مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خبر داد: مزایده دو بنای تاریخی آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از قرارگیری «کاروانسرای گویجه بئل» هریس و «کاروانسرای جانانلو» کلیبر در لیست مزایده واگذاری بناهای تاریخی کشور خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن، “مرتضی آبدار” ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، در این دور از مزایده واگذاری بناهای تاریخی، «کاروانسرای گویجه بئل» هریس و «کاروانسرای جانانلو» کلیبر را به مزایده گذاشت.

آبدار گفت: بر این اساس متقاضیان شرکت در این مزایده، ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ نشر آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری شنبه مورخ ۹۷/۵/۱۴ مهلت دارند اسناد مزایده را به دبیرخانه کمیسیون مزایده صندوق احیا به نشانی تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ارسال کنند.

شایان ذکر است، متقاضیان برای دریافت اسناد مزایده باید نماینده خود را کتباً به دبیرخانه مذکور معرفی نمودهو طیمدت ۱۰ روز از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد، حداکثر تا ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۹۷/۵/۲۷ مدارک مربوطه را تکمیل و تحویل دبیرخانه نموده و رسید دریافت کنند. تاریخ گشایش پاکت الف و ب روز یکشنبه مورخ ۹۷/۵/۲۸ راس ساعت ۱۱ و تاریخ گشایش پاکت “ج” روز سه شنبه مورخ ۹۷/۶/۶  راس ساعت ۱۱ در محل دفتر مرکزی صندوق احیا خواهد بود.

گفتنی است، آگهی رسمی این مزایده ها دیروز و امروز در روزنامه توریسم انتشار یافته و خواهد یافت، همچنین متقاضیان می توانند اطلاعات بیشتر را از طریق سایت  chre.ir  و یا تماس با تلفن ۳۳۹۹۲۰۱۶-۰۲۱، کسب نمایند.

انتهای پیام/

7
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. Arash گفت:

    انشالا مثل کاروانسرای مرند هتل و غذاخوری بشن تا گردشگری رونق بگیره

    3

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo