مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان ‌شرقی: ساخت بیمارستان ۳۲۷ تخت خوابی شهرک خاوران به افسانه تبدیل شده است

مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان ‌شرقی گفت: احداث بیمارستان ۳۲۷ تخت خوابی شهرک خاوران از سال ۸۷ تاکنون به افسانه تبدیل شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، جمال الدین نیکنامی در جمع خبرنگاران، افزود: سال ۸۷ در سفر دوم ریاست جمهوری به استان ما، چند طرح تامین اجتماعی تصویب شد ولی تاکنون هیچ کدام عملیاتی نشده است، سال ۹۴ نیز بنده پیگیر احداث بیمارستان بودم و در این راستا استاندار وقت، شورا و نمایندگان دولت نیز همکاری کردند.
وی با بیان این‌که برای احداث بیمارستان از طریق فاینانس با شرکتی خارجی قصد همکاری داشتیم، افزود: با توجه به این‌که برای فاینانس باید بانکی اقدامات پشتیبانی را برعهده بگیرد اما این امرتحقق نیافت و بانک اتریش بعد از انتصاب ترامپ با فشارهای آمریکا، از این طرح حمایت نکرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان ‌شرقی با بیان این‌که پروژه بیمارستان ۳۲۷ تخت خوابی همچنان مسکوت مانده است، ادامه داد: بعد از عدم حمایت بانک اتریشی، شرکت سامسونگ کره جنوبی برای پشتیبانی مطرح شد ولی متاسفانه در ماه‌های اخیر این شرکت نیز به دلیل ترس از آمریکا از حمایت خود منصرف شد.
وی ادامه داد: با واگذاری زمین به سازمان ما، می‌توانیم اقدامات احداث بیمارستان را آغاز کنیم.
نیکنامی در بخش دیگر سخنان با بیان این‌که مدیریت درمان استان دارای دو بیمارستان و در مجموع ۴۰۰ تخت بستری بوده است، گفت: سال گذشته دو میلیون نفر از مراکز درمانی استان خدمات رایگان دریافت کردند.
وی با بیان این‌که سال گذشته ۹۷۰ میلیارد تومان در بخش درمان برای بیمه شدگان هزینه شده است، گفت: از این میزان ۲۸۰ میلیارد تومان برای درمان مستقیم و ۶۹۰ میلیارد تومان برای درمان غیر مستقیم هزینه شده  است.
مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان ‌شرقی با اشاره به این‌که سال گذشته خدمات درمانی از لحاظ کیفی و کمی در استان ارتقا یافته است، یادآور شد:  خرید سه دستگاه رادیولوژی دیجیتال، یک دستگاه رادیولوژی پارنورکس و دستگاه سی تی اسکن آخرین ورژن از جمله این اقدامات است.
وی با بیان این‌که بیمارستان عالی نسب به عنوان تنها بیمارستان استان مجوز ارائه خدمات به توریسم های خارجی را دریافت کرده است، افزود: در بیمارستان ۲۹ بهمن بخش ال دی آی، زایمان های بدون درد و ماموگرافی نیز راه اندازی شده است.
6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. Arash گفت:

  تبربز کمبود بیمارستان دارد چون اهالی شمال غرب همه تبریزن تامین اجتماعی باید در خاوران و شهر جدید سهند بیمارستان بسازد

  3

  0
 2. Arash گفت:

  پویا جان تونستی گزارشی از جاده اذرشهر و تعویض اسفالت ان و عدم تعریض در بعضی جاها و در کل عدم ۳ بانده کردن این جاده در سایت بگذار مرسی

  2

  0
 3. کیومرث گفت:

  سلام خسته نباشید چن روزی مسیر عبوری از سمت فرودگاه به سمت حجتی رو تو میدان آذربایجان باز از ۱۰ تا خودرو ۲ تاش نمیره همه از سمت راست …ماشین های باری هم بخاطر سرازیری و سربالایی نمیرن …برا این مسیر سه مسیر وجود داره این چه طرحی بود که به تصویب رسید واقعا کیا دارن شهر اداره میکنن …..به نظر من این مسیرو حذف کنن با دوتا پل ببرن وصل کنن به سمت اتوبان پاسداران ….طرح افتضاحی بود

  5

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo