سرپرست منطقه ۸ شهرداری تبریز در بازدید از کاروانسرای حاج حسین میانی: احداث رستورانهای روباز سنتی در کاروانسراهای تاریخی بازار

 

سرپرست منطقه ۸ شهرداری تبریز از احداث رستورانهای روباز سنتی در کاروانسراهای تاریخی بازار،با همکاری بازاریان خبر داد

 

به گزارش تبریزمدرن، مهندس پاک نهاد روز گذشته ضمن حضور در جمع اصناف کاروانسرای حاج حسین میانه به مذاکره با اصناف این کاروانسرای تاریخی در خصوص احداث رستوران سنتی روباز در محوطه این کاروانسرا  پرداختند.
مهندس پاک نهاد در این جلسه با بیان اینکه یکی از عوامل شکوفایی گردشگری ایجاد جاذبه های گردشگری در اماکن تاریخی میباشد، بر لزوم ایجاد چنین فضاهایی  ازقبیل رستوران و چای خانه های سنتی در کاروانسراهای تاریخی بازار تاکید کردند.
سرپرست منطقه ۸ شهرداری تبریز افزود : به منظور افزایش حضور گردشگران داخلی و خارجی و رونق اقتصادی بازار تاریخی تبریز،مجاب به ایجاد چنین فضاهای خدماتی در فضاهای باز بازار تاریخی میباشیم.
مهندس پاک نهاد در ادامه گفت : ما بر آنیم با همکاری بازاریان و اصناف بازار رستوران های سنتی را با معماری سنتی در کاروانسراهای متعدد بازار راه اندازی نمائیم تا با رونق گردشگری، اقتصاد ضعیف بازار را متحول نمائیم.

 

12
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. ممد گفت:

  صددرصد فک بکر و عالی هست وا همشهریهای عزیزم تقاضای سرمایه گذاری در این بخش رو خواستارم

  4

  0
 2. Yashil گفت:

  این واقعا خبر خوبیه… اگه واقعا اجرایی بشه

  3

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo