سرویس کلانشهرها/گزارش تصویری : آخرین روند پیشرفت مجموعه پلهای طبقاتی گلشن ( کشن ) شیراز

پروژه مجموعه پلهای طبقاتی گلشن با یک سال تاخیر در بهمن امسال افتتاح می شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰، این طرح که بزرگترین طرح پلسازی کلانشهر شیراز محسوب می شود در ورودی غربی شیراز و در محل تقاطع بلوارهای امیرکبیر و مطهری جنوبی از یک سو و خیابان میثم و بزرگراه رحمت از سوی دیگر قرار گرفته است.

عکس : امین آل شمس

 

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

پل طبقاتی گلشن

9
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴۰ پاسخ

 1. سعیدارشدمعماری گفت:

  مبارک شیرازیای عزیز

  7

  0
 2. ناشناس گفت:

  شورای شهر و شهردار جدید شیراز رو به گند کشیدن. تمام پروژه ها خوابیده حتی خط دو مترو رو هم میکن کلا دستگاه حفارش رو خاموش کردن و پروژه متوقف شده.

  14

  0
 3. ناشناس گفت:

  بهمن امسال بعیده شاید شهریور سال آینده

  5

  0
 4. شیراز دارالعلم گفت:

  افتتاح این پل شاید از یک سال هم بیشتر با تاخیر مواجه شود . بعد از اینکه شهردار قبلی پاک فطرت عوض شد و حیدر اسکندر پور به جای ایشان به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد . تمام پروژههایی که از زمان شهرداری پاک فطرت شروع شده بود متوقف شد و دلیل تاخیر در افتتاح آن هم همین می باشد . حالا باز هم خدا را شکر که ساخت این پل را ادامه دادند . این پل چون زمانی که شهردار عوض شد نیمه کاره بود و میلیاردها تومان خرج آن شده بود ، شهرداری اقدام به ادامه ساخت آن داد . اگر این پروژه در حد نقشه و مقداری از آن احداث نشده بود . شهردار جدید حیدر اسکندر پور که اصلا صلاحیت شهردار شدن شیراز را ندارد ، هیچ وقت این پل چند سطحی را احداث نمی کرد .
  به عنوان نمونه ساخت پل شیشه ای و چپ گرد صدرا و………. دیگه اجرا نمی شود .
  پل شیشه ای شیراز که قرار بود ساخته شود و اگر ساخته می شد اولین پل شیشه ای در ایران بود که ساخته می شد به خاطر شهردار بی کفایت شیراز اعلام کردند که دیگر ساخته نمی شود . پل شیشه ای جزو پروژه پیاده راه عرفان بود . پروژه پیاده راه عرفان قرار بود از دروازه قرآن شروع شود و از دروازه اصفهان ادامه یابد و تا شاه چراغ ادامه یابد . همه شیرازی ها می دانند که این قسمت را که نام بردم سالیانه چند میلیون توریست داخلی و صدها هزار نفر توریست خارجی از این قسمت شیراز عبور می کنند . زیرا بسیاری از آثار گردشگری و تاریخی شیراز مانند دروازه قرآن ، باغ جهان نما ، آرامگاه حافظ ، باغ ملی ، علی ابن حمزه ، پل علی ابن حمزه ، بازار وکیل ، مسجد وکیل ، حمام وکیل و ………….. در مسیر پیاده راه عرفان قرار داشت و احداث پل شیشه ای که متاسفانه اعلام کردند ساخته نمی شود می توانست جلوه خاصی به این منطقه بدهد و برای توریستها جالب باشد . البته کلا پیاده راه عرفان دیگر متوقف شده . حیدر اسکندر پور شهردار بی کفایت شیراز الان تقریبا نزدیک یک سال که به سمت شهردار شیراز انتخاب شده و در این مدت نه تنها هیچ پروژه خاصی در شیراز کلنگ زنی نشده ، بلکه بسیاری از پروژه هایی هم که در زمان شهردار قبلی قرار بود اجرا شود دیگر اجرا نخواهد شد .

  10

  3
  • ناشناس گفت:

   پل شیشه ای علی بن حمزه کاملا بی ارزشه و فقط نما پل تاریخی علی بن حمزه و مخدوش می کنه و از ارزش تاریخ پل اصلی کاسته می شه.

   0

   6
   • شیراز دارالعلم گفت:

    این پل قرار بود به جای پل فلزی عابر پیاده ساخته شود و فاصله قانونی با پل علی ابن حمزه از نظر سازمان میراث فرهنگی قرار بود رعایت شود تا خدشه ای به این پل تاریخی وارد نشود . اگر احداث پل شیشه ای برای نمای پل علی ابن حمزه مشکلی ایجاد می کرد سازمان میراث فرهنگی با آن مخالفت می کرد .
    من برای شما مثالی می زنم . به عنوان مثال سازمان میراث فرهنگی با احداث تونل مترو از خیابان زند و نزدیکی ارگ کریم خانی ، بازار وکیل و موزه پارس به شدت مخالفت می کرد . زیرا کارشناسان میراث فرهنگی معتقد بودند که لرزشهایی که مترو ایجاد می کند برای ارگ، بازار و موزه پارس خطر دارد .
    یک مثال دیگر هم برای شما می زنم . سازمان میراث فرهنگی به شدت با ارتفاع زیاد هتل آسمان مخالف مخالف بود . زیرا برای ثبت جهانی مجموعه زندیه غیر ممکن می شد . در حالی که سازمان میراث فرهنگی با احداث پل شیشه ای هیچ گونه مخالفتی نکرد ، چون مشکلی برای پل اصلی ایجاد نمی کرد . حتی قرار بود یک قسمت از رودخانه خشک هم در نزدیکی های پل علی ابن حمزه به دریاچه تبدیل شود که فعلا همه این پروژه ها متوقف شده .

    2

    2
    • ناشناس گفت:

     به نظر میاد شمو تو شهر نیستی یا مسئولان میراث و نمیشناسی هتل کذایی آسمان یا تایید مراث فرهنگی و شهرداری وقت احداث شد و متاسفانه دادگستری هم حمایت کرد هم پل فلزی و هم این پل نما وحریم پل تاریخ علی بن حمزه و مخدوش می کنه و این طرح هم فقط با رانت ذوالنوار احداث شد نه فکر کارشناسی

     2

     2
     • ناشناس گفت:

      میراث فرهنگی شیراز مجوز چهارده طبقه را برای هتل آسمان تصویب کرده بود که بعدها مالک هتل با دادن رشوه به شهرداری توانست مجوز هجده طبقه را بگیرد مقصر اصلی شهرداری می باشد

      0

      0
     • ناشناس گفت:

      منظور من از مقصر اصلی شهرداری وقت می باشد که مجوز افزایش ارتفاع هتل را بدون تایید میراث فرهنگی صادر می کند .

      0

      0
  • ماهان گفت:

   متاسفانه امیدی ها در کل کشور همین اوضاع را رقم زدن که به نظر بدترین وضع را تهران داره که با اون حجم کاری که پایتخت لازم داره هنوز در کشاکش تقسیم پست هاست. در اصفهان هم پروژه ها محدود به تغییر نام خیابان ها و یا باز گرداندن مجسمه ارش کمانگیر به میدان ازادی شده !!!

   5

   1
 5. خال رخ هفت کشور گفت:

  کسانی که باعث شدند این پروژه که نقش مهمی در کاستن از ترافیک آن منطقه ایفا خواهد کرد ، با یک سال تاخیردربهمن ماه امسال به بهره برداری برسد . اسکندر پور شهردار جدید شیراز و اعضا شورای اسلامی شهر شیراز به ریاست احمد رضا دستغیب می باشند .
  اسکندر پور شهردار مناسبی برای شیراز نمی باشد .
  بسیاری از پروژه های مهم دیگری هم در شیراز می باشد که به دستور ایشان یا متوقف شده و یا قرار بود اجرا شود که دیگر اجرا نخواهد شد .
  حالا باز شانس آوردیم این پروژه را شهرداری ادامه داد .

  10

  2
 6. امیرم گفت:

  مجموع طول پلها ۵/۷ کیلومتر میباشد .

  8

  0
 7. ناشناس گفت:

  شیراز پول داره ولی سلیقه در حد صفر !
  قالب بندی هاشم درست نیست
  سابقه فرو ریختن رو هم که داره!
  ۳ سطحی هم که هست!
  گیر دادم به ۳ سطح چون پل با این حجم بتن ریزی باید اقلا چهار میشد!
  اینم فک نکنم باید اینقدر بزرگ میشد بیشتر شبیه به حیف و میل کردن پوله!

  11

  9
  • مهدی گفت:

   هر کی این کامنتو بخونه می فهمه چقدر بچگانه نگاشته شده.
   بخدا فقط خوندن کامنت بچگانه ی تو با دلایل و نتیجه گیری های بی اساست برا هر کس کافیه تا بفهمه چقدر پوچ و بی محتوا فکر می کنی. فقط خواستی یه چی نوشته باشه.
   ما هیچی نمی گیم. دوستان یه لطفی بکنند فقط کامنت تو رو بخونند همه چیز میاد دستشون.

   4

   2
  • شیراز دارالعلم گفت:

   حالا کاری به درست بودن یا اشتباه بودن نظر جنابعالی ندارم . ولی به عنوان یک شیرازی از شهردار قبلی شیراز به خاطر احداث این پل طبقاتی تشکر می کنم .

   6

   3
 8. امیر گفت:

  یکم عجیب و کج و کوله نیستن ؟

  5

  4
  • شیراز دارالعلم گفت:

   آقا امیر این پل چند سطحی فعلا در مراحل اولیه آن که بتن ریزی می باشد قرار دارد . اگر عکسها را با دقت نگاه کنی می بینی که قسمت‌هایی از پل فقط ستون پل احداث شده . هنوز تا اتمام این پروژه راه زیادی مانده . زیبا سازی بدنه پل جزو مراحل آخر این پل چند سطحی می باشد . جنابعالی صبر کن این پل چند سطحی تمام شود آن وقت می بینی که نه عجیب است و نه کج و کوله .

   3

   1
 9. بهداد از تهران گفت:

  شما هم گیر دادین به پل طبقاتی! پلهای طبقاتی درسته از بالا خوب دیده میشه ولی از پایین خیلی زشت و دلگیره، اونایی که پل طبقاتی افسریه بزرگراه امام علی دیدن میدونن من چی میگم. در ضمن زدن پل طبقاتی که کار هزینه بر و یا سختی نیست که ! شما اگه به تصاویر نگاه کنین مثل پلهای معمولیه فقط ستون های یک پل دیگر رو بلندتر ساختن که مثلا پل چند سطحی! هر شهر میتونه دو تا یا سه تا پل رو روی هم بسازه یعنی فکر میکنین کارشاخیه؟ من به شخصه زیرگذرهای پایین حرم امام رضا رو بیشتر دوس دارم که هم مشکل ترافیک رو حل میکنه و هم نمای شهر رو بی ریخت نمیکنه.

  8

  10
  • ناشناس گفت:

   اتفاقا چیز قشنگی هست از پایین. اگه خوب نورپردازی بشه جلوه ی زیبایی اینجور پل ها تو شب داره.
   تو روز هم بنظرم سیمای مدرنی به شهر میده.
   یکی از ضعف های مشهد فکر می کنم همین موضوع باشه که تقاطع های غیر همسطح کافی به نسبت بقیه ی کلانشهر ها نداره. مسئله ی حرم امام رضا هم متفاوته. مشهد کلا تو تقاطعات غیر همسطح مشکل داره بنظر من.

   7

   1
  • ناشناس گفت:

   به یه نکته ای هم که باید توجه کنید، گذر های ترافیکی این پل طبقاتی هست.
   مثلا چطور باید راه های این تقاطع غیر همسطح رو می ساختند تا تمام گذر های ترافیکی در نظر گرفته شده در طرح را با زیر گذر پوشش بدن؟ این تقاطع با این که سه سطحی هست ولی طوری طراحی شده که تقریبا تمام گذر های ترافیکی سه بزرگراه و یک بولوار رو پوشش بده. نصف طرح در تصویر سه بعدی مشخص نیست. این امکان برای زیر گذر وجود نداشته.
   یه چیز دیگه هم که می خواستم بگم اینه که شیراز بعد از تهران بیشترین تونل های شهری رو داره. یعنی این که از نظر تونل های شهری هم شیراز خوب عمل کرده.
   -چهار دستگاه تونل در بزرگراه کوهسار مهدی با مجموع طول ۲/۶ کیلومتر.
   -تونل بزرگ سعدی، چهارمین تونل شهری عریض جهان.
   -تونل یک کیلومتری بولوار کریمخان زند مهمترین تونل های ترافیکی شیراز هستند.

   5

   1
  • ناشناس گفت:

   بهداد جان .
   شما اشتباه می کنید پلهای طبقاتی جزو پروژه های هزینه بر هر شهر می باشد . ما نگفتیم ساخت پل طبقاتی کار شاخیه . ولی بسیاری از شهرها حتی یک پل طبقاتی هم ندارند . در ضمن شیراز در ساخت تونل شهری جزو شهرهای پیشرو می باشد .

   3

   0
  • ناشناس گفت:

   مطمنی تهرانی هستی؟؟؟؟

   2

   3
 10. ناشناس گفت:

  متاسفانه عوام فریبی در ایران رونق گرفته به عنوان مثال بودجه ی سه هزار و سیصد میلیاردی شیراز در سال ۹۶ تقریبا دو هزار میلیاردش محقق شده نزدیک هزار و سیصد میلیاردش دروغ بوده و گنده نمایی شده….اول گفتن بودجه سه هزار میلیارد بعد لایحه زدن بودجه شده دو هزار ششصد میلیارد بعدش گفتن حالا از این مبلغ ۸۰ درصدش محقق شده ک همون ۲ هزار میلیارد میشه و اون ۳ هزار میلیارد فقط واسه دهن پر کردن بوده

  سربالایی مسائل مالی و اعتباری، نفس مجموعه‌ی شهرداری شیراز را به شماره انداخته است به‌گونه‌ای که اگر تدبیری برای یافتن راه‌های پایدار درآمدی اندیشیده نشود، حتی تامین هزینه‌های جاری هم با مشکل مواجه خواهد شد .

  به گزارش صدای ایران علی‌رغم گذشت بیش از ۲ ماه از سال ۹۷، هنوز شورا و شهرداری شیراز حرفی از میزان تحقق بودجه‌ی سال ۹۶ به‌میان نیاورده‌اند، اگرچه رییس کمیسیون تلفیق پیش‌از این در یک کنفرانس خبری، از تحقق ۸۵ درصدی بودجه‌ خبر داد؛ خبری که بلافاصله همراهان او برای اصلاح آن تلاش کردند اما کلام منعقد شده بود!

  قاسم مقیمی، در کنفرانس خبری نیمه‌ی اردیبهشت خود، تلویحا از تحقق بالغ بر ۸۵ درصدی بودجه‌ی سال ۹۶ خبر داده بود اما همکاران او تاکید کردند که این عدد را نمی‌توان مبنای دقیقی محسوب کرد، زیرا هنوز تفریغ بودجه به شکل دقیق اعلام نشده است .

  مقیمی به عنوان رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز، سال گذشته و در آخرین جلسه‌ی علنی شورا ( بیست و هشتم اسفند) طی گزارشی به تشریح لایحه‌ی اصلاح بودجه سال ۹۶ شهرداری شیراز پرداخت !

  موضوع اصلاح لایحه‌ی بودجه‌ی سال ۹۶ شهرداری شیراز که بررسی و تصویب آن به روزهای پایانی سال گذشته و تعطیلات بلندمدت کل کشور برخورد کرد و در سکوت اجباری رسانه‌ای، گم شد؛ لایحه‌ای که طی آن ۲۰ درصد از بودجه‌ی شهرداری رسما کم شد .

  براساس اظهارات مقیمی در جلسه‌ی ۲۸ اسفند سال ۹۶، لایحه‌ی اصلاح بودجه‌ی شهرداری، ابتدای اسفند به شورا ارائه و ظرف ۱۵ روز بررسی و تایید و به صحن علنی آورده شده بود .

  مقیمی آن روز اعلام کرد: کمیسیون برنامه و بودجه، پس از بررسی درآمدها و سایر منابع تامین اعتبار، مبلغ سقف درآمدی که به مبلغ ۲ هزار و ۶۱۴ میلیارد تومان پیشنهاد شده بود را بررسی و تصویب کرد؛ مبلغ یاد شده نسبت به بودجه‌ی مصوب سال ۹۶ شهرداری شیراز معادل ۲۰ درصد کاهش داشته است !!

  این عضو شورای شهر، دلیل کاهش ۶۶۶ میلیارد تومانی بودجه‌ی شهرداری شیراز را شرایط اقتصادی و رکود حاکم بر اقتصاد جامعه و مسکن اعلام کرده بود .

  کاهش این رقم از بودجه‌ی مصوب سال ۹۶ شورای شهر شیراز در حالی انجام شد که به گفته‌ی مقیمی، از کل اصلاح بودجه مصوب سال ۱۳۹۶، بالغ بر ۲۳٫۱ درصد مربوط به هزینه‌های جاری و ۷۶٫۹ درصد مربوط به هزینه‌های عمرانی بوده است !!

  کاهش بودجه‌ی شهرداری شیراز توسط شورای شهر، از نگاه صاحب‌نظران و با توجه به تحولات ایجاد شده در حوزه‌ی مدیریت شهری و اظهارات برخی اعضای شورا و مسئولان شهرداری، قابل پیش‌بینی بود؛ اما اینکه به جای کاهش بودجه‌های جاری و هزینه‌های شهرداری، به کاهش اعتبارات عمرانی نظر دوخته شود، جای سئوال داشت .

  البته پیش از این نیز سیروس پاکفطرت، عضو شورای شهر شیراز در نطق قبل از دستور چهارم دی‌ماه ۹۶ با اعلام اینکه تنها ۵۱ درصد از بودجه‌ی شهرداری طی ۹ ماه از سال جذب شده است، لزوم توجه به این موضوع را متذکر شده بود .

  صاحب‌نظران اعتقاد دارند که شهرداری شیراز در سال ۹۶ و علی‌رغم تمام تلاش‌ها و تدابیری که اندیشیده و اجرایی شد، حدود ۸۰ درصد بودجه‌ی پیش‌بینی شده را محقق کرده است! البته از این عدد ۸۰ درصدی باید بخشی را که در لایحه‌ی اصلاح بودجه، کسر شده بود را اعمال کرد .

  7

  3
  • مهدی گفت:

   متاسفم که یک عده برای پایین آوردن شیراز متوسل شدند به دروغ و کامنت و کامنت بازی. چون حتی یک حساب ساده رو هم بلد نیستی. ۸۰ درصد بودجه ی شهرداری شیراز به گفته ی خودت محقق شده اونم در شرایط رکود. این کجاش بده! بعد میگی میشه ۲ هزار میلیارد، درحالی که ۸۰ درصد ۳۳۰۰ میلیارد میشه ۲۶۴۰ میلیارد که این نشون میده شما حساب کتاب سرت نمیشه.
   دو سال پیش هم از بودجه ی ۲۷۷۶ میلیاردی شیراز ۲۷۰۰ میلیاردش محقق شد که بیشترین درصد تحقق در بین تمام کلانشهر ها یعنی ۹۷ درصد بوده. معمولا درصد تحقق بودجه ی شیراز از بقیه ی شهر ها بیشتر بوده در چند سال اخیر. مطمئن باش اگه شیراز با این رکود ۸۰ درصدو محقق کرده بقیه همینو هم محقق نکردند.

   3

   3
 11. امیرم گفت:

  شیراز دارالعلم جان
  پل شیشه ای در برنامه ساخت هست . و ساخته خواهد شد . پیاده راه عرفان کار ساخت ان امسال شروع خواهد شد .

  2

  4
  • شیراز دارالعلم گفت:

   همشهری عزیز امیرم .
   احداث پیاده راه عرفان و پل شیشه ای فقط در حد حرف زدن و قول دادن از طرف شهردار جدید باقی مانده . ولی در عمل هنوز کاری انجام نداده اند . اسکندر پور قول داده بود از اوایل سال ۱۳۹۷ عملیات ساخت پل شیشه ای آغاز شود ، ولی الان با گذشت نزدیک به ۳ ماه از سال ۹۷ هنوز خبری از آغاز ساخت پل شیشه ای و پیاده راه عرفان نیست .

   5

   0
 12. امیرم گفت:

  ناشناس جان
  بیش از ۵۰ درصد درامد شهرداری شیراز همه ساله در نیمه دوم سال محقق میشه و شهرداری شیراز هم به فکر کسب درامد بیشتر برای شش ماهه اول سال میباشد .

  2

  4
  • ناشناس گفت:

   چه فایده شهردار جدید با این درآمد تا به حال هیچ پروژه جدیدی را آغاز نکرده . انتقاد سازنده هم بد نیست . شما هم سعی کن انقدر از سیاستهای اشتباه شهردار جدید حمایت نکنی .

   4

   0
 13. امیرم گفت:

  بهداد جان
  کار ساخت قسمت اصلی پل در حال انجام هست و بعد از تکمیل عظمت پروژه مشخص خواهد شد . در مورد زیرگذر که فرمودید باید بگم که ساخت زیرگذر مشکلات بسیاری دارد از جمله تملک و تاسیسات شهری و …..
  در مورد تقاطع قصردشت باید بگم که شمعهای زیرگذر انجام شده است و با تملک واحدهای تجاری میدان قصردشت کار گودبرداری زیرگذر انجام میگیرد . شهرداری در تلاش هست که به صاحبان واحدهای تجاری املاک تجاری معوض به جای پول بدهد .
  در مورد چپگرد صدرا هم باید بگم که کار ساخت چپگرد بعد از اتمام دیواره سازی زیرگذر انجام میشود .
  در مورد پروژه های عمرانی شیراز باید بگم که دو ایستگاه دیگر مترو شیراز تا اخر همین ماه افتتاح میگردند و خط ۳ مترو شیراز هم کلنگ زنی خواهد شد . بزرگترین ایستگاه مترو شیراز با ۳۰۰۰۰ متر مربع وسعت در شهریور ماه افتتاح میگردد و تنها ایستگاه باقی مانده خط یک شیراز ایستگاه بازار وکیل می باشد که تا اخر امسال افتتاح میگردد .
  بزودی کلنگ ساخت پروژه فاخر موزه هنرهای معاصر شیراز توسط شهرداری به زمین زده خواهد شد .
  پروژه باغ گلهای شیراز سال اینده به احتمال زیاد در روز شیراز افتتاح خواهد شد .
  پروژه پارک ایرانی – مینیاتور به زودی در بلوار چمران شروع خواهد شد .
  در مورد ساخت هتلهای در حال ساخت شیراز باید عرض کنم :
  هتل ۵ ستاره رز در حال تکمیل مراحل انتهایی هست و امسال افتتاح میگردد .
  هتل ۵ ستاره نیایش پارسه با ۴۶ طبقه کار ساخت ان شروع شده است و در حال اجرای فونداسیون میباشد .
  هتل ۵ ستاره باران در حال تکمیل اسکلت فلزی میباشد و تعدادی از سقفها هم زده شده است .
  هتل ۵ ستاره اسمان در حال تمکیل مراحل انتهایی هست و امسال افتتاح میشود و البته باید مشکلش رو با میراث فرهنگی حل کند .
  هتل ۵ ستاره خلیج فارس که فعلا راکد میباشد .
  هتل ۴ ستاره شهرراز که که در حال تکمیل نهایی میباشد و امسال افتتاح میشود .
  هتل ۴ ستاره قصردشت که اسکلت فلزی و سقفهای ان زده شده است .
  هتل ۴ ستاره خیابان فردوسی که اسکلت فلزی ان زده شده است .
  یک هتل دیگر هم در خیابان فردوسی در حال اخذ مجوز هست .
  تعداد زیادی هتل سنتی هم در بافت تاریخی در حال ساخت میباشد .
  ترمینال پروازهای خارجی شیراز تا یک سال اینده افتتاح میگردد .
  باشگاه بزرگ سوارکاری شیراز همراه با کورس اسب دوانی تا چند ماه اینده افتتاح میگردد .
  طرح توسعه حافظیه به بخش خصوصی واگذار شد و باغ موزه و موزه منطقه ای با سرعت مناسب در حال ساخت میباشد . اسکلت موزه منطقه ای در حال تمکیل نهایی هست .

  5

  5
  • ناشناس گفت:

   آقای امیرم .
   من کاری به آن قسمت از حرفهای شما در باره هتلها و باشگاه سوارکاری که توسط بخش خصوصی در حال ساخت می باشد ندارم . ولی حرفهایی که در باره اجرای پروژه های نیمه تمامی که از زمان شهردار قبلی به جا مانده زده اید صحیح نمی باشد . من در تعجب هستم وقتی تمام مردم شیراز و از جمله کاربران شیرازی این سایت از عملکرد شهردار جدید مهندس اسکندر پور ناراحت هستند چرا فقط شما با حرفهایتان دارید ا زشهردار و اعضای شورای شهر حمایت می کنید . شما همش دارید می گویید که قرار اجرا شود . در صورتی که مردم شیراز دارند می بینند که هیچ خبری نیست . شما کافی یک نگاه به کامنتهای ارسالی کاربران شیرازی در همین پست بیندازید ، آن وقت متوجه می شوید که همه از شهردار جدید و اعضا شورای اسلامی شهر ناراحت می باشند .

   7

   2
 14. ارام شیراز گفت:

  https://www.google.com/search?q=%D9%BE%D9%84+%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C+%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF+%D8%AF%D8%B1+%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2&rlz=1C1CHWL_enIR796IR796&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Rjw_lDf_KY9m2M%253A%252ChxWcZOyMMj3EwM%252C_&usg=__d6ylwUMDRARC52v3XeePeUAXbCo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiN57fypsvbAhUKIcAKHc3YCYgQ9QEIRDAD#imgrc=_

  1

  0
 15. ناشناس گفت:

  شهردار جدید شیراز اصلن شیرازی نیست ولیاقت شهرداری شیراز ندارد.و هیچ غلطی هم واسه شیراز تا حالا نکرده ونخواهد کرد.

  4

  0
 16. امیرم گفت:

  ناشناس جان
  پروژه های شهرداری در حال اجرا هستند و امیدواریم که هر چه زودتر افتتاح گردند . البته که توقع مردم از شهرداری شیراز بالاست و من فقط پروژه های شاخص اجرا در شیراز رو ذکر کردم . قطعا شهروندان شیرازی به پروژه های فعلی راضی نخواهند شد و شهرداری باید خودشو به مردم ثابت کنه .

  0

  2
 17. ناشناس گفت:

  امیر جان شما که طرف شهرداری میگیرید میشه بکید از وقتی شهردار جدید اومده چه پروژهای الان داره کار میکنه یا در دست ساخت داره یا میخواد انجام بده ابنها که مال شهرداری قبلی هست .

  3

  0
 18. حمید گفت:

  کلا هر کاری رو با تاخیر انجام میدن خدایی کی شده هر پروژه ای که انجام میشه به موعدش تموم شه من خودم کارم پنجره دوجداره است بخدا هر پروژه ای انجام دادم به موعدش تموم کردم ایناهم حداقل وقت شناس باشن

  1

  0
 19. امیرم گفت:

  نا شناس جان
  شهرداری چندین پروژه ساخت ازادراه و بزرگراه در برنامه ساخت دارد . پروژه های بزرگ و خوبی در دوره قبل کلنگ زنی شده است و در حال نکمیل میباشد . الان نمیتوانیم زمان رو از دست بدیم و به عملکرد فوق العاده شهردار قبلی فکر کنیم الان باید به فکر تکمیل پروژه ها و شروع ساخت پروژه های جدید بود . پارکها و پروژه های عمرانی خوبی در حال ساخت داریم و شهروندان همیشه باید امیدوار باشند و مطالبه خودشون رو از شهرداری داشته باشند .

  1

  2
 20. ناشناس گفت:

  سلام
  میشه از پروژه های شهر ارومیه مطلب بزارین(اوریاد مال، پل آذربایجان، سیتادیوم و….)

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo