مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد: رشد ۷۳ درصدی پذیرش فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی آذربایجان شرقی

 
تبریز- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از افزایش ۷۳ درصدی اقامت میهمانان فرهنگی در مراکز رفاهی آموزش و پرورش تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی اظهار داشت: از آغاز تعطیلات نوروز تا پایان آن ۱۳ هزار و ۸۷۱ خانوار در قالب ۴۹ هزار و۹۳۷ نفر مسافر فرهنگی و دیگر افراد به تعداد ۱۲۴ هزار و ۸۴۳ نفر روز در مدارس و  مراکز اقامتی آموزش و پرورش اسکان یافتند.

وی در ادامه از رشد قابل توجه حضور میهمانان نوروزی نسبت  به مدت مشابه سال ۹۶ در استان خبر داد و افزود: امسال شاهد رشد ۷۳ درصدی این رقم بوده‌ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تصریح کرد: در ایام تعطیلات امسال شهرستان تبریز با ۶۶ هزار و ۶۳۹ نفر روز، جلفا با ۲۹ هزار و ۱۸۴ نفر روز، خداآفرین با ۱۰ هزار و ۵۵۳ نفر روز به ترتیب بیشترین آمار مسافرین نوروزی را پذیرش کرده‌اند.

پاشایی  یادآور شد: بعد از شهرستان‌های مذکور به ترتیب کلیبر، بستان آباد، مراغه، سراب، میانه، اهر و هشترود بیشترین آمار مسافرین نوروزی را پذیرش کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پایان ضمن قدردانی از کلیه عوامل دخیل در ستادهای اسکان و مراکز اقامتی گفت: ستاد اسکان نوروز ۹۷ در استان، با تجهیز بیش از ۱۵۰۰ اتاق علاوه بر مراکز اقامتی دیگر و خانه‌های معلم نهایت تلاش خود را در استقبال از میهمانان نوروز ۹۶ و پذیرش مسافرین به‌کار بستند.

5
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo