در آخرین جلسه ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» عنوان شد؛ تبریز میزبان گردهمایی گروه های هنری اقوام / مشوق های سفر به تبریز تصویب شد

download.jpg

ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» بر مشوق ها و برنامه های گسترده برای برگزاری باشکوه رویداد ملی «تبریز۲۰۱۸» تاکید کرد.

به گزارش تبریزمدرن، بر این اساس همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸، این کلان شهر به مدت چهار روز میزبان گروههای هنری از استانهای سراسر کشور و اقوام مختلف کشورمان خواهد بود.

حضور گروههای هنری از استانها و همچنین اقوام مختلف کشورمان در تبریز قطعا زمینه ساز آشنایی بیشتر گردشگران داخلی با تبریز و همچنین انگیزه ای برای حضور گردشگران و بازدید از هنرنمایی این گروههای هنری خواهد بود.
بر اساس دیگر مصوبه ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» مشوق هایی نیز در قالب عیدانه از اول تا بیست و پنجم اردیبهشت ماه برای گردشگران مسافر تبریز درنظر گرفته شده که می توان به تخفیف های ۵۰ درصدی هتل ها به گردشگران، و تخفیف در خرید کیف و کفش و فرش و سوغات و نیز ارائه خدمات رایگان موزه ها به مدت سه روز اشاره کرد.

گفتنی است جلسه ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» با حضور نمایندگان دستگاه های مسئول از جمله وزارت امورخارجه، معاون فرهنگی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، مدیر گردشگری از شهرداری تبریز و نماینده ویژه استاندار به میزبانی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در تهران برگزار شد.

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo