پروژه‌های مسیرگشایی و خدمات عمومی عمرانی رویکرد اصلی شهرداری منطقه سه تبریز در سال جاری

مهندس محمود رضا بنائی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه تبریز رویکر عمرانی منطقه در سال جدید را پروژه های مسیر گشایی و خدمات عمرانی عنوان نمود.

به گزارش تبریزمدرن، بنائی افزود: برای نیل به این هدف پرداختن به رویکرد های عمرانی شامل توسعه زیرساختهایی از جمله تملک املاک، جابجایی و انتقال تاسیسات سطح حوزه منطقه، هماهنگی بیشتر با ارگان های حفار، در راستای مدیریت هزینه ها در دستور کار این معاونت قرار گرفته است که همه این موارد به موازات هم پیگیری و در سال جدید اجرا می شوند.
وی با اشاره به امور عمرانی در دست اجرای منطقه گفت: با فعالیت‌های در حال اجرای سطح حوزه  از جمله مسیرگشایی ۵۵متری ارتش حدفاصل خیابان آزادی تا میدان ناصر مقدم، اتصال خیابان ۱۵ خرداد به کمربندی میانی(زیرگذر خرمشهر)،ترمیم کانال ایلی سو حدفاصل چهارراه بهشتی تا تقاطع خیابان دانشگاه هنر اسلامی،لکه گیری و آسفالت خیابان ها و معابر فرعی حافظ، ارتش، باغشمال، ۱۷ شهریور و سطح منطقه توانستیم مسیر پیش رویی را در اجرای پروژه های عمرانی داشته باشیم .
وی همچنین گفت: از جمله پروژه های شاخصی که اجرای آنها توسط این منطقه در سال گذشته انجام شده است می توان به پارک محله ای باغ امامی جهت ایجاد پارک و فضای، تکمیل قسمتی از شناژ بتنی گاردریل در کمربندی میانی حد فاصل زیرگذر خرمشهر تا میدان فاطمیه، تکمیل عملیات مسیرگشایی خیابان ۱۵ خرداد درکمربندی میانی، حفاری و بتن ریزی فونداسیون شبکه روشنایی معابر در خیابان خرمشهر حدفاصل میدان فاطمیه تا خروجی زیرگذر شهرک طالقانی،تکمیل عملیات مسیرگشایی خیابان ۱۵ خرداد در کمربندی میانی لکه گیری آسفالت معابر فرعی و سطح منطقه،خدمات عمرانی جهت عبور و مرور شهروندان اشاره کرد .
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه تبریز با بیان اینکه یکی از عوامل رشد و توسعه جامعه انسانی، موفقیت در اجرای با کیفیت پروژه های عمرانی آن می باشد افزود: از جمله توفیقات این منطقه نیز  در سال گذشته اجرای اصولی و با کیفیت پروژه ها می باشد که آثار و نتایج آن نیز در سطح حوزه مشهود می باشد.
وی در رابطه با پروژه های در آستانه اجرا نیز گفت: پیاده رو سازی و ترمیم کف پوشهای خیابانهای پاستور، قطران، ۱۷ شهریور قدیم، سلیمان خاطر، باغشمال، مارالان و سطح منطقه، تکمیل نواقصات باغ امامی، لوله گذاری آب خام سطح منطقه حفر چاه های جذبی، فاز ۲ پارک جنگلی یادگار امام، احداث سرویس بهداشتی در پارک جنگلی یادگار امام از جمله پروژه هایی است که در مرحله مناقصات  می باشند و پس از تکمیل مراحل عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
وی در خصوص پیاده‌روسازی و مبلمان شهری اجرا شده در شهر یادآور شد: خوشبختانه این امر که از سالهای گذشته آغاز شده با سرعت خوبی در حال پیشرفت و اجراست و به‌صورت مستمر در دستور کار این منطقه قرار دارد و در همه‌ی نقاط حوزه  ادامه می‌یابد.

مهندس بنائی همچنین با اشاره به پروژه های خدماتی منطقه گفت: اجرای پروژه های آسفالت و لکه و گیری و اصلاح آسفالت با رعایت اصول فنی و طبق اولویت بندی در سطح منطقه انجام می شود .

9
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo