف معرفی و شناخت هر چه بهتر و بیشتر این بزرگان برای نسل جوان و عموم شهروندان، در سطح شهر انجام می‌گیرد.

وی با تشریح اقدامات این سازمان در حوزه مجسمه سازی، گفت: از جمله دیگر اهداف سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز در زمینه مجسمه سازی، تغییر منظر و سیمای بصری شهر بوده و سعی داریم با نصب مجسمه با موضوعات مختلف، گامی موثر در زیبایی شهر و آگاه سازی مردم برداریم.


گفتنی است، پروفسور محسن هشترودی اندیشمند و ریاضی‌دان ایرانی، از طرفداران سرسخت علوم پایه بود، به شعر و موسیقی و فلسفه علاقه داشت، و توانایی بیان مطالب علمی به زبان ساده را دارا بود. ریاست دانشگاه تبریز و ریاست دانشکده علوم دانشگاه تهران از جمله سوابق علمی و پژوهشی وی محسوب می‌شود.


18
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. هادی گفت:

  ریاست دانشگاه تبریز و ریاست دانشکده علوم دانشگاه تهران از جمله سوابق علمی و پژوهشی وی محسوب می‌شود!!!!!!
  هن از کی ریاست دانشگاه سوابق پژوهشی دی ؟؟؟؟؟

  3

  2
 2. Aydin گفت:

  متاسفانه اسمشو فقط به زبان فارثی نوشتن ….. حداقل اگه سوابق و بیوگرافیشو به زبان انگلیسی نمینویسین ، میتونستین اسمشو به انگلیسی بنویسن …… بعضیا چرا درک نمیکنن که تو کل دنیا حتی پنجاه ملیون فارث هم وجود نداره و باید به زبانهای بین المللی توضیحات داده و نوشته بشه تا همه متوجه بشن .. Question Thinking Thinking

  7

  4
 3. tebriz گفت:

  امیدواریم مجسمه زیبایی هم از هاوارد باسکرویل آزادی خواه بزرگ مشروطه ، ساخته و در مرکز شهر نصب بشه ، هاوارد باسکرویل یکی از بزرگمردان و قهرمانان دوران مشروطه آذربایجان است ….. ساخت این مجسمه ها کار خوبیه و امیدواریم با معرفی بزرگان آذربایجان ادامه داشته باشه .

  6

  2
 4. صمد گفت:

  ریاضی دان برجسته ای بوده و از لحاظ علمی به مراتب بالتر از دکتر حسابی بودن

  1

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo