احسان نهال جهت کاشت در عینالی شهروند خیّر ۷۴۰ اصله نهال برای کاشت در عینالی احسان کرد

آقای نادر پورمیرزایی خیّر تبریزی در یک عمل خداپسندانه و انسان دوستانه ۷۴۰ اصله نهال مناسب برای کاشت در تفرجگاه عینالی به ارزش ۸۰ میلیون ریال در اختیار سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز قرار داد.
امامی معاون اداری مالی سازمان توسعه  و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز ضمن تشکر از این فرد خیّر بیان نمود: در کنار احسان برای مدرسه سازی، مسجدسازی، بیمارستان سازی و …  احسان  برای توسعه و حفظ فضای سبز عملی خدا پسندانه است و کار آقای پورمیرزایی مصداق عینی باقیات صالحات است چراکه نسل های بعد با برخورداری از فضاهای سبز و جنگلکاری های صورت گرفته در عینالی همیشه دعاگوی افراد خیّر، مسئولین و تمام انسان هایی که در ایجاد این تفرجگاه نقش داشتند، خواهند بود.
امامی با اشاره به اهمیت مشارکت نهادهای دولتی، خصوصی و گروه های مردم نهاد در توسعه و نگهداری فضای سبز عینالی گفت: جنگلکاری و سبزینگی عینالی آرزوی دیرینه شهروندان تبریزی بود. ۶۰۰ هکتار جنگلکاری واجرای پروژه های متنوع رفاهی و تفریحی، قسمتی از طرح عظیم جنگلکاری و تفرجگاهی عینالی می باشد که امیدواریم در تداوم اجرای این طرح ماندگار کلیه مسئولین استان و شهر همچنین کوهنوردان، دوستداران طبیعت ، گروه های مردم نهاد و خیّرین عزیز همچون سالیان گذشته حامی و پشتیبان این سازمان باشند.
17
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. دوه چی اوشاغی گفت:

    یاشاسین نادر پور میرزایی ،دیرلی بیر احساندی

    10

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo