با اعتبار ۱۲۰ میلیاردی، پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز افتتاح شد

پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۶ با ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در غرب تبریز افتتاح شد.
به گزارش تبریزمدرن، هشت عنوان پروژه شهرداری منطقه ۶ با حضور شهردار تبریز و اعضای محترم شورای شهر طی مراسمی در شهرک مبل و خودرو به بهره برداری رسید.
براین اساس احداث پروژه باندهای کندرو ورودی شمالغرب شهر به طول ۳ کیلومتر با ۲۵ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۱۲ هزار مترمکعب زیرسازی، ۵ کیلومتر جدولگذاری، ۳ هزار و ۱۰۰ تن آسفالت ریزی و ۷۷۰ متر طول دیوار بتنی پیش ساخته در مجموع اعتبار ۳۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
بازارچه خودرو به مساحت ۲۲ هزار مترمربع و ظرفیت ۸۰۰ خودرو با اجرای ۳۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی و ۳ هزار تن آسفالت ریزی با مشارکت سازمان میادین و مشاغل شهری با صرف ۱۰ میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.
همچنین پد  هلی کوپتر شمالغرب تبریز با هزینه یک میلیارد ریال و پروژه سپتیک آب خام پارک حجاج با هزینه ۴ میلیارد ریال احداث شد.
پارک کوی اتحاد به مساحت یک و نیم هکتار با حجم کف سازی و پیاده روسازی یک هزار و ۶۰۰ مترمربع و جدولگذاری و احداث آبرو ۲ هزار و ۸۰۰ متر با حجم یک هزار تن آسفالت ریزی پارکینگ با هزینه ۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
براساس این گزارش، آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان با هزینه ۱۰ میلیارد ریال و نیرورسانی خط ۲۰ کیلوولت شهرک مایان با هزینه ۳۰ میلیارد ریال از جمله دیگر پروژه های این منطقه بود.
گفتنی است، خدمات عمومی عمرانی شامل جدولگذاری، آسفالت و میادین ورزشی با هزینه ۲۷ میلیارد ریال شامل ۱۳ هزار تن آسفالت اساسی و لکه گیری، ۵ هزار متر جدولگذاری و احداث آبرو ۲ هزار متر احداث میادین ورزشی به بهره برداری رسید.
7
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. Arash گفت:

    از سمت کنار گذر غربی به این مجموعه راه هست ولی برای اینکه از این مجموعه به کنار گذر غربی بری راهی احداث نشده است و مجبوری از مایان برگردی این بزرگترین ایراد مجموعه است

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo