در دیدار شهردار تبریز با سفیر اتریش مطرح شد؛ ضرورت تعمیق روابط اقتصادی، فرهنگی در کنار انتقال تکنولوژی زیرساخت های حمل و نقل عمومی

اتریش1.jpg

 شهردار تبریز با تاکید بر لزوم بهره مندی از تجربیات مدیریت شهری در اتریش گفت: تبریز نیازمند توسعه زیرساخت های تولید انرژی های سبز و تجدید پذیر است تا بتواند از خروجی آن سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کند.

به گزارش تبریزمدرن، مهندس ایرج شهین باهر در دیدار خود با سفیر اتریش در ایران افزود: پیشینه تاریخی مراودات موفق اقتصادی، فرهنگی و علمی تبریز – در طول زمان به سمت تعمیق روابط سوق پیدا کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاران فعال کشور اتریش در حوزه های صنعت گردشگری، زیست محیطی و حمل و نقل عمومی، خواستار همکاری های مشترک و تسهیل روند دیپلماسی دوکشور شد.

شهین باهر اظهار داشت: تبریز دارای ظرفیت های اکولوژیکی و تاریخی بسیار زیادی است و می تواند تمامی انتظارات شرکت های گردشگری و گردشگران را تامین کند.

وی ادامه داد: انتقال یافته های علمی روز کشور اتریش در حوزه های مدیریت پسماند شهری و تبدیل آن به انرژی های مورد استفاده در صنایع مختلف بزرگترین گام توسعه درآمد های پایدار و کنترل هزینه های مدیریت شهری است.

شهردار تبریز تصریح کرد: قصد داریم به واسطه این مذاکرات با برگزاری هفته فرهنگی در یکی از شهر های کشور اتریش بستر های جذب سرمایه گذار را نیز فراهم کنیم.

11
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. وحید گفت:

  پروژه احیای بافت فرسوده چرا اجرایی نمیشه??دوماه ازبهترین روزهای عملیات عمرانی گذشت،،،چراپروسه اجرا اینقدر طولانیه?????

  4

  0
 2. Aydin گفت:

  آقای شهردار باید در این دیدار پیگیر راه اندازی کنسولگری اتریش در تبریز میبودن و با رایزنی با سفیر اتریش این کارو میکردن …….. اگه کنسولگری اتریش و دیگر کشورای خارجی در تبریز راه اندازی بشه ، برای تبریز دستاوردهای زیادی خواهد داشت ……..
  آقای شهردار و دیگر مسیولان برای توسعه تبریز خواهشا پیگیر ایجاد کنسولگریها در تبریز باشید .

  4

  0
 3. Arash گفت:

  کارخانه تولید برق از زباله اجرا نشد؟؟

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo