با اجرای پروژه امتداد خیابان ارتش؛ اراضی تخلیه شده ارتش در تبریز چه سرنوشتی خواهد داشت؟

با اجرای طرح امتداد خیابان ارتش در اراضی تخلیه شده لشگر ۲۱ حمزه آذربایجان، این سوالبرای بیشتر شهروندان تبریزی مطرح می شود که این اراضی چه سرنوشتی خواهند داشت؟   

به گزارش تبریزمدرن ، روند مسیرگشایی امتداد ارتش در اراضی تخلیه شده لشگر ۲۱ حمزه آذربایجان، به عرض ۵۵ متر و طول ۵۰۰ متر که این عملیات، در مدت یک سال و با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث می‌شود و با اجرای آن، خیابان ارتش به بلوار نیایش(کمربند میانی) متصل شده و محور مهم شمال به جنوب در هسته ی مرکز شهر تبریز ممکن خواهد شد.

با اجرای این طرح، شاهد اضافه‌شدن بوستان ۱۰ هکتاری باغشمال به محدوده مرکزی شهر خواهیم بود و همچنین یک هکتار از محدوده پادگان نیز صرف ایستگاه مترو خط سه ، جایگاه سوخت، پارکینگ و سایر فضاهای مشابه خواهد بود.

21
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. تبریز گفت:

  tabani va apartuman sazi

  5

  1
 2. Arash گفت:

  پمپ بنزین و مترو عالی میشه و نیاز هست واسه شهر امیدوارم قسمت کمی به حوزه علمیه بدن چون واقعا بهترین نقطه شهر هست و به کاربری های فضای سبز بیشتر نیاز داره و همچنین نباید کاربری مسکونی در این محل ها اجازه داده بشود

  6

  1
 3. ناشناس گفت:

  بخش زیادی شد حوزه

  0

  0
 4. ناشناس گفت:

  انتظار دارم در این اراضی وسیع پارک مدرسه مکان تفریحی کتابخانه و اماکنی از این دست احداث شود انشاالله

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo