ساماندهی میدان شهید بهشتی با تملک و تخریب آخرین مغازه موجود در محوطه

با تملک آخرین ملک واقع در میدان شهید بهشتی صورت گرفت.
توسط منطقه هشت کلید خورد و شهردار محترم از وضعیت ساماندهی عملیات عمرانی میدان شهید بهشتی بازدید و در حضور شهین باهر، شهردار محترم تبریز، عملیات تخریب آخرین ملک جریان روند پروژه قرار گرفت.

در پی تملک آخرین بازمانده املاک و مغازه واقع در وسط میدان شهید بهشتی که پس از ۲۰ سال صورت گرفت شهردار محترم تبریز از وضعیت ساماندهی میدان شهید بهشتی بازدید و در جریان روند صعودی پروژه قرار گرفت.
به گزارش تبریزمدرن، پاک نهاد، سرپرست منطقه هشت شهرداری، ضمن ارائه آخرین وضعیت میدان شهید بهشتی از تملک آخرین ملک باقیمانده در میدان خبر داد و افزود با این راه گشایی کارها سرعت گرفته و شاهد نزدیک تر شدن به اتمام پروژه در آینده نه چندان دور خواهیم بود.
شهردار محترم تبریز در اظهارات خود بیان داشت اقدام به ساماندهی میدان جزء ضروریات بوده و برابر مشاهدات صورت گرفته از وضعیت میدان  نیاز به اقدام ضروری بود. وی افزود میدان شهید بهشتی و مغازه های داخل آن نزدیک به ۲۰ سال بود که بلا تکلیف بود و مسجد زیبا و تاریخی کریم خان در پشت خرابه ها مدفون شده بود و نیاز به باز سازی داشت در پشت مانده بود و عملیات باز سازی آن به کندی صورت می گرفت.ایشان به بازدیدهای مکررامام جمعه و استاندار محترم تبریز از میدان شهید بهشتی اشاره نموده و تاکیدات آنها را بر اتمام و ساماندهی میدان بیان نمودند.
شهردار محترم تبریز گفت: با تفاهم نامه ای که ما بین شهرداری تبریز و شرکت عمران و بهسازی صورت گرفته است شهرداری عهده دار موضوع پروژه شد و گفت الحمدالله.. با پیگیری های مجدانه سرپرست منطقه هشت عملیات تملک بصورت قانونی صورت گرفته و عملیات تخریب آخرین تملک را امروز شاهد بودیم.
در انتها مهندس باهر از تلاش های شهردار منطقه هشت و سایر خدمت گذاران منطقه که در بهسازی و ساماندهی پروژه نقش داشتند تشکر کرده و اضافه کرد ساماندهی کل میدان بر اساس طرح های مصوب با سرعت بیشتری صورت گرفته تا محیط و فضای خوبی را در مرکز شهر تقدیم شهروندان عزیز و شهید پروز تبریز نماییم.
19
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. Envy گفت:

  به جرات میشه گفت کثیف ترین میدان تبریز هست از نظر نظافت تو ستون هاش هزار جور اعلامیه چسبوندن کاشی های سنگ فرش شکسته شیشه هاش خورد شده یا خاک برداشته روکش های فلزیشون زنگ خورده و در آخرم اینکه عکس واقعی با اون تصویز اولیش خیلی فرق داره

  22

  5
 2. اکبر گفت:

  بعد از ۲۰ سال اون مغازه حلبی سازی رو تملک کردن . دست مریزاد .

  3

  0
 3. ناشناس گفت:

  خیلی میدان قشنگیه ولی تکمیلش با خداست

  2

  0
 4. Arash گفت:

  کنار مسجد رو پارک کنن عالی میشه و منصور هم صاحب یه پارک کوچیک میشه
  انشالا تا مهر این میدان و راههاش سر و سامان بگیرن

  2

  0
 5. ناشناس گفت:

  ۲۰سال طول کشیده. هر پروژه ای بعد از ۲۰ سال فرسوده می شود حالا این پروژه را می خوان بعد ۲۰ سال افتتاح کنند.

  2

  0
 6. شهروند گفت:

  عکس قدیمی هست
  اتوبوس ابی شهاب و بنز مسیر brt رو ببین هنوز اتوبوسهای ۲ کابین چینی وارد نشدن راحت میشه گفت عکس مال ۱۰ سال پیشه

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo