شهردار منطقه ۴ عنوان کرد؛ کف‌سازی پیاده‌راه داش‌ماغازالار ، در آخرین مراحل اجرایی

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۸_۲۰-۰۹-۰۶.jpg

 شهردار منطقه ۴ تبریز از اجرای آخرین مراحل کف‌سازی پیاده‌راه داش‌ماغازالار خبر داد و افزود: این پیاده‌راه به زودی با نصب المان‌ها و آبنماها، یکی از زیباترین فضاهای مرکزی شهر خواهد بود.

به گزارش تبریزمدرن، اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: مهم‌ترین حجم کاری پروژه مربوط به بخش کف‌سازی است که در روزهای اخیر و با مساعدشدن وضعیت هوا، به مراحل پایانی خود نزدیک شده و به زودی، کار نصب آبنماها، نیمکت‌ها و سایر المان‌های سنتی، آغاز می‌شود.
امجدی اصلاح و زیرسازی اساسی را امتیاز مهم پروژه عنوان کرد و گفت: با توجه به همکاری شرکت‌های خدمات‌رسان آب و برق و گاز و همچنین اصناف و بازاریان عزیز، کف‌سازی این مسیر تاریخی، قطعاً یکی از فنی‌ترین اقدامات شهری در محدوده مرکزی شهر است.
وی همچنین با اشاره به این‌که پروژه در فاز جداره‌سازی، شتاب گرفته و به نیمه نزدیک شده است، گفت: با توجه به روند رو به مساعد هوا، پیش‌بینی می‌شود اجرای این بخش، با سرعت و سهولت بیشتری اجرا شود.
شهردار منطقه ۴ تبریز همچنین از همکاری اصناف و مغازه‌داران مسیر و همچنین همراهی عموم شهروندان قدردانی کرد و گفت: این مشارکت، قطعاً در حفاظت و نگهداری از پروژه نیز ضروری است و به ماندگاری بیشتر پروژه خواهد انجامید.

15
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo