در دیدار شهردار تبریز و رئیس دانشگاه تبریز مقررشد:احداث دریاچه مصنوعی در کنار مرکز تفریحی، فرهنگی و ورزشی در محوطه دانشگاه تبریز

photo_2018-02-13_14-39-16.jpg

 با توفق شهردار تبریز و رئیس دانشگاه تبریز، پروژه‌های اجرای چند پروژه عمرانی و خدماتی در مقابل دانشگاه و داخل محوطه این مرکز، مورد توافق قرار گرفت.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، در جلسه‌ای که با حضور مهندس ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز و دکتر پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز برگزار شد، جابجایی پل عابرگذر مقابل دانشگاه تبریز، جهت تسهیل تردد و دسترسی آسان دانشجویان و شهروندان به بلوار استاد شهریار مورد توافق قرار گرفت.

این پل برای تردد ایمن شهروندان، خصوصاً دانشجویانی که همه روزه در حال تردد از این مسیر هستند، از سوی شهرداری منطقه دو احداث شده‌است.

همچنین در این جلسه ایجاد دریاچه مصنوعی برای ذخیره آب و استفاده در آبیاری فضای سبز در داخل محوطه دانشگاه، مورد توافق قرار گرفت.

احداث مرکز تفریحی، فرهنگی و ورزشی در محوطه دانشگاه تبریز از بخش‌های دیگر توافق شهرداری تبریز و دانشگاه تبریز در قالب برنامه های آتی منطقه دو شهرداری است.

در این دیدار، خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز نیز حضور داشت.

17
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. وحید گفت:

  بیشترین نیازتبریز احداث دریاچه پارک بزرگ واحیای پارک بزرگ به صورت پارک جنگلی میباشد که واقعا خیلی احساس میشه امیدوارم شهردارمحترم هم توجه کنن.

  8

  0
 2. Arash گفت:

  پل خوب میشه و مرکز جواهر رو بورس کتاب درسی کنین دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز رو برنین تو دانشگاه نخواستیم
  به جای دریاچه تو دانشگاه خیابان دانشگاه رو عقب روی کنین تا بیمارستان امام رضا تعریض شه فقط تعامل میخواد با دانشگاه و یه پروژه مهمه ترافیکیه واسه تبریر

  6

  0
 3. احمد گفت:

  اینا مثلا پروژه هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا پیگیر اتصال میدان بسیج به جاده باسمنج از داخل اراضی دانشگاه نمی شید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  9

  1
 4. ناشناس گفت:

  دانشگاه محل درس خوندنه، نه دریاچه و … .

  1

  2
 5. ناشناس گفت:

  اینبار هم رو اوردین به دریاچه مصنوعی زدن چه لزومی داره تو دانشگاه Wink

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo