گزارشی از پیشرفت پروژه پارک هیجان در شهرک اندیشه

مهندس فرخی شهردار منطقه احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی را جزو یکی از پروژه های مهم شهری در جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان عنوان کرد که جزو پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه ۷ می باشد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز مهندس علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای استفاده از پتانسیل های منطقه عملیات عمرانی پروژه بزرگ پارک هیجان در شهرک اندیشه آغاز شده است .

مهندس فرخی افزود: این پروژه دارای ۱۵۰۰۰ متر مربع مساحت می باشد که در این مجموعه  پیست دوچرخه سواری ، صخره نوردی ، سالتو ترامپولین ، پاتیناژ ، طناب ماجرا جویی ، استخر تفریحی و … در نظر گرفته شده است .

وی افزود: بی شک احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی جزو یکی از پروژه های مهم شهری در جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان خواهد بود .

شهردار منطقه تصریح کرد:  تلاش داریم با  مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی شاهد ارائه خدمات جدید رفاهی برای شهروندان و همشهریان عزیز باشیم .

وی با اشاره به جایگاه بخش خصوصی در اجرای پروژه های مختلف شهری گفت:  برای تحقق اهداف عمران و توسعه شهر، نیازمند حضور تاثیرگذار سرمایه گذاران هستیم. شهرداری در رویکردهای سرمایه گذاری، به دنبال سود نیست. بلکه سود خود را در توسعه و زیبایی شهر دانسته و بر این مبنا حاضر است حمایت از بحث سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهد


12
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. شیوا گفت:

  شبیه این پارک رو من باتور ابوظبی که رفته بودم سفر، دیدم.

  3

  2
 2. الی گفت:

  پیشرفتش خیلی خوبه. فکر کنم تا پایان تابستون بهره برداری بشه!!!!!!!!

  7

  0
 3. MASOUD گفت:

  ALLAHA TAVAKKUL, VALI BU AKSILARINAN KI MAN GORURAM 1 IL RAAAHAT ISHI VAR

  2

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo