اتوبوس های تبریز ۲۰۱۸ به بندرعباس رسید عکس: رضا عبدل‌پور

 

 

 

 

 

 

 

 

11
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۵ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  آدامین قانی قینمخ میکنه وقتی میبینه دوتا شهر آذربایجانی کنار هم دارن تبلیغ میکنن
  اینه هاااا اتحاد و برادری کنار هم بودن 😍
  یاشاسین

  37

  1
 2. ناشناس گفت:

  اگه تو بندر عباس هم چند تا پان جنوبی بود ! میرفتم جلو این ها رو میگرفتن . میگفتن اینها میخوان جنوب رو مغولستان کنن ! شعار هرگز بندرعباس .مغولستان نمی شود و سر میدادن ! یا دیگر شهر های کشور عزیزمان اگر نژادپرست و پان بود جلو این کاربا ارزش و فرهنگی رو میگرفتن ! که اینها میخوان شهر مار و مغولستان کنن !
  لعنت اولسون پان لارا و نژاد پرست لرا !
  پان مساوی هست با کوتاه اندشی
  ادمین جان چاپ کنی نکنی مهم نیست که مخاطب خاصم بیشتر خودت بود ی
  یاشاسین ایران با تمام اقوامش و فرهنگ های رنگارنگش

  17

  19
  • ناشناس گفت:

   فکر کنم این واقعیت جان باشه که مشکل روانی داره و حالا شعبه دومش رو در سایت اصفهان سیتی افتتاح کرده و همیشه پویا تو رو میکوبه و به ما فحش میده. پویا آی پی اینو به من بده، بعد از ظهر زنگ میزنم ازت میپرسم. فامیل داریم ردیابی میکنه اگه من این کثافتو گیر نیاوردم هر چی میخای به من بگو. مغولستان خودتی. ما تورک آذربایجانیم و همین که تو انقدر تا وسط…. میسوزه ما خوشحالیم. افغانی پانفارس کثافت. مادرت تو رو نزاییده تو رو ریده.

   123

   5
   • ناشناس گفت:

    آفرین مرد آفرین منم باهات تو این عقیدم و میخوام این واقعیت به گیرم بیفته تحملم سر میره رسما .

    23

    2
   • شناس. شیراز گفت:

    چه بی شخصیت.. میدونی فحاشی از رو ضعف و ناچاری هس؟؟ خیلی ضعیفی.. هیچ فارسی اطن فحاشیا رو نمیکنه واقعا متاسفم البته مطمعنم تبربزیا بسشترشون باشخصیتن تو تبریزی نیسی ماله دهاتاشی

    2

    8
    • ناشناس گفت:

     خجالت بکش ندید بدید نژاد پرست دیوانه
     ما ترکا هر چی هستیم دهاتی شهری نمیگیم تو هم از همون دهانی که میگی نونت از همون دهاتی که میگی میاد! برو دستشونو ببوس.ده آدم با فرهنگ داره از صدتا مثل تو با فرهنگ تر که تا پات به شهر وا نشده دهاتیارو بد جلوه میدی. اتفاقا تبریزیا و آذربایجانیا خاری هستن تو چشم آدمای مثل تو.

     4

     2
    • ناشناس گفت:

     یه سر بزنی اینستاگرام میفهمی فارسها چجور فحاشند.

     5

     2
  • ناشناس گفت:

   احسنت

   6

   9
  • ناشناس گفت:

   کوتاه اندیش تویی که هنوز خیلی از تحولات منطقه آذربایجان رو نمیفهمی و برات ناشناختس.
   اولا گفتی اقوام به عرضت برسونم ما با اقوام دیگه کاری نداریم بلاخره ما ترکا یه ملتیم از اول تاریخ بشریت هم دردو هم زبان و هم خون و … که مارو یه ملت جلوه داده
   مسئله نژاد پرستی نیست
   مسئله پاچه خاری امثال توهم نیست
   مسئله اینه اولا چرا به رقص اقوام دیگه چیزی گفته نشد؟!
   منه ترک وظیفمه وقتی کسی به عنوان مهمان به شهرم میاد بهش آدرس بدم، پول یا پناه نداشت بهش تا حد توان کمک کنم این وظیفه انسانیت من اوکی؟!
   ولیی یه عده هستن با تفکرات منفی و زیرکانه حرکت میکنن که ازین اخلاق ها سوء استفاده کرده و وارد خط قرمز ملت ها میشن، به خاطر نژادشون یا غصب و تجاوز به یک خاک چه جنایت ها که انجام نمیدن! گذشته غرب آذربایجان رو حتما شما مطالعه داشته باش
   قاسملو ملعون دکتر رادیولوژیستی بیش نبود که مردم تو اورمیه اون رو به عنوان مهمان رو چشمشون گذاشته بودن و بهش اعتماد کرده بودن؟!
   چی از آب در اومد یک خائن جاسوس که منجر به محاصره پادگان لشکر ۶۴ پیاده اورمیه به دست حذب دمکرات شد و شهادت بی شمار از سرباز ها و نظامیا بعد همین فرد باعث محاصره شدن پادگان مهاباد و سقوط و اشغال پادگان و شهر مهاباد شد و در نهایت میتینگ چند هزار نفری نظامی کردهای مسلح در سولدوز و قتل عام مردم!
   قبل از اون هم بریم قتل عام و کشتار توسط همین کردهای زیاده خواه باز در غرب آذربایجان توسط اسماعیل سیمیتقو شکاک و جواهر سیمیتقو که اهل سوریه بوده و در خاک آذربایجان مدعی خاک بودن انجام گرفت!
   بیدار شو غرب آذربایجان پره از تجاربی که باید بدونی با برادرات تو یک فکر باش خیلی از نفوذی ها پانفارس با وقاحت تمام از این جنایت ها چشم پوشی میکنن و به راحتی از خون هزاران شهید که آذربایجان تو این جنایت ها داده میگذرن!
   ترک ها در تهران، اصفهان و تمام ایران حضور دارن ولی هیچ وقت ادعای اراضی از خاک هایی که متعلق به خودشون نیست و ندارن و نداشتن هر ملتی موظف هست از خطوط قرمزش با تمام قدرت مراقب باشه!
   از طرفی تو یه ترکی و به خودت میگی مغول !
   ببین آدم چهقدمیتونه احمق باشه
   قبل از حمله مغلول اقلا ۷ حکومت ترک تو ایران بوده مثل خوارزمشاهیان و افشاریان و سلجوقیان و… ترکا نژاد متفاوت با مغول ها دارن ترکی اصیل متعلق هست به اوغوز ها که شامل آزربایجان و ترکیه و ترکمنستان هست باقی ترک ها اویغور هستن که فقط زبان ترکی دارن مثل مغول ها که نژادشون با ما متفاوته!
   بگذریم ازینا کردهارو دست کم نگیرید من اهل تبریز نیستم جدا جد اهل اورمیه هر چهقدر نژاد پرست نباشی مطمئن باش اندازه یه اورمیه ای نمیتونی به مهمانت محبت کنی چون مردم اینجا با انسانیت و محبت متولد شدن
   زمانی رو یادم میارم دوست ۱۵ سالیم که یک کرد بود باعث شدم همکارم شه و یک دانگ از زمینمو بهش فروختم و اونم در کار من سهیم شه روزی نشست کنار منو گفت یه روز میشه شهر میره دست ما با طناب از گوشات میبندم و رو زمین میکشونمت با ماشین تازه اون روز بود که فهمیدم نباید به اینا اعتماد کرد دوبرابر پولی که بهش فروخته بودم رو بهش دادم یک دانگ زمینمو ازش پس گرفتمو گفتم گمشو اینا تفکرات شومی تو ذهنشون دارن برای تمامی آزربایجان ادعای اراضی دارن به خدا قسم اگه مردم تبریز و یا سایر نقاط آزربایجان کوچک ترین خطایی کنن آزربایجان میتونه تبدیل به جولانگاه کردهای تجزیه طلب بشه و اقدامات تروریستی و پشت بندش نا امنی و … در تک تک نقاط آزربایجان.
   اگه فکر میکنید این یه التماسه آره التماس میکنم احساس رو بذارید کنار و تماما مثل یه سرباز ترک نگهبان خطوط قرمز آزربایجان اعم از خاک و ناموس آزربایجان باشید!
   الان آزربایجان شرایط متفاوتی داره باسایر نقاط ایران تنها داشتمون همین خاک هاست باید تا میتونیم مراقب باشیم!

   این متنو خواهشا و خواهشا منتشر کنید ممنون

   34

   4
   • ناشناس گفت:

    دوست عزیزم نگرانیهاتو با تمام گوشت و پوست و استخوان حس میکنم. هیچ غلطی هیچ کس نمیتونه بکنه فقط باید متحد باشیم ولی من هم از تو خواهش میکنم پیش فارس جماعت سفره دلت رو وا نکنی چون اینها هر آسیب و ضرری که به قومیت و سرزمین ما وارد میشه از ته دل خوشحال میشن و اصلا دوست نیستند. این سایت بیشتر از تورک فارس هست. منظورمو که میفهمی؟

    66

    4
  • ناشناس گفت:

   مغولستان چیه، حالت خوشه؟ بگو تورک قوم مقتدر و بافرهنگ و دلیر ایران. پرچم تورک همیشه بالا بوده و هست. یاشاسین آذربایجان یاشاسین تبریز اورمو اردبیل زنگان و حیران و آستارا.

   32

   4
  • ناشناس گفت:

   خداروشکر امثال تو کمن تو آزربایجان!
   برو فکر کن چرا جلو رقص اقوام دیگه این کار انجام نشد!
   برو کردها و افکار شومشون رو خوب بشناس که اگه بهشون میدان داده بشه چه کار ها میکنن!
   برو ببین چه قتل عام ها و جنایات که تو غرب آزربایجان به خاطر نژادون و غصب خاک آزربایجان انجام ندادن!
   و اینکه آقای مانقورت برو تحقیق کن قبل از مغول ها اقلا ۷ تا حکومت ترک در ایران حکومت میکرده مثل خوارزمشاهیان و افشاریان و سلجوقیان و….
   برو تحقیق کن مغول ها ترک نیستن اویغورهستن و نژادی متفاوت با ما ترکهای اصیل اوغوز دارن
   اویغور ها فقط زبان ترکی دارن که یکیشونم مغوله از نژاد زرد هستن!
   حتما راجب اوغوز ها ترکای ترکیه آزربایجان و ترکمنستان تحقیق داشته باش و همین طور اویغور ها
   تو یه مانقورتی که پانفارسیسم مخشو خورده!

   15

   4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo