سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز خبر داد؛ زمان انتظار مسافر در ایستگاه های متروی تبریز از امروز کاهش می یابد

 سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز گفت: از سه شنبه زمان انتظار مسافر در ایستگاه های قطارشهری تبریز با افزوده شدن یک رام قطار به ناوگان ریلی، به ۱۲ دقیقه کاهش خواهد یافت.

به گزارش  تبریزمدرن به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه؛ سعید بشیریان بناب با اعلام این مطلب اظهار داشت: پیرو سیاستهای شهرداری و تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز به افزایش رضایت مندی شهروندان در همه زمینه ها و به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و در آستانه سه خرداد سالروز مقاومت، ایثار و پیروزی فتح خرمشهر، مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه های قطارشهری از ۱۷ دقیقه به ۱۲ دقیقه کاهش خواهد یافت.

سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه افزود: طبق جدول زمان بندی جدید که در ایستگاه ها نصب شده؛ قطارها در طول یک روز و در ۱۰۸ نوبت از هر یک از ایستگاه های مترو برای پذیرش مسافر اقدام خواهند کرد که این رقم در مجموع و در مقایسه با گذشته حداقل ۳۰ درصد بیشتر می شود.

بشیریان در پایان خاطرنشان ساخت : کاهش مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه های قطارشهری با هدف جلب بیش از پیش رضایتمندی همشهریان انجام شده که امیدوارم با استقبال همشهریان محترم به همراه باشد .

10
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. Arash گفت:

  تو رو خدا فقط خط ۱ رو کار کنین تا اخر سال تمام شه که با این وضع جزو تموم نمیشه ها
  خط ۲ رو بیخیال شین دیگه فعلا
  خط۱ رو درست حسابی و کامل تموم کنین ما هم ببگیم شهرمون یه خط مترو کامل داره

  3

  1
 2. ناشناس گفت:

  بسیار عالی متاسفانه شیراز هنوز ۱۵ دقیقه هست

  3

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo