بابایی اقدم : تا افتتاح کامل مرکز همایش های شهرداری تبریز فاصله داریم/ شهرداری باید شفاف سازی کند

بابایی اقدم ، گفت: بخش عمده ای از پروژه های شهری و شهرداری تحت الشعاع تبریز۲۰۱۸ قرار گرفته است. شهرداری باید شفاف سازی کند و عملیات عمرانی این پروژه را به پایان ببرد.

    

به گزارش تبریزمدرن به نقل از تبریزبیدار، فریدون بابایی اقدم، در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار داشت: مرکز همایش های بین المللی تبریز، از جمله پروژه هایی است که با رقم ریالی بالا، احداث شده است. پروژه ای که همواره در سیاست گذاری های شهری، مورد تاکید مسئولان بوده است  و جزو ملزومات و مطالبات  مورد تاکید مردمی است.

وی  با اشاره به وضعیت فعلی مرکز همایش های بین المللی تبریز، اظهار داشت: در بحث افتتاح پروژه های شهری، محدوده زمانی خاصی تعریف شده است که این متاسفانه تبدیل به یک روال شده است. یعنی بدون در نظر گرفتن مدت زمان صحیح ساخت،  اقدام به افتتاح پروژه هایی می کنیم که بعد از افتتاح نیز به طور کامل به اتمام نرسیده اند.

بابایی اقدم، خاطر نشان کرد: طبیعتا هر مسئولی که مسئولیت به عهده می گیرد، طبق برنامه های مشخص خود حرکت می کند. شهردار تبریز نیز بعد از روی کار آمدن بر این نکته تاکید داشت که  پروژه های ناتمام را تمام کنیم. بخش عمده ای از اقدامات عمرانی مرکز همایش ها، به پایان رسیده است.

وی تصریح کرد:  پنج شنبه ها، جلسه ای در مرکز همایش ها برگزار می شود که قائم مقام شهرداری و معاونت عمرانی و مدیران مربوطه پای ثابت این جلسات هستند. با پیمانکار این پروژه هماهنگی هایی ایجاد شده و مسائل و مشکلات به وجود آمده نیز مطرح شده و در حال رفع شدن است. برای بهره برداری کامل از این پروژه باید، مبالغ مصوب در اختیار قرار گیرد تا این مرکز آماده بهره برداری کامل شود.

وی با اشاره به اینکه افتتاح این پروژه تحت الشعاع سفر ریاست جمهوری قرار گرفت، خاطر نشان  کرد: در بحث تبریز۲۰۱۸ و سفر ریاست جمهور، قرار بر این شد که به دست رئیس جمهور افتتاح شود ولی با این حال تا مرحله اتمام پروژه فاصله داریم. بخش عمده ای از پروژه های شهری و شهرداری تحت الشعاع تبریز۲۰۱۸ قرار گرفته است. شهرداری باید شفاف سازی کند و عملیات عمرانی این پروژه را به پایان ببرد.

بابایی اقدم در ارتباط با نحوه مدیریت مرکز همایش های بین المللی تبریز، خاطر نشان ساخت: مدیریت این مرکز، به صورت هیئت امنایی انجام می گیرد. نحوه اداره باید به طور کامل مشخص شود، برخی از مدیران شهری و شهرداری هم جزو هیئت امنای این مرکز بین المللی هستند، هیچ یک از اعضای شورای شهر عضو این هیئت امنا نیست.

بابایی با بیان اینکه هنوز اساس نامه اداره این مرکز تدوین نشده است: یاد آور شد: این پروژه با امید و آرزو ساخته شده است  در سطح ملی پیشنهاداتی را برای برگزاری مراسم در این مرکز ارائه شده است ولی چون این مرکز، اساس نامه مشخصی ندارد، در شرایط فعلی،  امکان برگزاری مراسم در این مجموعه  وجود ندارد.

6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo