اتمام تخریب ساختمان های خیابان ۳۵ متری ارتش در امتداد مسیرگشایی

0011.jpg

 ساختمان ها و آسایشگاه های موجود در مسیر خیابان ۳۵ متری ارتش با همت و تلاش مجموعه کارکنان شهرداری منطقه ۳ تخریب شد و در اختیار پیمانکار طرح (سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز) قرار گرفت.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، ۵ باب ساختمان بزرگ و آسایشگاه که در مسیر احداث امتداد خیابان ارتش موجود  بود بمنظور اهمیت پروژه که احداث خیابان مرهون آزادسازی و تخریب آنها بود، تخریب شد و در اختیار پیمانکار قرار گرفت.

این خیابان که نقش بسزایی در آرام سازی ترافیک خیابان آزادی و کمربندی میانی خواهد داشت و به لحاظ اتصال خیابان ارتش به کمربندی میانی و از آنجا هم به اتوبان شهید کسائی، دارای نقش پررنگ و مهم و حائز اهمیت در بین پروژه های عمرانی شهرداری تبریز است.

شهردار منطقه ۳ مرتضی موحدنیا ضمن تقدیر ازهمکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران در آزادسازی مسیر و تعامل خوب با شهرداری منطقه ابزار امیدواری کرد؛ با تخریب ساختمان ها و آسایشگاه های ۵ گانه بزودی شاهد اتمام و افتتاح این پروژه و تقدیم آن به شهروندان عزیز و فهیم باشیم.

16
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. Arash گفت:

  بعد از احداث این مسیر میخوان رو گذر ارتش رو بسازن؟
  فقط نقطه وصل با بلوار نیایش رو میخوان چراغ بزارن؟
  اگه به نحوی به صورت رینگ شه و چراغ نباشه عالی میشه

  4

  0
 2. این سوال رو خوب شد که گفتین. بعد از اینکه سه راه ارتش به چهارراه تبدیل شد، بهتره که یک پل هم در این چهارراه برای سهولت رفت و آمد احداث بشه.

  0

  0
  • داود گفت:

   و بهتره پل از نوع قدرتی و قدیمی باشه، تا هم هزینه کمی برای شهرداری و درآمد خوبی برای پیمانکاران و البته شهرداران داشته باشه، و هم کلکسیون پل‌های تکراری تبریز تکمیل تر بشه.

   2

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo