در آستانه رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ صورت پذیرفت: کاشت انواع گلهای بهاری در محوطه اماکن تاریخی منطقه ۸ تبریز

در آستانه فرا رسیدن رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸، عملیات کاشت انواع گل‌های بهاری در اماکن تاریخی تبریز آغاز شد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ تبریز، همزمان با نزدیک شدن بهار گردشگری تبریز، محوطه ارک علیشاه و باغچه های کاروانسراهای بازار با کاشت گلهای فصلی، آماده استقبال از گردشگران و مسافران گرامی میگردد.

بر این اساس عملیات کاشت انواع گلهای بهاری در اماکن تاریخی تبریز توسط واحد فضای سبز منطقه آغاز شده و طی روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.

منطقه ۸ شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸، ایجاد فضاهایی تاریخی با چشم انداز بصری زیبارا در دستور کار خود قرار داده است و بر آن است تا فرا رسیدن افتتاحیه این رویداد گردشگری مهم، بافت تاریخی تبریز را از نا زیبایی های محیطی پاکسازی نموده و تبدیل به زیبائی شهری نماید.


5
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. وحید گفت:

  خیلی ممنون اززحمات شهردارمنطقه۸،خداقوت.گل کاریهای که میشه چهره تبریزرو خیلی عوض کرده،،امیدوارم نهضت درختکاری هم هرچه زودتردرتبریزشروع بشه،،درموردبودجه هم به نظرم بایدبیشترین سهم به منطقه۸تعللق بگیره چون بیشترین آثارتاریخی دراین منطقه قراردارد وبایدهرچه زودتراحیا بشه.

  5

  0
 2. امید گفت:

  گل کاری کاره قشنگیه
  امیدوارم کمی هم به فکر درخت کاری و توسعه فضای سبز باشن

  3

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo