پارک باغ توت گلگشت در آستانه افتتاح

از سوی شهرداری منطقه دو تبریز عملیات نماکاری سرویس بهداشتی باغ توت گلگشت در حال اجراست و کف سازی محوطه این باغ نیز به اتمام رسیده است.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از شهرداری منطقه ۲، از سوی تلاشگران حوزه عمران این شهرداری عملیات اجرای نماکاری سرویس بهداشتی باغ توت گلگشت و همچنین کاشی کاری داخل سرویس های بهداشتی به اجرا درآمده است.
باغ توت گلگشت در حال تبدیل شدن به پارک محله ای در ۱۰ هزار مترمربع می باشد که با حفظ درختان کهنسال توت، به منظور ساماندهی و بهسازی وضعیت آن با تغییر کاربری برای احیای فضاهای سبز شهری و افزایش سرانه این فضاها در حال اجراست.
شهرداری منطقه دو همچنین در حال اجرای عملیات کف سازی داخل بوفه باغ توت گلشگت بوده و محوطه سازی این پارک را که شامل جدول گذاری و کف سازی می باشد به اتمام رسانده است.
جیب پارک ۱۱۰ مترمربعی برای توقف خودروها از دیگر امکانات ایجادی برای تکمیل باغ توت گلگشت می باشد که برای توقف خودروها احداث خواهد گردید.

 


23
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۹ پاسخ

 1. Arash گفت:

  مبارکه اخه در دو طرف خیابان باغ هست اون که سمت اون پژوهشکده هست اونو فقط تملک کردن؟
  باند های کند رو خیلی واجب تر هستند نمیدونم اونا رو درست کردن تا تاکسی ها برن باند کند رو یا نه

  10

  0
 2. ناشناس گفت:

  اونجا چهارتا باغ به هم چسبیده وجود داره که از چهارتا باغ سه تاش یک طرف خیابان و یکی طرف دیگر و پارکی که درست کردن فقط یکی از باغها هست سه باغ دیگه دست نخورده باقی مانده اند.چرا؟؟؟

  5

  0
 3. س گفت:

  چرا متریال جدید استفاده نمی کنن. دیگه تو این زمونه کجا از این جدولای سیمانی استفاده میشه. یه سر به اصفهان و مشهد بزنین مشخصه.

  2

  2
 4. ناشناس گفت:

  مبارک همشهری هام. این روزها چه خبرهای خوبی میشنویم در مورد فضای سبز تبریز . آفرین به شهین باهر

  4

  0
 5. Arash گفت:

  من امروز از نزدیک دیدم واقعا پارک خیلی خوشگلی شده ولی خبری از تعریض خیابان نبود که جای تاسف داره که میگفتن تعریض به همراه پارک تعریضی نیست
  جیپ پارک هم فعلا نیست
  بعدشم روبروش یه باغ دیگه هست اونم تملک شده؟

  6

  0
 6. فرزاد گفت:

  قبلا فضای زیباتری داشت

  0

  8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo