با اعتبار ۱۲۰ میلیاردی، پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز افتتاح شد

پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۶ با ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در غرب تبریز افتتاح شد.
به گزارش تبریزمدرن، هشت عنوان پروژه شهرداری منطقه ۶ با حضور شهردار تبریز و اعضای محترم شورای شهر طی مراسمی در شهرک مبل و خودرو به بهره برداری رسید.
براین اساس احداث پروژه باندهای کندرو ورودی شمالغرب شهر به طول ۳ کیلومتر با ۲۵ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۱۲ هزار مترمکعب زیرسازی، ۵ کیلومتر جدولگذاری، ۳ هزار و ۱۰۰ تن آسفالت ریزی و ۷۷۰ متر طول دیوار بتنی پیش ساخته در مجموع اعتبار ۳۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
بازارچه خودرو به مساحت ۲۲ هزار مترمربع و ظرفیت ۸۰۰ خودرو با اجرای ۳۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی و ۳ هزار تن آسفالت ریزی با مشارکت سازمان میادین و مشاغل شهری با صرف ۱۰ میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.
همچنین پد  هلی کوپتر شمالغرب تبریز با هزینه یک میلیارد ریال و پروژه سپتیک آب خام پارک حجاج با هزینه ۴ میلیارد ریال احداث شد.
پارک کوی اتحاد به مساحت یک و نیم هکتار با حجم کف سازی و پیاده روسازی یک هزار و ۶۰۰ مترمربع و جدولگذاری و احداث آبرو ۲ هزار و ۸۰۰ متر با حجم یک هزار تن آسفالت ریزی پارکینگ با هزینه ۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
براساس این گزارش، آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان با هزینه ۱۰ میلیارد ریال و نیرورسانی خط ۲۰ کیلوولت شهرک مایان با هزینه ۳۰ میلیارد ریال از جمله دیگر پروژه های این منطقه بود.
گفتنی است، خدمات عمومی عمرانی شامل جدولگذاری، آسفالت و میادین ورزشی با هزینه ۲۷ میلیارد ریال شامل ۱۳ هزار تن آسفالت اساسی و لکه گیری، ۵ هزار متر جدولگذاری و احداث آبرو ۲ هزار متر احداث میادین ورزشی به بهره برداری رسید.
10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. Arash گفت:

  از سمت کنار گذر غربی به این مجموعه راه هست ولی برای اینکه از این مجموعه به کنار گذر غربی بری راهی احداث نشده است و مجبوری از مایان برگردی این بزرگترین ایراد مجموعه است

  2

  0
 2. رضا گفت:

  بازار خودرو با هزینه یک میلیارد تومان برای ساخت!!! چه رقمی!!! واوووو!!! بیشتر مناسب بازار ماهی هست تا خودرو!! یه نگتاه به سوله ای که براش ساختن بکنید تا از اعماق وجود شرم کنید! ساخت پروژه هایی با یک میلیارد بودجه نشان از حرکت ایران و تبریز به سمت فقر و منگولیسم مطلق داره. در زمانه ای که در دنیا پروژه ها به سمت معماری های فضایی و بی بدیل رفته، در ایران با یک میلیارد تومان کنار یک دشت سوله می سازن و نامش رو بازار خودرو میذارن!!! حالم بد شد از این پروژه های روستاییو

  2

  2
 3. چاوشی گفت:

  با سلام.بدبختی ما اینجاست که هیچ کس نمی خواهد این را قبول کند که الان بیست سال تمام هست که پنج هزار خانواده در شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز در به در هستند. پنج هزار خانواده که در شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز قطعه زمین دارند همه منتظر هستند تا شورای محترم شهر تبریز و شهردار محترم به این شهرک آب و گاز و راه اصلی بکشد تا همه بروند زمین هایشان را بسازند و از اجاره نشینی خلاص شوند. پس همیشه یادمان باشد پنج هزار خانواده اسیر و دربه در هستند که منتظرن شهردار محترم به دادشان برسد.اگر باور ندارید در گوگل یکبار بنویسید شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز. و آنچه را که در مورد شهرک شهید صیاد شیرازی را نوشته کامل بخوانید و برایتان ثابت بشه که پنج هزار خانواده تا به امروز سرگردان هستند.این شهرک شهید صیاد شیرازی در مسیر ورودی شهر تبریز قرار دارد.یادتان باشد همه توریست ها از جاده تبریز _ صوفیان وارد تبریز میشن.یعنی هیچ توریستی از جاده تهران وارد تبریز نمیشه. شهردار محترم تبریز بجای اینکه جاده تبریز _ صوفیان را آباد کند و بزرگترین مجتمع های تجاری و تفریحی و حتی مترو را در ورودی تبریز قرار دهد تا مسافران و گردشگران داخلی و خارجی هنگام ورود به شهر تبریز احساس کنند که واقعا تبریز شهر مدرن هست .متاسفانه شهردار محترم رفته جاده تبریز _ تهران را آباد کرده که هیچ سودی برای تبریز نداشته است. ما وقتی صحبت از تبریز ۲۰۱۸ میکنیم باید این را هم قبول کنیم که همه توریست ها از مسیر تبریز _ صوفیان وارد تبریز میشن.پس ما اول باید ورودی تبریز را که همان جاده تبریز _ صوفیان هست را آباد کنیم بعد برویم دنبال ۲۰۱۸٫الان چندین سال هست تمام بودجه شهر تبریز برای عینالی خرج میشه.این اشتباه هست.اول ورودی شهر که همان جاده تبریز_صوفیان هست را آباد کن بعد برو جاهای دیگه.امیدوارم همه نظر بنده را تایید کنند.دست همه شما را میبوسم. کوچک شما چاوشی ۹۷/۰۳/۲۸

  1

  1
 4. با سلام.بدبختی ما اینجاست که هیچ کس نمی خواهد این را قبول کند که الان بیست سال تمام هست که پنج هزار خانواده در شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز در به در هستند. پنج هزار خانواده که در شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز قطعه زمین دارند همه منتظر هستند تا شورای محترم شهر تبریز و شهردار محترم به این شهرک آب و گاز و راه اصلی بکشد تا همه بروند زمین هایشان را بسازند و از اجاره نشینی خلاص شوند. پس همیشه یادمان باشد پنج هزار خانواده اسیر و دربه در هستند که منتظرن شهردار محترم به دادشان برسد.اگر باور ندارید در گوگل یکبار بنویسید شهرک شهید صیاد شیرازی تبریز. و آنچه را که در مورد شهرک شهید صیاد شیرازی را نوشته کامل بخوانید و برایتان ثابت بشه که پنج هزار خانواده تا به امروز سرگردان هستند.این شهرک شهید صیاد شیرازی در مسیر ورودی شهر تبریز قرار دارد.یادتان باشد همه توریست ها از جاده تبریز _ صوفیان وارد تبریز میشن.یعنی هیچ توریستی از جاده تهران وارد تبریز نمیشه. شهردار محترم تبریز بجای اینکه جاده تبریز _ صوفیان را آباد کند و بزرگترین مجتمع های تجاری و تفریحی و حتی مترو را در ورودی تبریز قرار دهد تا مسافران و گردشگران داخلی و خارجی هنگام ورود به شهر تبریز احساس کنند که واقعا تبریز شهر مدرن هست .متاسفانه شهردار محترم رفته جاده تبریز _ تهران را آباد کرده که هیچ سودی برای تبریز نداشته است. ما وقتی صحبت از تبریز ۲۰۱۸ میکنیم باید این را هم قبول کنیم که همه توریست ها از مسیر تبریز _ صوفیان وارد تبریز میشن.پس ما اول باید ورودی تبریز را که همان جاده تبریز _ صوفیان هست را آباد کنیم بعد برویم دنبال ۲۰۱۸٫الان چندین سال هست تمام بودجه شهر تبریز برای عینالی خرج میشه.این اشتباه هست.اول ورودی شهر که همان جاده تبریز_صوفیان هست را آباد کن بعد برو جاهای دیگه.امیدوارم همه نظر بنده را تایید کنند.دست همه شما را میبوسم. کوچک شما چاوشی ۹۷/۰۳/۲۹

  0

  0
 5. orhan گفت:

  دریغ از یک متر فضای سبز توی این به اصطلاح پروژه ها

  2

  0
 6. فرهاد گفت:

  سلام. با تشکر از جناب چاوشی عزیز که درد چندین ساله ما رو بازگو کردند. لطفا به داد ما برسید، من یک سوال دارم از شما مسولان گرامی. لطفا بفرمایید تمام دارایی یک کارگر ساده چقدر است؟ ما تمامش را بیست ساله در آن زمین ها دفن کردیمو آیا بس مان نیست؟

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo